Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2751 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Arag rechschutz sigorta tehtit gibi mektup yollamis

Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı

Arag rechschutz sigorta tehtit gibi mektup yollamis

Slm arkadaslar ben yaklasik 11 küsür senedir arag rechschütz sigortam var , ve ben bu sigortayi nerdese 9 -10 senedir hic kullanmadim cünkü avukatlik hic bir durumum olmadi . Ama yinede sigorta parasini hep ödedim , yaklasik 2 senedir bir kac olaydan ötürü avukata gittim sanirim yaklasik 5 sefer cok seylerde trafik ten ötürü , gecenlerde sigorta bana mektup yollamis ve son zamanlarda cok avukat kullandiniz , bundan ötürü sizi sigortadan cikarta biliriz veya sigorta ücretini yükselte biliriz diye yazmislar , sizce beni kova bilirlermi , 10 sene hic kullanmadigim halde parasini ödedigim zaman sesleri cikmayan sigorta simdi cok kullandin diye kova biliriz diye bilirmin

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,676 teşekkür aldı
    Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaslar ben yaklasik 11 küsür senedir arag rechschütz sigortam var , ve ben bu sigortayi nerdese 9 -10 senedir hic kullanmadim cünkü avukatlik hic bir durumum olmadi . Ama yinede sigorta parasini hep ödedim , yaklasik 2 senedir bir kac olaydan ötürü avukata gittim sanirim yaklasik 5 sefer cok seylerde trafik ten ötürü , gecenlerde sigorta bana mektup yollamis ve son zamanlarda cok avukat kullandiniz , bundan ötürü sizi sigortadan cikarta biliriz veya sigorta ücretini yükselte biliriz diye yazmislar , sizce beni kova bilirlermi , 10 sene hic kullanmadigim halde parasini ödedigim zaman sesleri cikmayan sigorta simdi cok kullandin diye kova biliriz diye bilirmin
    yapabilirler bunlar parayı alırken hepsi iyi ama işin düştümü yokuşa sürüyorlar

her hasar veya kullanımsda seni çıkarabilirler veya sen çıkabilirsin

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    20
    17 mesaja 62 teşekkür aldı
    usta yapabilirler,
    cikmanin tam zamani.
    atarlarsa dige sigortaya gittiginde yükse ücret alir. kimse atilmis birini almaz.
    Bence böyle bir mektupla sana iyilik yapmislar.
    Normal Kündigen et, yeni sigortaya git.

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Bence sen hemen cikis ver,onlar cikarirsa baska sigortaya gittigindede sorun oluyor,yada hic sigorta yaptirmazsin.Bende yillarca sigortaya ödedim,bir iki isim cikti beni hemen cikardilar,baska sigortaya gittim durumu anlattim,bana söyledikleri seni bu sekilde zor kabul ederiz.
    Bende iki senedir yaptirmiyorum,cok sükür bugüne kadar ihtiyac duymadim,insallah bundan sonrada ihtiyacim olmaz.

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    2 hafta oldu herhangi bir kagit gelmedi sigortadan , sizce burdan cikip hangi sigortaya geceyim benim suanki arag rechschutz

Yeni Üye arapadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    almanya / Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    59
    2 mesaja 3 teşekkür aldı
    sa benimde araba sigortamda basima gelmisti VHV da araba sigortam vardi bir defa sag ön cami kirdilar iki defada ön cam catladigi icin degistirtmistim arkasindan kündigung gönderdiler cok masraflisin diye bende yaklasik 13 senedir ayni sigortadaydim bunlar böyle alirken cok iyiler ama öderken zorluk cekiyorlar arkadaslarin dedigi gibi onlar seni atmadan sen kündigununu ver ve sigortani degistir kolay gelsin hayirli günler

Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    Peki sigortayi sikayet edecek yer yokmu , bunca sene ödüyorsun . Ama bir kac sefer onlara is cikarinca kovuyorlar ,

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Peki sigortayi sikayet edecek yer yokmu , bunca sene ödüyorsun . Ama bir kac sefer onlara is cikarinca kovuyorlar ,
    Kime sikayet etmek istiyorsunki,eskiden sigortalar 5yil-10 yil sözlesme yapiyordu,onu kaldirdilar simdi sigortalarda sözlesmeler bir yil yapiliyor.Bir yil sonra istersen sen kenin cikis yapsabilirsin,sigorta isterse kendisi seni cikarabilir,hic bir soru sormadan cikarmaya hakki var,cünkü yapilan sözlesmeler bir yilliktir.
    Insallah seni biraz aydinlatabilmisimdir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)