Alıntı bjk_43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
size cevap vermek istemiyorum.konuyu saptirma cocuklara karsi iskence yapiladi yapmam da
Bilincli Hic bir aile yoktur "ki aillesine cocuklarina ve dahi baskasina iskence etsin .Bunun insanlikta ve de islamiyette yeri yoktur olamaz gelelim konuya
su anda her seyi biraktim seninle yazisiyorum mlesef
dogru tokatladim yüzüne degil kabalarina eline aygina vs gibi
bir kiz evlatinin ve dahi erkek cocugu olsa bile gece gec saatte dolasmasini hic bir müslüman baba kabul edemez yakisik almazda.sizin icin gecerli olmaya bilir sonucta müslüman babayi ilgilendirir bu konular.
( sizden alinti) .. (O DA SADECE EVE GEC GELDIGI ICIN ) NE DEMEK YAA ....... sizin kiziniz varmi da öyle yorumluyorsun, sizi cocugunuz yok anlasilan olaya sen cok fransiz kalmisn ...sokaklar.. kötü bulgari var suriyelisi var varda var acikcasi kötü ruhlu hayvanlar var onlara havan bile diyemiyorum o kisilere hayvanlara hakaret sayilir...cirkefler diyelim istismarcilar diyelim daha fazla birseyler diyecegim ama kendime yakistiramiyorum
(yazdiklarim hic bir sekilde hakaret icerikli degildir sadece görüs farki ).
MFG.
Merak etme.. benim de kizim var.. evet yine yaziyorum..
Seni burda suclamak istemiyorum ama bir kiz gec geldi diye, bir kac tokat vuran sonra kendisini burda sucsuz gösteriyorsa, ona söyliyecek lafim yok..