Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2813 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Burada dogup büyüyen ogluma Alman konsoloslugu vize vermiyor

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket yilmaz68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ALLAH'IM şehitler yurdu vatanımızın her türlü nimetlerinden faydalanıp hainlik yapanları helak etsin
    Ettiği Teşekkür
    382
    138 mesaja 642 teşekkür aldı
    Almanya zaten ölmüş oğluna tatlı dil ile rızkını burada aramasını söyle.
    Oğlun şanslı biriymiş inan zamanla iyi ki gelmişim diyecek.

Ben oğlumu 16 yaşında Türkiye'ye getirdim, şimdi 12. sınıfa gidiyor çok mutlu iyi ki gelmişim diyor, paraya acımadım oğluma özel derse aldırdım, saati 50 ve 70 tl ödüyorum haftada 8 saat özel ders alıyor, Türkçe, Matematik, ve Tarh, şuan bile bire bir ders alıyor.

2. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı yilmaz68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben oğlumu 16 yaşında Türkiye'ye getirdim, şimdi 12. sınıfa gidiyor çok mutlu iyi ki gelmişim diyor, paraya acımadım oğluma özel derse aldırdım, saati 50 ve 70 tl ödüyorum haftada 8 saat özel ders alıyor, Türkçe, Matematik, ve Tarh, şuan bile bire bir ders alıyor.
    usta 50-70 tl dedigin saat fiyatina turkiyede insanlar butun gun gundelikci olarak calisiyor.
    senin cocugun orda yasamak istiyor olabilir ama herkez ayak uyduramaz tek tarafli dusunemessin bunu cok onemli konu cunku yasam soz konusu.Pismanlik konusu bambaska bir konu.Arkadasimin oglu turkiyede yasamak istiyor durmadan beni gonderin diyor neden biliyormusun burda bos gezenin bos kalfasi.Orda hosuna gidiyor cunku her zaman bosta insan var burda cani SIKILIYOR etrafindaki insanlar ya calisiyor yada okula gidiyorlar simdi sana sorum bu insanda mutlu olurmu ilerde pisman olmazmi temelli turkiyeye donse ne dersin? yada maddi durumu iyi olmayan bir aile senin yaptigin gibi 50-70 tl satte verecek durumu yoksa o ailenin cocuguda mutlu olurmu? bunun icin diyorum tek tarafli dusunulemez boyle seyler bu arkadasimizin oglu hatayla yada bilerek yada sorumsuzluktan bir turlu kalmis orda bu cocugun buraya gelmesi geri donmesi cok zor tek yolu avukat ve mahkeme buda garanti bir sey degil ama baskada caresi yok.

4. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Kicket yilmaz68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ALLAH'IM şehitler yurdu vatanımızın her türlü nimetlerinden faydalanıp hainlik yapanları helak etsin
    Ettiği Teşekkür
    382
    138 mesaja 642 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta 50-70 tl dedigin saat fiyatina turkiyede insanlar butun gun gundelikci olarak calisiyor.
    senin cocugun orda yasamak istiyor olabilir ama herkez ayak uyduramaz tek tarafli dusunemessin bunu cok onemli konu cunku yasam soz konusu.Pismanlik konusu bambaska bir konu.Arkadasimin oglu turkiyede yasamak istiyor durmadan beni gonderin diyor neden biliyormusun burda bos gezenin bos kalfasi.Orda hosuna gidiyor cunku her zaman bosta insan var burda cani SIKILIYOR etrafindaki insanlar ya calisiyor yada okula gidiyorlar simdi sana sorum bu insanda mutlu olurmu ilerde pisman olmazmi temelli turkiyeye donse ne dersin? yada maddi durumu iyi olmayan bir aile senin yaptigin gibi 50-70 tl satte verecek durumu yoksa o ailenin cocuguda mutlu olurmu? bunun icin diyorum tek tarafli dusunulemez boyle seyler bu arkadasimizin oglu hatayla yada bilerek yada sorumsuzluktan bir turlu kalmis orda bu cocugun buraya gelmesi geri donmesi cok zor tek yolu avukat ve mahkeme buda garanti bir sey degil ama baskada caresi yok.
    Tabi ki avukatla hakkını arasın her altı yada gelip gitmek bedava değil.
    Gidemiyorum diye bunalıma girmemesi için çocuğun Türkiye'nin kötü bir yer olmadığını bilmesi lazım.
    Yaşamsını bilen için Türkiye'miz bir cennettir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı yilmaz68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Paran varsa heryer güzeldir ama...
    Ben Tr de almanyaya geldim sırf eğitim için. ��
    Hemde güzel işim varken.
    Paran varsa elit yerde oturur elit okullarda okursun.
    Çevren varsada iyibir işin olur.
    Konu Memoli1976x tarafından (07 Ocak 2017 Saat 15:52 ) değiştirilmiştir.

7. Aslanbey34 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)