arkadaslar ebayden 125 euroya fren diski ve balatasi almistim ama aracima uymayinca geri göndermek istedim geri gönderirken sadece balatayi aldim diski gönderdim ebay de satici firmaya 10 gun süre vermesine ragmen parayi geri yatirmadilar ve ebay otomatik parami geri ödedi paypal üzeri 125 euro tamamini bende firmayi aradim defalarsa balata parasi icin ama ulasamadim

ebay de bana bu sekilde email atti :

Hallo,

Der Verkäufer hat Ihre Rückgabe von ATE BREMSSCHEIBE VOLL Ø270 + BREMSBELÄGE HINTEN RENAULT SCENIC 2 BJ 03-09 akzeptiert und Ihnen den Betrag von EUR 125,99 erstattet. Dieser Betrag sollte auf Ihrem PayPal-Konto eingegangen sein.

Sie müssen diesen Artikel nicht an den Verkäufer zurücksenden. Sie können den Artikel behalten. Sie können bei eBay Einzelheiten zu dieser Rückgabe aufrufen.

ben ürünü göndermeme ragmen göndermeseydimde sorun olmucakmis ebaye göre ama adamlar bana 25 euro balata yerine daha sonrada 45 euro rechnun göndermis 25 euro balata geri kalanda rad lager mis ama dislerin icine presli oldugu icin rad lagerler firma bundna bi haber onuda bana kitlemeye calisti bende aradim yine ne email nede telefonlara ciktilar sonra ebayi aradim ebay bana gelen rechnunu yirtip atmami söyledi biz size ürünü geri gönderme demisiz sizde göndermek zorunda degildiniz dedi bende öyle yaptim dikkate almadim sonra 1 2 3 mahnung geldi ve sonunda schufaya inkasso mu ne bir yerden 120 euro fatura geldi

firmayi aradim dedim böyle böyle ebay bana böyle dedi ebay araci firma muvekkilim parasini istiyor dedi bende ödemicem dedim kapattim simdi napmaliyim bende avukata gitmeyi dusunuyorum sizlere sorayim dedim öncelik ile