Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2798 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Rechtsschutz,a ne diyeyim???

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye Volkankaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    15
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı elektroniker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben ya anlamadim yada ne kadar sacma

sen türkiyede bir motorlu ile kaza yapiyorsun -- o ölüyor -- ve sen simdi ya trafik yada öldürme seciceksin ???

simdi horoz ustanin yazdigi gibi ister almanya ister türkiyede olsun "Verkehrsunfall mit Todesfolge" olması lazim

türkiyede yasiyanlar -- trafik kazasinda insanlari öldürmekle mi suclaniyor ??? yani bilerek yapmiyorsun yaaa
    Türkiye devleti ( taksiren adam öldürmeden) dava aciliyor yani istemeden elde olmayan nedenlerle adam öldürmekten dava aciyor .bu trafik kazasi olur yada doktorlarin yanlis tedavisi sonucu ölüm yada is kazalarindaki ölüm durumlarinda acilan dava nin genel ismiymis

Alıntı Safak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk önce gecmiş olsun Arkadaş,
    Allah kimsenin başına vermesin.

Sen şuan Almanyadamısın..? böyle ölümcül kazalarsa Mahkeme sürene kadar Sen tutuklu değilsen, Türkiye'ye gittiğinde Mahkemede kendini Savunacak Avukat olmazsa seni Hapise atarlar, busefer Almanya'yada gelemezsin.
    Sen en iyisi buradan bir Türk Avukat tut onlar Türkiyedeki kanunları da bildiği icin ona göre hareket edersin...
    Allah razi olsun kardesim ben stuttgart yakinlarindayim kaza oldugu gün türkiyeden avukat tuttdum zaten Cumhuriyet savcisinin dedigi kadariyla sucu 2 yil la 16 yil arasi hapis yurt disinda yasadigimiz icin 2 yil hapis cezasi alirsak bunu paraya ceviriyorlarmis tutuklama olsaydi yurt disi yasagi koyup sartli serbest birakiyorlarmis yani türkiyeden cikamiyorsun sen ve araban.....

Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bildigim Araba kazalarinda normal araba sigortasi karsilamasi lazim,yarali,ölü neyse karsi tarafin zararini ödemeye mecburdur,tabiki Türkiyenin neresinde kazayi yaptin yazmamissin,birde sigortan asya kismini kapsiyormu bilmen lazim?
    Rechtschutz senin mahkeme masraflarini karsilar,tabiki buda yurtdisi varmi?bundan dolayi sana en iyisi bir avukat lazim.
    Alkol testinde 0.00 cikti yani araba sigortasinda problem yok yunan gümrügüne yakin oldu kaza ama benim sigorta bütün türkiyeyi kapsiyor zaten Rechtschutz yaptirirken bütün dünyada gecerli yapmistim avukati tuttum türkiyede benin soru burdaki sigortaya türkiyede beni devlet niye mahkemeye verdi trafik kazasindanmi yoksa adam öldürmedenmi buna ne cevep verecegim???? bendeki savcilik kagitta trafik kazasindan Taksiren adam öldürme diyor...
    Konu Memoli1976x tarafından (20 Eylül 2016 Saat 16:32 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)