Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2753 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Catiyi arilar sarmis ne yapmam lazim onlari oradan kovmak yoketmek gelmesinler diye

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    35 mesaja 80 teşekkür aldı

Catiyi arilar sarmis ne yapmam lazim onlari oradan kovmak yoketmek gelmesinler diye

merhaba arkadaslar cati altinda arilar yer bulmuslar onlari oradan nasil kovarim yan komsuya gelmislerdi simdi bana geldiler onlari yok etmek icin caresi nedir ve ne gibi zarar verirler catiya bu konuda yardimci olursaniz memnun olurum her halde 2veya 3 hafta olmusdur

2. Sponsor Reklam
    Administrators Memoli1976x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,407
    15,915 mesaja 156,536 teşekkür aldı
    Kaldigin bölgede Schädlingbekämpfung firmasini ara onlar gelib hallediyorlar.

Sakin kendin denemeye kalkma, saldirirlarsa tehlikeli olur.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    109
    30 mesaja 60 teşekkür aldı
    memoli arkadasa bende katiliyorum
    kammerjäger /schädlingsbekämpfer

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    35 mesaja 80 teşekkür aldı
    cok tskler arkadaslar bilmedigimiz bir is basimiza geldi buradaki her 2 arkadasimiza tskler bu sitemit oldukca saglik sihhat haric herturlu yardimi buradan alabiliyoruz ozbeceriksizler candan selamlar ederim iyi calismalar herkese

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    261 mesaja 543 teşekkür aldı
    arkadasim gecen sene benim pencerenin önüne,arilar yuva yapti, bende burda konuda acmistim,banada kammerjäger tavsiye ettiler.
    kammerjäger geliyor ve tüm arilari öldürüyor. sanada en az 300€ masrafi oluyor.
    ben Fressnapf'a gittim ve arilari öldürmek icin sprey aldim,tanesi 10€ filandi.gündüz arilar aktif, aksam karanlik olunca, vücudunu kapatacak kiyafetler giy,arilar saldiriyor,sokmasinlar seni, kendim ari yuvasina spreyleri bosalttim, birsürü ari öldü, cokda üzüldüm.ama kammerjäger'de aynisini yapiyor.
    benim tecrübem böyleydi,sanada kolay gelsin

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim gecen sene benim pencerenin önüne,arilar yuva yapti, bende burda konuda acmistim,banada kammerjäger tavsiye ettiler.
    kammerjäger geliyor ve tüm arilari öldürüyor. sanada en az 300€ masrafi oluyor.
    ben Fressnapf'a gittim ve arilari öldürmek icin sprey aldim,tanesi 10€ filandi.gündüz arilar aktif, aksam karanlik olunca, vücudunu kapatacak kiyafetler giy,arilar saldiriyor,sokmasinlar seni, kendim ari yuvasina spreyleri bosalttim, birsürü ari öldü, cokda üzüldüm.ama kammerjäger'de aynisini yapiyor.
    benim tecrübem böyleydi,sanada kolay gelsin
    benimde başım fare lerle
    Dertte bunlardan nasıl kurtulan bilirim. Zehir varmi. Ne tavsiye edersiniz.

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde başım fare lerle
    Dertte bunlardan nasıl kurtulan bilirim. Zehir varmi. Ne tavsiye edersiniz.
    Tibtrap fare yapışkanı al.

Tibtrap Zehirsiz kuvvetli Fare Yapışkanı, fare, böcek gibi yürüyen her türlü fare, sıçan ve haşeratı yakalamak için kullanılan, uygulaması kolay, zehirsiz, son derece güçlü bir yapışkandır.
    Kullanma Talimatı
    Tahta, mukavva gibi sert bir zemin üzerine sürünüz. Fareleri yakalamak için Tibtrap'ı geniş bir yüzeye daha kalın bir şekilde sürünüz.
    Yüzeye el değdirmeden konmuş bir parça peynir ya da gıda maddesi hayvanın dikkatini çekmeye yardımcı olur.
    Hayvanın gezindiği uygun bir yere konur. Değdiği yerinden yapışan hayvan yakalanmış olur.
    Çeşitli deliklerin etrafına uygulandığında buradan çıkabilecek hayvanların durdurulmasını sağlar.
    Ağaçların altına çepeçevre sürüldüğünde hayvanların yukarı çıkmasını engelleyen koruyucu bir halka oluşturur.
    Zehirsizdir.
    Kalıntıları tiner veya benzinle temizlenebilir.

9. 44Malatya üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)