Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2805 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede Radar Tecrübesi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye santicuma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    78
    13 mesaja 29 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, tahminen burdaki cevap tüm sorularimizi cözecek:

http://www.sabah.de/turkiyede-yabanc...yeni-duzenleme
    Ben bu haberi pek anlamadim.
    Bir kac sene önce Mersin bölgesinde ben radara yakalandim, polis kenara cekti ve ceza kesti. Nasil ödeyecegiz diye sordum, isterseniz maliyede isterseniz gümrükte dedi. Neyse, ben dönüste gümrükte öderim dedim. Bir hafta sonra zaten dönüs icin yola ciktik. Ipsala daki ilk giseye vardigimda, daha ne pasaport vermeden, gisedeki memur ile temas kurmadan, memur bey direk ismimi söyleyerek hosgeldiniz.... bey dedi, ben sasirdim ismimi nerden biliyor diye, sonra üstünede "ooo, cezanizda varmis" diyince ben pilakadan (kamera ile pilaka numarami görmüs) tüm bilgileri cikardigini anladim. Az ilerde bir yere gönderdi cezami ödedim, yoluma devam ettim.

Yani demek istedigim, bende yabanci pilakali idim, fakat gümrükte öyle yada böyle borcumu ödemek zorundaydim??
    (Alman pasaportum vardi sadece)

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Ergene - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,561
    276 mesaja 884 teşekkür aldı
    Alıntı santicuma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bu haberi pek anlamadim.
    Bir kac sene önce Mersin bölgesinde ben radara yakalandim, polis kenara cekti ve ceza kesti. Nasil ödeyecegiz diye sordum, isterseniz maliyede isterseniz gümrükte dedi. Neyse, ben dönüste gümrükte öderim dedim. Bir hafta sonra zaten dönüs icin yola ciktik. Ipsala daki ilk giseye vardigimda, daha ne pasaport vermeden, gisedeki memur ile temas kurmadan, memur bey direk ismimi söyleyerek hosgeldiniz.... bey dedi, ben sasirdim ismimi nerden biliyor diye, sonra üstünede "ooo, cezanizda varmis" diyince ben pilakadan (kamera ile pilaka numarami görmüs) tüm bilgileri cikardigini anladim. Az ilerde bir yere gönderdi cezami ödedim, yoluma devam ettim.

Yani demek istedigim, bende yabanci pilakali idim, fakat gümrükte öyle yada böyle borcumu ödemek zorundaydim??
    (Alman pasaportum vardi sadece)
    Aynen,
    Bu sene bende dayimla dönüs yatim. O önde ben onu takip ediyorum, edirneye 45 km kala radar kontrolüne yakalandik.
    Dayima ceza yazdilar, 45 dakika sonra gümrükten cikis yaparken cezasini yatirdi ve öyle cikti kapikuleden.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)