Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2741 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: damascus'a şama ucak bileti nerden alabilirim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

damascus'a şama ucak bileti nerden alabilirim

Merhaba arkadaslar damascusa ucak seferlerini internetten arastirdim ama bir sonuc bulamadim. Bilet satan acentalarda yardimci olamadi. Almanyadan aktarmali olarak nasil gidebilirim. Yada nerden bilet satin alabilirim. Yardimlariniz icin tesekkür ederim.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye sswiss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    305
    106 mesaja 146 teşekkür aldı
    olaylardan dolayi cok zor diye düsünüyorum,ancak istanbul daha sonra antep ve anteptende ya arac kiraliyacan yada otobüs varsa yani antepten sonra kara yolu yada mardin den sonra kara yoluyla gidersin diye düsünüyorum .
    ama direk ucak imkansiz gibi

4. sswiss üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    44 mesaja 69 teşekkür aldı
    buraya bak.

gönderdigim linkt abfulug,ankufta tikla.acilan pencerede nereden kalktigina dair sehirlerin önündeki mavi kisaltilmis kodlara tiklarsan harita aciliyor.hangi ülkeden kalktigini ucaklarin oradan görebilirsin.ben bir kacina baktim.kuveyt,irak,suriyede mardine yakin bir sehir gibi
    Konu giresun28 tarafından (26 Eylül 2016 Saat 00:16 ) değiştirilmiştir.

6. giresun28 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    53 mesaja 87 teşekkür aldı
    Merhaba

bu zamanda Damascus´a gitmek istedigine göre cok önemli bisey olmasi lazim herhalde, suriyede olanlardan haberin var degilmi?

Damascusa Türkiye üzerinden karayolu ile gitmek icin catismalarin icinden gecmen gerek.
    Damascus en asagida ve Esad rejiminde, Türkiye siniri muhaliflerin ve kürtlerin elinde.

Damascus havalimanina cok az yerden ucak geliyor (Beirut, Bagdad, Kuwait, Maskat, Nadschaf)

Netten baktiklarimin arasinda en iyisi Tahran (iran) üzeri aktarma ile gidebilirsin,
    Cham wings airlines - iranair damascus direk ucuslari var. Google teheran-damascus yapinca ucus günleri saatleri cikiyor ona göre kendin biseyler ayarlayabilirsin.

8. metzeman üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    14
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    arkadaslar kiz arkadasim orda yasiyor kendisini görmek ve ailesi ile tanismak icin durum sadece bundan ibaret. Alman vatandasiyim insallah bana damascus hava alaninda polisler zorluk yasatmazlar eski uyruklu türk vatandasi oldugum icin. 100 sene düsünsem gene aklima gelmezdi birini sevip oraya gitmek.

Üye Kurtgözü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    85
    18 mesaja 55 teşekkür aldı
    Alıntı giresun28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    buraya bak.

gönderdigim linkt abfulug,ankufta tikla.acilan pencerede nereden kalktigina dair sehirlerin önündeki mavi kisaltilmis kodlara tiklarsan harita aciliyor.hangi ülkeden kalktigini ucaklarin oradan görebilirsin.ben bir kacina baktim.kuveyt,irak,suriyede mardine yakin bir sehir gibi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)