Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2775 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: psycholojik tedavi ise yararmi??

Yeni Üye ultraslanmainz05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 9 teşekkür aldı

psycholojik tedavi ise yararmi??

slm Arkadaslar nisan ayinda gecirmis oldugum büyük bir is kazasini halen beynimde ,günlük yasamimda ve is hayitimdan halen atlatamadim.Rüyalarima girdigi cok günler oldu ve herzaman aklimdan cikmiyor torna makinesine ( Drehmaschine) elimi kaptirdim kolumu cekti ve koparma derecesine gelmisti ne o ani nede olmus oldugum ameliyati bir türlü unutamiyorum kafamtan bir türlü atamiyorum
    Sorum siz arkadaslara . doktor bana bir Psychotherapie olmami tavsiye etti faydali olurmu hem bana hem ilerideki Arbeitsminderung prozent almak icin?? Kolum la sene sonina kadar kolay ve basit isler yapabilir denen atest verildi is yeri doktarindan.. simdiden Tesekürler Arkadaslar _buraya yazmamin sebebi güvendigimiz ve yardim aldigimiz bir site oldugu icin emegi gecen bütün arkadaslarin eline saglik Iyi günler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    4,409 mesaja 9,714 teşekkür aldı
    Alıntı ultraslanmainz05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm Arkadaslar nisan ayinda gecirmis oldugum büyük bir is kazasini halen beynimde ,günlük yasamimda ve is hayitimdan halen atlatamadim.Rüyalarima girdigi cok günler oldu ve herzaman aklimdan cikmiyor torna makinesine ( Drehmaschine) elimi kaptirdim kolumu cekti ve koparma derecesine gelmisti ne o ani nede olmus oldugum ameliyati bir türlü unutamiyorum kafamtan bir türlü atamiyorum
    Sorum siz arkadaslara . doktor bana bir Psychotherapie olmami tavsiye etti faydali olurmu hem bana hem ilerideki Arbeitsminderung prozent almak icin?? Kolum la sene sonina kadar kolay ve basit isler yapabilir denen atest verildi is yeri doktarindan.. simdiden Tesekürler Arkadaslar _buraya yazmamin sebebi güvendigimiz ve yardim aldigimiz bir site oldugu icin emegi gecen bütün arkadaslarin eline saglik Iyi günler
    öncelikle geçmiş olsun

hemen psikolojik desteği almaya başla ilerisi için yararlı olur hem senin depresyonlardan kurtulman ve rahatlaman ve hemde ileriki işlemler için erken emeklilk falan filan

seni Reha ya göndermediler mi ? aslında ağır hastalik veya kaza geçirenleri otomatikman Reha ya gönderiyorlar

bu arada Versorgunsamt a iş kaybı için başvur .. buradan alacağın iş kaybına göre sana bir çok hak elde edersin (vergi indirimi , fazla izin vs...)

4. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    göstermis oldugun ilgi icin cok tesekür ederim kardesim zor mus ama gidecegim artik tanimadigimiz birilerine oturup piskolojik dertlerimizi anlatmak kolay olmayacak allaha sükürler olsun ki kop madi ama cok zarar gördü el ve bilek beterin beteri var derlerdi hakikaten dogru ya

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Buyuk gecmis olsun sansin varmis bu kadar hasarla kurtulmusun.Bencede hemen terapi lazim sana bu problemin gun gectikce kotuye gider terapi gormessen cunku dusundukce cember daralacak icinden cikamaz hal alabilir onun icin hic bekleme derim ve icine kapanma ne dusunuyorsan yakinindaki insanlara anlatmaya konusmaya bak icine attikca kotu olur gecmis olsun tekrardan.

7. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    eyvallah kardesim simdi bu yazmis olduklariniz bile hakikaten rahatlatici oluyor sagol kardesim

9. ultraslanmainz05 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Alıntı ultraslanmainz05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    göstermis oldugun ilgi icin cok tesekür ederim kardesim zor mus ama gidecegim artik tanimadigimiz birilerine oturup piskolojik dertlerimizi anlatmak kolay olmayacak allaha sükürler olsun ki kop madi ama cok zarar gördü el ve bilek beterin beteri var derlerdi hakikaten dogru ya
    Bencede hemen psykotherapi yapmaya baslarsan cok iyi olur,hic cekinme görüceksin insan bazen evde esiyle bile rahat konusamiyor,orada cok rahatliycagina eminim.

Arkadaslarin dedigi gibi kurada gitmeni tavsiye ederim,oraninda sana cok fayda olacagina eminim,sonrada prozent icin müracaat edersin.

11. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    22
    7 mesaja 9 teşekkür aldı
    Arkadaslar o zaman Versorgungsamt a prozent almak icin simdi ilk etapta bu kazayi bildirsem yada eskiden olmus olan baska kazalardan ameliyatlari ve rahatsizliklarla beraber komlett mi bildirsem yada ayri ayrimi?? benim düsüncem simdiye kadar basimizdan gecmis kazalari ve ameliyatlari tüm halinde ilk defa versem onlarda hepsini bir degerlendirip zararli cika bilirim düsüncem var bilmiyorum ya
    Konu ultraslanmainz05 tarafından (11 Eylül 2016 Saat 18:32 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Sen Versorgungsamta bir sey vermiyorsun,bas vururken sen gittigin bütün doktorlarin adreslerini veriyorsun,onlar kendileri doktorlara yazip cevaplari aliyor.
    Doktorlarin verdikleri raporlara göre senin sakatlit dereceni degerlendirip sana prosent veriyorlar.

14. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    1 mesaja 2 teşekkür aldı
    is kazasi oldugu icin BG ye de bas vur,sayet BG den 20 prosent alirsan seni ayliga bagliyor.

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Alıntı firtina 66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    is kazasi oldugu icin BG ye de bas vur,sayet BG den 20 prosent alirsan seni ayliga bagliyor.
    BG bunu kendi yapmiyor,para ödeycek diye vermez,yalniz devletten prozent alirsa sonra BG müracaat eder kendi kriterlerine bakarak para verirler.

Buda dedigin gibi enaz 20% olmasi lazim.Devletten aldiginda enaz 30% olmaliki biraz vergiden düsmesi icin.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    119
    82 mesaja 147 teşekkür aldı
    Sayin arkadasim, önce gecmis olsun. Senin mevzuunun devletle olan kismina verecegim cevap yok. Sadece söyleyecegim su: kafanin icini rahatlatmak, rüyanda kabuslar görmek istemiyorsan, ormanda uzun yürüyüsler yap, ayrica kendine TV ve PC den uzak bir hobby bul.

Allah'tan tez zamanda sagligina kavusmani dilerim
    Selamlar

05300 - Merzifon

Üye
    Ettiği Teşekkür
    66
    7 mesaja 11 teşekkür aldı
    Slm Dostum öncelikle gecmis olsun. Sana tavsiyem git bir doktora ve kur iste ama deppression klinikte bir kur iste . ordaki doktorlar seninle ilgilenir ve inan bana iyi gelir sana. benim daha 1 hafta olmadi kurdan geri gelmem ve cok yaradi bana. ben iskazasi degil de ama mittelschwere deppression gecirdiyorum ve yaninda argophobi . Gece kabuslar yani hep ayni kabus uykusuzluk korku kendime yani kiyma durumuna gelmis bir noktaya geldim. Doktorum bana kuru tavsiye etti ve allahim sükür gittim ve cok memnun kaldim. inanmazsin yüzme benim ilacim oldu cok yaradi bana o konusmalar o gezmeler. Git kardesim git bir doktora kur iste.

slm sopeli

Tecrübeli Üye Selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigsburg
    Ettiği Teşekkür
    295
    91 mesaja 191 teşekkür aldı
    öncelikle gecmis olsun. Insallah en yakin zamanda sagligina kavusursun. Psikologa gitmekte hic cekinme gitmeni siddetle tavsiye edebilirim. iyi gelecegini ümid ediyorum.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    75
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    VDK´ya üye ol onlar senin Haklarini arar, önemli olan ayni isi yapabilemesen is kayibina göre BG Rente baglar,bütün tedavilere gitmen senin icin iyi olur,ve yazili Raporlari al.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)