Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2747 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: jugentamd kizimi aldi nasil geri alabilirim?

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    411
    147 mesaja 311 teşekkür aldı
    cocugum yok,
    ama söyle bir sey diyeyim, 5 yegenim var, kendi cocuklarim gibi severim.
    daha ufaklar gerci, hatalari oldugunda, konusmadigim an onlara o kadar dokunuyor ki...

olayi bilmiyorum ama, bence kiz dogrudan jugendamta gittiyse demek ki bu olaylar cok yasandi.
    cünkü kiz bir tokat yüzden birden jugendamt isini ögrenip hemen oraya basvurmaz.
    yani öyle düsünüyorum.

kizinizla görüsme imkaniniz varsa deneyin, olmadi arkadaslari vasitasiyla haber yollayin, belki ise yarar...
    ama su da var, eger bir daha siddete basvurursaniz cocugunuzu tamamen kaybedebilirsiniz.
    o yüzden belki de su an en iyisi, belki ona biraz zaman tanimak olur

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Selamlar herkese.yapilacak tek şey jugentamt oturup konuşmak ılımlı şekilde.bir pedegog eşliğinde ailenin bir araya getirilip sorunun çözümü aranmaktadır. Aile ye bakan pedegog larda var.jugentamt üzeri yerler.duisburg yakınlarında isen jonlendirme yapabilirim

Tecrübeli Üye MiAy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigshafen/Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    76
    49 mesaja 65 teşekkür aldı
    bjk 43 Ustam,
    kızınızın durumu nasıl oldu ?
    Bir gelişme varmı, merak ettim.

İnşallah herşey yolunda kızım yanımda diye cevap yazarsın.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    13
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    birde ben birsey yazayim bari, herkesin basina gelebilir sonucta insaniz ve maalesef sabirda bir yere kadar arkadaslar. kimse yazdiklarimi yanlis anlamasin eger ortada bir problem varsa bu sadece bir kisi hakli ve digeri haksiz diye birsey yoktur. konuyu acan arkadasin olayinda biz görgü tanigi olmadigimiz icin zaten yanlis birseyde söylemek istemiyorum ama adam sonucta baba ve ortam felaket derecede kötü. cocuklar bunu anlamaz tabi.

jugendamt sorununada birsey söylemek istiyorum, (bu sadece benim pratikte yasamis ve görmüs oldugum acidandan, illaki her jugendamt böyle davranir diye birsey yok, yinede söylemeden gecmek isemiyorum) bende ister istemez jugendamt ile görüsmek zorunda kaldim ve anladimki almanyada yasiyor, erkek ve yabanciysaniz yine maalesef diyorum ikinci plandasiniz demektir. jugendamt ne is yapar neden var diye sorsaniz, cevap bile veremem yani okadar magdur oldum. nezaman bir sorun olsa ve jugendamta gitsem, bana hep bu konuyu avukatinizla görüsün deyip kaytariyorlar, yani yeterki is cikmasin, oturalim paramizi alalim mantigi.

Hatta bizim jugentamt calisani bir türk bayan o yüzden bu konuda ilgimi cekti. adres degince ister istemez sachbearbeiter degisiyor ve ismini gördügümde cok sevinmisitim. gel gelelim bayana ne derdimi anlatabildim nede cocuga bir faydasi oldu. gel gelelim demek istedigim sonucta hersey sachbearbeiterda bitiyor, eger senin karsinda oturan kisi adam gibi adamsa zaten kimseye fazla zarar vermeden ortayi bulmaya calisir, yok bizim burda calisan türk bayan gibi orali bile olmuyorsa sen istersen agzinla kus tut yinede bir adim bile ilerleyemezsin. yok aile ortamiymis yok soziale herkunftmus ailenin gelir gider durumuymus, bunlar hepsi hikaye.

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Arkadaşım geçmiş olsun bende oğlumu hemde okulda öğretmenin gözünün önündeke iki patlatim ama onlar bana gelmeden ben onlardan önce gittim Jugendamt ben çocuğumu yenemiyorum dedim sizden yardım istiyorum dedim bazen kafayı kulanmak lazım insan sinirlenince herşey yapa biliyor allah yardimci olsun

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Arkadaşım aukata gitmene lazım değil aukata gidersen aukata senin paranın alır sana der biz alırız der sonuçta senin işin olmaz buna gerçekten inan aukata

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    12
    7 mesaja 12 teşekkür aldı
    Çoğunluk çocuğa bağlı. Hayır ben eve gitmek istemiyorum derse ,çocuğu alamazsınız. Vermiyorlar. Benimde başıma geldi az kalsın kaptiriyordum.Allaha şükür zorda olsa ikna ettim çocuğumu da eve götürebildim.

9. osman33 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)