Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2751 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tarık Akan hayatını kaybetti

Moderator Speedy123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    203
    1,065 mesaja 3,586 teşekkür aldı

Tarık Akan hayatını kaybetti

Türk sinemasının efsanevi aktörü Tarık Akan bu sabah hayatını kaybetti. hurriyet.com.tr'ye konuşan kaynaklar, Akan'ın tedavi gördüğü İstanbul'daki özel bir hastanede hayata gözlerini yumduğunu söyledi. Sosyal medyada binlerce taziye mesajı yayınlandı. 66 yaşındaki Akan bir süredir akciğer kanseri tedavisi görüyordu.

2. 6 kişi Speedy123 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye boran36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    3,200
    54 mesaja 136 teşekkür aldı
    Allah Rahmet Eylesin

5. 2 kişi boran36 üyemize teşekkür etti:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin..

7. 2 kişi talo176 üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    57
    6 mesaja 21 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin

9. 2 kişi Tahir1959 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    37
    88 mesaja 732 teşekkür aldı
    "Kullu nefsin zâikatul mevti summe ileynâ turceûn(turceûne)."
    Her canlı, her nefis ölümü tadacaktır. Sonunda bizim huzurumuza getirilerek hesaba çekileceksiniz.

11. 3 kişi ido44 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Nereden
    Welt
    Ettiği Teşekkür
    246
    29 mesaja 59 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin eski yıldızlar sönmek üzere. hey gidi dünya heyy...

13. 2 kişi aliharbiye üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye smeilet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,462
    383 mesaja 979 teşekkür aldı
    Allah Rahmet Eylesin.

15. smeilet üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    195
    48 mesaja 169 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin..

17. 2 kişi erkan1903 üyemize teşekkür etti:

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

19. 2 kişi 44Malatya üyemize teşekkür etti:

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı
    Allah Rahmet Eylesin
    Allah Ailesi ve sevenlerine sabır versin

21. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye H@K@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    30
    179 mesaja 570 teşekkür aldı
    S.a Arkadaslar ve Hayirli Cumalar Dilerim,
    Ölen kisi hakkinda fazla birsey söylemiyecegim.
    Günahi ve Sevabi ile Allah karsisina cikacak hesap verecek herkes'de oldugu gibi.

Benim burada sizlerden ricam,heleki sigara icenler icin ARTIK BIRAKIN BU ZIKKIMI.
    Akciger kanserinin nedeni %90 sigara'dir,gidin istediginiz Prof.,DR. sorun,arastirmaci sirketlere sorun.
    diger kötü nedeni ise Akciger kanseri insani ugrastiran bir kanser türüdür,cesitli tedaviler sonucu insani umutlandirir ve kurtuldum derken
    insani yikar atar,tedavi süreci uzun sürer,bir anda öldürmez cektirir,hem sizi üzer hemde cevrenizi üzer, kurtulma sansi ise % 1 ve altindadir.
    Fazla gec kalmadan birakin artik su sigara ZIKKIMINI.
    Ben birakamiyorum yada birakacagim elektronik sigaraya basladim bahanesine siginmasin.
    Yüce Yaradan her kuluna akil,fikir vermistir,düsünün diye. O yüzden sigarayi birakamiyorum diye bahane üretmeyin,ben 17 yasindan 65 yasina kadar sigara icmis
    insanlar gördüm bir gecede sigarayi birakan,azaltacagim masallarinada girmeyin,bahanelerin hepsi sigarayi birakmamak icin bir bahane bir nedendir.
    Doktoruymus,hapiymis,bandiymis,piskologuymus bunlara hic gerek yok.
    Yapmaniz gereken sadece Seytanin elinde körlesmis Iradenize , Nefsinize sahip cikacaksiniz ve bu ZIKKIMI hayatinizdan bir anda sileceksiniz.Olmuyor diye hicbir sey olmaz.
    Ben o ZIKKIMI kac sene kullandigimi söylemek istemiyorum cünki o seneler boyunca nefsimi irademi seytana teslim ettigim icin kendimden utaniyorum ama Allaha Sükür
    sagligimi su ana kadar bozmadan biraktigim icin mutluyum.
    Nasil mi biraktim, cok yakin bir akrabam akciger kanserine yakalandi ve tedavilerinin basindan ölümüne kadar cogu zaman ben bulundum,gözlerini kapatan,ayak bas parmaklarini baglayanda bendim.
    Sagliginda babayigit 90 kiloluk bir insanin ölümünde sadece 37 kiloya düsmesine neden olan bir hastalik ve sebebinin O ZIKKIM olmasi,emeklisinede 3 sene kalmisti,yani 57 yasinda idi.
    Inanin'ki simdi birsey yok ve hicbir sey hissetmezsiniz ama O ZIKKIMI kullanmaya devam ederseniz,tam cocuklarinizi evlendirme planlari yapmaya basladiginizda yada baska daha güzel planlar yapmaya basladiginizda
    bir anda Allah Korusun o hastalik ile karsi karsiya gelirsiniz bütün hayatiniz alt üst olur,cocuklarinizin düsügününe bile gitmeye gücünüz olmaz o yakin akrabamda oldugu gibi,ya umutlarin tükendigi o gün evinizin bir kösesinde yatakta uzanir olursunuz yada Hastane kösesinde makinalara bagli olursunuz.Bu dediklerimi kafanizda bir hayal edin,nasil kötü bir duygu oldugunu hisseder ve iciniz ürperir.Yok böyle degilse devam edersiniz O ZIKKIMI kullanmaya ama birgün bu yazdiklarimi hatirlarsiniz ve keske dersiniz ama Tren istasyondan ayrilmistir.Ve bir uzun mekasatli bir sürec baslar,öyle birgün gelirki size direk söylenmez ama biryerlerden duyarsiniz keske ölsede bizde kurtulsas oda kurtulsa,iste bu cümle adami ölmekten beter eder.
    Suna inaninki O ZIKKIMI biraktiktan yaklasik 1 ay sonra bize verilen nimetlerin tatlarinin cok farkli oldugunuda anladim ve tattim.
    Bu ZIKKIMIN bize bir baska yansimasida var oda ikinci planda olan maddiyattir.Sigara icen bir kisinin bu ZIKKIMA yillik en az 3000 € harcamasidir,buda arastirmalarda geciyor.
    Acikcasi hem sagliginizla oynuyorsunuz hemde paranizi yok yere harciyorsunuz.

Arkadaslar aslinda sizlere daha cok seyler anlatmak isterim bu konuda,cünki o cok yakinimin hastaligi ortaya ciktiktan ölümüne kadar bir günlügüm vardir ve bu günlügü onunla birlikte yazmisizdir.
    O cok yakinimin son zamanlarinda kendindeyken bana söyledigi ve son bir cümlesi vardir unutmadigim, maksatim yada amacim daha uzun yasamak gibi bir derdim yoktur.
    Yüce Rabbim bana ne kadar ömür bictiyse odur ama korkum Yüce Rabbimin bana verdigi emanete sahib cikamadigimdir.

Arkadaslar sizlere kisa bir özet olarak sunlari demek istiyorum.
    BIRAKIN BU ZIKKIMI ARTIK siz kullanmiyorsaniz yakinlariniza israrci olunuz ve saga sola para harcamayiniz BITTI dediginiz anda bitirin ve beyninizden silin atin,inaninki ne kadar kolay oldugunu göreceksiniz,demesi kolay demeyin bana cünki bende O ZIKKIMI yillarca kullandim.
    Ananizi,Babanizi,Esinizi ve Cocuklarinizi üzmemek icin birakin O ZIKKIMI.

Hepinize Saglikli Mutlu Huzurlu Hayirli Cumalar Dilerim

Yeni Üye Bay34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    125
    5 mesaja 11 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin

24. 2 kişi Bay34 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    204 mesaja 528 teşekkür aldı
    Alıntı ido44 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    "Kullu nefsin zâikatul mevti summe ileynâ turceûn(turceûne)."
    Her canlı, her nefis ölümü tadacaktır. Sonunda bizim huzurumuza getirilerek hesaba çekileceksiniz.
    Herkes hesaba cekilecek ,Tarik Akan kul hakki yemedi ,insanlari sevdi takiyye yapmadi ,cikari icin kosmadi bütün insanlara örnek olacak kisiligiyle durusuyla adamligiyla ülke sevgisiyle saymakla bitiremiyecegim
    davranisiyla örnek ve idol bir insan bir sanatciydi delikanli geldi delikanli öldü egilmedi bükülmedi ,Allah Rahmet eylesin mekani cennet olsun dimdik duran adam

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    260 mesaja 541 teşekkür aldı
    Allah(C.C.) Tarik Akan ve tüm gecmislerimize rahmet etsin.
    " Ben insanlara lanet etmek icin degil, onlara Rahmete davet icin gönderildim" diyen Peygamberi ümmetimi olmak istiyormuyuz.
    ne günlere geldik, Allah bizi bunlarin eline düsürmesin,ölen birine bile merhamet yok. ortaligin asil böylelerinden temizlenmesi lazim.
    bir insanin 99 alameti imansizlik icin olsa, 1 alameti mümin oldugu icin olsa, siz onu mümin belleyin diyende kimdir? ne oldu bize böyle.ölüye-diriye saygi kalmadi.

27. 4 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye türko28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    165
    46 mesaja 180 teşekkür aldı
    allah rahmet eylesin.cok severdim,cocuklugumuzun ve gencligimizin idolu idi..
    günde 4 paket sigara icermis.yani biraz kendisi intihar etmis gibi olmus. yukaridaki arkadasin dedigi gibi ZIKKIM dir sigara.

29. 2 kişi türko28 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    24 mesaja 36 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

31. 2 kişi manisali üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    En yakin akrabalarimdan biri 66 yasinda 3 ay icinde bu hastaliktan vefat etti, ve rahmetli ne sigara ne alkol kötü bi aliskanligi yoktu neseli biriydi yani sinir stres depresif biri degildi namazinda abdestinde inancli sohbeti hos sen sakrak biriydi, velasil hersey Allahtan ecelin geldimi 1 saniye ileri geri gitmez bizim inancimiz bu. sadece sebebler farkli olur ama ecel, ezelden Allahin bizlere verdigi ömür süresi neyse odur. yoksa bimem sunu ye 100 sene yasa bilmem sunu yap 20 sene evvel öl vss. hic birine takilmamali insan.

33. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    307
    48 mesaja 103 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.

35. 2 kişi kral007 üyemize teşekkür etti:

Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,731
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin, iyi bir insandi, arkasinda milyonlarca sevenini birakabilmek herkese nasip olmaz.Cocuklugumuzun idolleri maalesef tek tek gidiyorlar ama dünya böyle, yeni gelenlere yer acmak gerekiyor.

37. 3 kişi mxm üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye turboman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    601
    40 mesaja 178 teşekkür aldı
    Allah rahmet eylesin çok güzel bir insani kaybettik

39. 3 kişi turboman üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)