Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2747 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 40 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: jugentamd kizimi aldi nasil geri alabilirim?

Tecrübeli Üye Tigin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Schwarzwald
    Ettiği Teşekkür
    903
    171 mesaja 265 teşekkür aldı
    Selam

konu ile ilgili olarak; Benim de basimdan buna benzer birsey gecti. Ben de bir iki tokat vurdum.
    Ama o ana kadar yasadigim endise ve korkuyu bir tek ben bilirim.
    Sonra belli bir zaman sonra kizimla konustum. Dedim ki; "Sen bir kere aglarsin, ben ise binkere ölene kadar."
    Ve dedim düsün ne demek istedigimi. Belli bir zaman sonra geldi ve özür diledi. Ben yeri geldi 4 sene hem babalik, hem annelik yaptim.
    Ve arkadasin bunu isteyerek ve iskence düsüncesiyle yapmadigina da eminim ve cok pisman olduguna da....

Daha fazla da yazamayacagim.. Insallah sonu tatliya baglanir......

@44Malatya,

görüyorsun ki arkadas konuyu yeni yani bugün acmis ve yazmis su an da offline. Herhalde saniye basi konuya göz atip ta herseyi okuyup daha fazla kafasini karistirmasi gerekmez.
    Zamani gelince birseyler yazar. Mutlaka da su an konu ile ilgili mesguldür....
    Konu Tigin tarafından (20 Eylül 2016 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

2. 3 kişi Tigin üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı Memoli1976x Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @bjk_43

Kiziniz kac yasinda?

Bu durumda sizin ilk yapacaginiz is bir bilirkisi Avukata danismak.
    kizim 17 yasinda avkata sordum
    kiziniz kendi jugentamd "a anmeldin yaptiysa ancak kizinizin geri gelmesi icin vercegi olumlu positif konusmalara bagli dedi.

Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam, nasil "öyle bir sey yok" dersin?
    bir kere de degil, bir kac kere tokatlamis.. o da sadece eve gec geldigi icin.. ben burda ihtam etmek istemiyorum kimseyi, lakin biz sadece kendisi anlattigi gibi bir olayi biliyoruz.. ne bilelim ki ondan evel ne oldugunu?
    tekrarliyorum, kimseyi suclamak istemiyorum..

ama cocuklarina yapilan iskenceyi asla kabul etmem..!
    size cevap vermek istemiyorum.konuyu saptirma cocuklara karsi iskence yapiladi yapmam da
    Bilincli Hic bir aile yoktur "ki aillesine cocuklarina ve dahi baskasina iskence etsin .Bunun insanlikta ve de islamiyette yeri yoktur olamaz gelelim konuya
    su anda her seyi biraktim seninle yazisiyorum mlesef
    dogru tokatladim yüzüne degil kabalarina eline aygina vs gibi
    bir kiz evlatinin ve dahi erkek cocugu olsa bile gece gec saatte dolasmasini hic bir müslüman baba kabul edemez yakisik almazda.sizin icin gecerli olmaya bilir sonucta müslüman babayi ilgilendirir bu konular.
    ( sizden alinti) .. (O DA SADECE EVE GEC GELDIGI ICIN ) NE DEMEK YAA ....... sizin kiziniz varmi da öyle yorumluyorsun, sizi cocugunuz yok anlasilan olaya sen cok fransiz kalmisn ...sokaklar.. kötü bulgari var suriyelisi var varda var acikcasi kötü ruhlu hayvanlar var onlara havan bile diyemiyorum o kisilere hayvanlara hakaret sayilir...cirkefler diyelim istismarcilar diyelim daha fazla birseyler diyecegim ama kendime yakistiramiyorum
    (yazdiklarim hic bir sekilde hakaret icerikli degildir sadece görüs farki ).
    MFG.

Alıntı ANKARALI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok üzüldüm kardeşim inşallah yavrunuzu tekrar alabilirsiniz Allah yardımcınız olsun
    amin bütün duyarli arkadaslara tessekürür etmek istiyorum sagolun var olun
    Konu Memoli1976x tarafından (21 Eylül 2016 Saat 12:14 ) değiştirilmiştir.

5. bjk_43 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,680 teşekkür aldı
    hocam seni anlıyorum birden hiddetlendin ve kontrolü kaybettin

keşke otursaydınız ve güzelce bağırıp çağırmadan olayı konuşsaydınız

bir kere için es geçip ondan tekrarlamamasını konuşsaydın

tabiki gençler asi oluyor fakat her olayı da kötü tarafından yorumlalamak gerek

benimde kızım var kendisine hiç bir şekilde sınır koymadım hiç sıkmadım fakat kendi sınırlaını biliyordu

ben onu serbest bırakırdım ama ne yaptığını izlerdim

Allaha Şükür hiç problem yapmadan evlendi ..

7. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    Alıntı bjk_43 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    size cevap vermek istemiyorum.konuyu saptirma cocuklara karsi iskence yapiladi yapmam da
    Bilincli Hic bir aile yoktur "ki aillesine cocuklarina ve dahi baskasina iskence etsin .Bunun insanlikta ve de islamiyette yeri yoktur olamaz gelelim konuya
    su anda her seyi biraktim seninle yazisiyorum mlesef
    dogru tokatladim yüzüne degil kabalarina eline aygina vs gibi
    bir kiz evlatinin ve dahi erkek cocugu olsa bile gece gec saatte dolasmasini hic bir müslüman baba kabul edemez yakisik almazda.sizin icin gecerli olmaya bilir sonucta müslüman babayi ilgilendirir bu konular.
    ( sizden alinti) .. (O DA SADECE EVE GEC GELDIGI ICIN ) NE DEMEK YAA ....... sizin kiziniz varmi da öyle yorumluyorsun, sizi cocugunuz yok anlasilan olaya sen cok fransiz kalmisn ...sokaklar.. kötü bulgari var suriyelisi var varda var acikcasi kötü ruhlu hayvanlar var onlara havan bile diyemiyorum o kisilere hayvanlara hakaret sayilir...cirkefler diyelim istismarcilar diyelim daha fazla birseyler diyecegim ama kendime yakistiramiyorum
    (yazdiklarim hic bir sekilde hakaret icerikli degildir sadece görüs farki ).
    MFG.
    Merak etme.. benim de kizim var.. evet yine yaziyorum..
    Seni burda suclamak istemiyorum ama bir kiz gec geldi diye, bir kac tokat vuran sonra kendisini burda sucsuz gösteriyorsa, ona söyliyecek lafim yok..

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı talo176 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merak etme.. benim de kizim var.. evet yine yaziyorum..
    Seni burda suclamak istemiyorum ama bir kiz gec geldi diye, bir kac tokat vuran sonra kendisini burda sucsuz gösteriyorsa, ona söyliyecek lafim yok..
    tabi ki bende sucluyum am olmuyor böyle haller de hic bir baba kendini tutamaz, oldu iste .
    birde su yönden bakalim eve gec geliyorum istedigim gibi istedigim yerde istedigim her seyi yapiyorum ama bana hic bir sey demiyorlar derse cocuk daha fazlasini yapmaz mi ?.daha ileri gitmez mi
    Allah bütün müslüman aillerin cocuklarini korusun .
    Konu bjk_43 tarafından (21 Eylül 2016 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.

10. 2 kişi bjk_43 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    Ben yukarida da yazmistim,su zamanda sadece kiz cocugu degil erkek cocugu dahi disarida tehlikededir.Ha bizler telaslaniriz,meraklaniriz resmen kol kanat gereriz cocuklarimiza.Ancak Bazi avrupa kesimi var daha rahatlardir,Mesela onlarin cocuklarina disarida birsey olsa veya birsey gelse onlar eee ne yapalim cocugun kendi secimidir der.

aslina bakarsaniz bizler kendimiz dar bir bölgede büyüdügümüz icin ,bizler hep disaridaki dedikodulardan korktugumuz icin böyle tedirgin oluyoruz cocuklarimiza.
    ahmet,mehmet.ayse senin cocugu gec vakitte disarida görmüs ,allah yandik al sana tüm türkler duyar artik halbuki cocuklar disarida edabiyla gezmis dolasmis.Ancak X kisilere yansitma daha degisiktir.

BJK arkadasin hafifte olsa siddet uygulamasina eminimki herkes gibi kendiside karsidir ve o an evde kizinin verdigi asiri tepkiye dayanamayarak yapmistir.

Baba zaten o hareketinden dolayi pisman olmasaydi buraya yazmazdi

Tekrar yaziyorum BJK kardes,Sen veya bir yakinin kizinin kardesi veya annesi ,teyzesi,amcasi artik kim varsa biri ile görüstür ve disarinin ne kadar tehlikeli ve eve giris cikis saatlerinin uygun olmasinin hem kendisi icin hemde aileniz icin daha yararli oldugunu.Ayrica hic bir anne babanin cocuklarinin kötülügünü istemedigini Anlatsin

Belki karar degistirir ve eve gelir,umarim hersey düzelir
    slmlar

12. sswiss üyemize teşekkür edenler:

Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    tabi ki bende sucluyum am olmuyor böyle haller de hic bir baba kendini tutamaz, oldu iste .
    birde su yönden bakalim eve gec geliyorum istedigim gibi istedigim yerde istedigim her seyi yapiyorum ama bana hic bir sey demiyorlar derse cocuk daha fazlasini yapmaz mi ?.daha ileri gitmez mi
    Ins. Kizin af eder ve geriye döner arkadadim..
    Ve ins. Elin bir daha kaymaz.. cocuklarimiz ila sakince konusmaya bak..
    Bende öyle yapiyorum.. baktim olmuyor hic yüz vermiyorum, konusmuyorum.. sonra o bana geliyor, "lütfen baba benimle konus, bir daha seni üzmeyecem" vs.
    Tokat dayak hep yanlis arkadasim.. ins. Düzelir istedigin gibi..

14. 2 kişi talo176 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Allah sabir versin ve yardim etsin cok üzücü. Öyle bi zamanki cocugu olmayanin 1 olanin 1000 derdi var.

16. SesSizliK üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayin arkadasim sen kendi yedigin dayagi anlatiyorsun dayaga karsiyim diyorsun pesindende gerektigi yerdede dovulmeli diyorsun? dayak yedigin zaman senin aklindan sikayet etmek gecmemis bu gunku turkiyede dayaktan yada vurularak oldurulen kadinlar neden oluyorlar saniyorsun? akilli insan ne dayak atar nede savunur boyle bir seyi ozur diliyorum ama dogrusu budur bu zamanda siddeti halen savunan insanlara hayretle bakiyorum cunku piskolojik hasta boyle insanlar gunun yorgunlugunu atmak icin dovun onunuze geleni varmi boyle bir sey simdi soyle soyleyim alkol helalmi harammi? buda sorulurmu diyeceksiniz.Haram degilmi niye aileye zarar veriyor etrafa zarar veriyor bunun icin degilmi?peki bu sence maddiyattanmi?yoksa bagirip cagirip dayaktanmi siddettenmi?hangisi dusunun biraz neden dayak atiyorsunuz kimi dovmeye kalkiyorsunuz size ne kazandirir ne kaybettirir dusunun akilli insan siddete bas vurmaz.
    senin yazdiklarina asla katilmiyorum sana ben dayagi savunmadim karsi oldugumu yazdim önce iyi okumani tavsiye ederim..ikinciside benim babamin ALLAHA cok sükür ne piskolajik nede baska bir sorunu vardi ,,benimde yedigim dayaklardan dolayi ne piskolajim nede bir yerlere sikayet etmek gibi bir düsüncem aklimdan gecmedi bugünde gecmez,, yeri geldigi zaman evet özellikle yaziyorum tokat atacaksin bu kadar,, bu benim düsüncem haa benimde bir saglik sorunum yada deli rapaorum yok,, türkiyede adam öldürüyorlarmis bilmem ne yapioyrlarmis bizim konumuz sadece tokkattan yaziyoruz birileri cinnet gecirmis esini cocugunu babasini kesmis o ayri konu ..unutma cevrenene bakarsan kimlerin cocuklarina tokkat attiklarina cok sahit olmusundur yada duymusundur atmiyorum diyen cokgu kisi yalan söylüyorsur,,istisnalar haric, genel anlamda....

18. mercanadasi üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    63
    50 mesaja 110 teşekkür aldı
    gecms olsun kardas Malesef kizin positif bir ifade vermedigi sürece isin zor bence ilk olarak cocunla itibata gecmeye calis olayi duzeltin ondan sonra senin kizin ben aylemle kalmak istiyom derse ondan sonra bisey bu burda bizim gorusumuz tabiki ama sen boyle durumlarla ilgilenen bilir kisi bul en dogrusu bu Isallah kizina kavusursun

20. nova üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    34
    4 mesaja 5 teşekkür aldı
    hepinize ayri ayri tessekürlerimi arz eder degerli yorumlariniz dan dolayi sizlere minnettarim.
    44 Malatya Arkadasin katiliyorum. Acmis oldugum konunun arkasinda duramadim..
    cünkü yikildim bir hfta oldu olumlu hava yok. hep hüzün hep hüzün...olaylar hep aleyhime gellisiyor. beni evlatimla görüstürmüyorlar bile
    kisacaasi jugetamd " in dedigine göre benim kiz gelmek istemiyomus ...
    jugentamd. beni kandiriyo benden evlatimi gizleyip sogutmak isteyorlar sanirsam .
    avukatim ile irtibata gectim olumsuz. konu cok uzayacak mahkemeli olacagiz jugentamd la yeni dosya acilacak hakim kararlari gün tarih- falan.- falan .zaten alti ay sonra benim kiz 18 ine giriyo .
    üfff üfff sasirdim allah kimsenin evlatini bu duruma düsürmesin
    Amin.

Alıntı sswiss Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yukarida da yazmistim,su zamanda sadece kiz cocugu degil erkek cocugu dahi disarida tehlikededir.Ha bizler telaslaniriz,meraklaniriz resmen kol kanat gereriz cocuklarimiza.Ancak Bazi avrupa kesimi var daha rahatlardir,Mesela onlarin cocuklarina disarida birsey olsa veya birsey gelse onlar eee ne yapalim cocugun kendi secimidir der.

aslina bakarsaniz bizler kendimiz dar bir bölgede büyüdügümüz icin ,bizler hep disaridaki dedikodulardan korktugumuz icin böyle tedirgin oluyoruz cocuklarimiza.
    ahmet,mehmet.ayse senin cocugu gec vakitte disarida görmüs ,allah yandik al sana tüm türkler duyar artik halbuki cocuklar disarida edabiyla gezmis dolasmis.Ancak X kisilere yansitma daha degisiktir.

BJK arkadasin hafifte olsa siddet uygulamasina eminimki herkes gibi kendiside karsidir ve o an evde kizinin verdigi asiri tepkiye dayanamayarak yapmistir.

Baba zaten o hareketinden dolayi pisman olmasaydi buraya yazmazdi

Tekrar yaziyorum BJK kardes,Sen veya bir yakinin kizinin kardesi veya annesi ,teyzesi,amcasi artik kim varsa biri ile görüstür ve disarinin ne kadar tehlikeli ve eve giris cikis saatlerinin uygun olmasinin hem kendisi icin hemde aileniz icin daha yararli oldugunu.Ayrica hic bir anne babanin cocuklarinin kötülügünü istemedigini Anlatsin

Belki karar degistirir ve eve gelir,umarim hersey düzelir
    slmlar
    pisman olmam mi sswiss kades
    iki tokat vurdum. Sadece o da yüzüne degil
    Surada cesitli yorumlar var iyi güzelde herkez dört dörtlük mü yasiyor
    eminim sizde % 99 unuz benim yaptigimi yaparsiniz yeri geldiginde (nicht immer)
    diyemessin ki iyi güzel kizim veya oglum sen ne yaparsan arkandayim diyemessin
    yarin o cocuk ne düsünür .Ah nasil olsa bir sey demiyorlar der. devam daha ileriye gider bu sefer is isten coktan gecmis olur allah korusun hepimizi
    babalarimiz her zaman söylerler di..
    KIZINI DÖVMEYEN DIZINI DÖVER
    Bilmem kaciniz katiliyor .
    Konu Memoli1976x tarafından (23 Eylül 2016 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.

22. 2 kişi bjk_43 üyemize teşekkür etti:

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin yazdiklarina asla katilmiyorum sana ben dayagi savunmadim karsi oldugumu yazdim önce iyi okumani tavsiye ederim..ikinciside benim babamin ALLAHA cok sükür ne piskolajik nede baska bir sorunu vardi ,,benimde yedigim dayaklardan dolayi ne piskolajim nede bir yerlere sikayet etmek gibi bir düsüncem aklimdan gecmedi bugünde gecmez,, yeri geldigi zaman evet özellikle yaziyorum tokat atacaksin bu kadar,, bu benim düsüncem haa benimde bir saglik sorunum yada deli rapaorum yok,, türkiyede adam öldürüyorlarmis bilmem ne yapioyrlarmis bizim konumuz sadece tokkattan yaziyoruz birileri cinnet gecirmis esini cocugunu babasini kesmis o ayri konu ..unutma cevrenene bakarsan kimlerin cocuklarina tokkat attiklarina cok sahit olmusundur yada duymusundur atmiyorum diyen cokgu kisi yalan söylüyorsur,,istisnalar haric, genel anlamda....
    ALLAH koluna eline kuvvet versin arkadasim cocuklarinada sabir versin ne deyim ben sana kendimi anlatamiyorum burdan ben senin ailene deli filan demedim estafurlah tanimadigim bir insana niye deli deyimki siddete basvuran insanlarin piskolojik sorunlari var dedim genelleme yaptim.Etrafa bak demissin etrafima bakicak bir sey yok ben sahsen yapmadim yapmamda.Evet etrafimda var senin bahsettigin sekilde aile ama ben bunlari gordugum duydugum anda baglantimi aninda kestim cocuklari yaslilari seviyorum bu durumda yolda bir insani gorursem bile dalarim insana kimin cocugu kimin yaslisi oldugu benim icin fark etmez girisirim bu tip aciz insanlar kuvvetlerinin yettigi insanlara catsinlar goreyim nazik yerlerini uzun lafin kisasi arkadasim ben dayaga tamimiyla mazeret ne olursa olsun karsiyim saygilarimla.

Yeni Üye tazmanyacanavarı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Baba kizina iki tokat vurmus herkez yok seni affederse bilmemne bir sürü sey yazmis. Dayak iyi birsey degil ama bu olayin sonucu bumu olmaliydi. Asil kizin gelip babadan helallik almasi af dilemesi lazim, herhalde bazilari tvden izledikleri amerikan tipi baba filmlerinden fazla etkilenmis. Yanliz burada dayagin cözüm getirmedigi ortada güzellikle konusarak halletmeye calismak en iyisi.

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    bjk43

Kardesim öncelikle gecmis olsun diyorum, insallah Kizin en yakin zamanda yaniniza gelir,yasadiklariniz herseyden pismanlik duyarak sizlerden özür diler.
    Benim sana tavsiyem,esinizle iyice konusun,gidip kizinizla kendi konussun,Kizlar annelerini cok sever,inaninki annesini kirmaz ve bundan sonra annesi devamli kiziniz ile arkadaslik kursun.
    Kiziniz ne yapmak istiyorsa,nereye gitmek istiyorsa hep beraber olsunlar,anne kiz olarak degilde tamamiyla bir arkadas gibi davransin kiziniza.

Kolay degil hepimiz cocuk büyüttük zaman geldi cocuklarimizi tokatlamisiktir,hic bir anne baba cocugunun kötülügünü istemez,malesef öyle bir zamana geldikki ne yapsan cocuklara yaranamiyorsun,allah sizlere sabir en yakin zamandada yavrunuza kavusmanizi tamenni ederim.

Tecrübeli Üye MiAy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigshafen/Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    76
    49 mesaja 65 teşekkür aldı
    Cok büyük gecmis olsun bjk-43 Ustam, gercekten cok üzüldüm.
    Usta kizimi göstermiyorlar demissin, takip edip bir kösede güzelce konusma ikna etme imkani yokmu ?
    Yazdiklarina göre tek care bu görünüyor, bilmiyorum böyle bir imkan olurmu?
    Burada cogumuzun oldugu gibi benimde iki kizim var, Allahim insallah kimseye böyle durum göstermesin.

Birde arkadasa yardim etmeye calisacagimiza, birbirimizle agiz dalasina girmesek.
    Vay ben onayliyorum vay bana nasil böyle dersin gibi seyleri birakalim arkadaslar.

Ustam, insallah bir an önce kizima kavustum diye burada yazacagin günü bekliyorum.

Selametle kalin

27. 2 kişi MiAy üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    gecmis olsun / cok üzüldüm bir gelmisme var mi ?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    18 mesaja 28 teşekkür aldı
    Arkadas gecmis olsun
    Ben olsam bende aynisini yapardim

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    11 mesaja 36 teşekkür aldı
    böyle olay cocukken basima gelmisti 20yil önce.cevik Kripo ya gittim onlarda jugendnotdienst e vermisti 3 hafta sonra AWO Jugendwohnheim! 2 yil
    Jugendwohnheim aile yasantisindan bin kat iyiydi! 18 Olunca WG ye veriyorlar!
    dayak nedir hengi devirde yasiyonuz?

Üye erdalak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    114
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Allah sabır versin kardesim öncelikle bence kızının samimi olduğu arkadaslar i ile irtibata geç ikinizinde suçlu olduğunu aile bağları falan iyice anlat dönecektir evine sabırlı ol arkadasım Allah yardımcın olsun

Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Gecmis olsun, gecen sene bir arkadasin basina geldi ayni olay, onlarda cok uzamadan halloldu, kiz ile konustular, kiz sonra kendi isteyerek eve döndü ve aile icinde bu olay sonrasinda hayira vesile oldu, hem arkadas hemde kizi su an cok daha iyi.
    Umarim sizin icinde sonu hayir olur basta ser gözüksede...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)