Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2804 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 96 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Krank " li iken Patronun eve gelmesi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    8 mesaja 8 teşekkür aldı
    benimde belim agridi fazla agir tasimaktan elektrikciye helfer olarak girdim ama bunlar elbise verdiler 13 euro detarjan parasi aliyorlar gönderiyorlar yikanip geliyor neyse dr gittim hastanede igne yapti belime o igneler sabaha kadar beni sanki felc etti sabah 6 da dr cagirdik kalcadan igne yapti 20 dakika sonra normale döndüm dr gittim filim cektiler belden yattim gecer gibi oldu yüzmeyede gittim bir ay calistim ama ayaktaki uyusma gecmedi ayak agrilari topallattirinca ameliyat oldum agusosta oldum gecen sef elbiseleri istedi kündigen vermis kagit geldi uzun krank oldugum icin zaten ise arbeitsamt araciligiyla girmistim adam ordan para aldi ocak sonu girdim bu fest yaptiydi ama uzun krank olunca artik yapicak bir seyde yokis pis agir bir gün aksama kadar tavan duvar kesme yapiyordum ve kestikten sonrada kiriyordum priz yerlerini aciyordum birde bu beton yiginlarini eimerlerle tasiyordum arabaya cöpler dolduruluyor sabahta cöpe dökülüyordu birde bazen suriyelilerin evlerine mobilya tasiyorduk kalp ameliyat bel ameliyat 2o pozent önce vardi 10 da dedik gönderirlerse toplam 30 olur dedik birincide bir sey gelmedi ikincide geldi 10 ama asagi yazdiklarindan toplamda kabul olmuyormus avukata danisip mahkemeye gidecez bizde

2. hayrim üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)