Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2761 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maasima itiraz ettim sgk bana tehdit gibi mektup yollamislar bu ne is anlamadim

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    266
    205 mesaja 532 teşekkür aldı

Maasima itiraz ettim sgk bana tehdit gibi mektup yollamislar bu ne is anlamadim

YASAL UYARI Bu e - postanin içerdigi bilgiler (ekleri dahil olmak üzere) gizlidir. SGK'nin onayi olmaksizin üçüncü kisilere açiklanamaz. Bu mesajin gönderilmek istendigi kisi degilseniz, lütfen mesaji sisteminizden derhal siliniz. SGK bu mesajin içerdigi bilgilerin dogrulugu veya eksiksiz oldugu konusunda bir garanti vermemektedir. Bu nedenle bilgilerin ne sekilde olursa olsun içeriginden, iletilmesinden, alinmasindan, saklanmasindan sorumlu degildir. Bu mesajin içerigi yazarina ait olup, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun görüslerini içermeyebilir. LEGAL NOTICE The information contained in this e-mail (including any attachments) is confidential. It must not be disclosed to any person without SGK authority. If you are not the intended recipient, please delete it from your system immediately. Social Security Institute makes no warranty as to the accuracy or completeness of any information contained in this message and hereby excludes any liability of any kind for the information contained therein or for the information transmission, reception, storage or use of such in any way whatsoever. Any opinion expressed in this message are those of the author and may not necessarily reflect the opinions of Social Security Institute.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    maalesef bu ekte bulunuyor cevap geldi sanırım?ne diyorlar?en sevmediğim kısmı; Bu mesajin içerigi yazarina ait olup, Sosyal Güvenlik Kurumu'nun görüslerini içermeyebilir.demekki yaptıkları işten emin değiller
    Konu tolgahamburg tarafından (27 Eylül 2016 Saat 11:08 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye Impostor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,581
    110 mesaja 150 teşekkür aldı
    yasal uyari, otomatikmen herkese giden butür bir yazinin basina koyuyorlardir. seninle bir alakasi yok, heleki tehdit hic degil

Ettiği Teşekkür
    266
    Alıntı Impostor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yasal uyari, otomatikmen herkese giden butür bir yazinin basina koyuyorlardir. seninle bir alakasi yok, heleki tehdit hic degil
    o kadar emin misin bana su ana kadar onlarca yazisma yaptim hic gelmedi ilk defa cünkü onlara kendi sitelerinden pdf dosya indirdim yolladim ondan sonra geldi

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    4,411 mesaja 9,716 teşekkür aldı
    Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar emin misin bana su ana kadar onlarca yazisma yaptim hic gelmedi ilk defa cünkü onlara kendi sitelerinden pdf dosya indirdim yolladim ondan sonra geldi
    ben bir yerde tehdit göremiyorum ..nerede tehdit ediyorlar acaba ?

bu bir E-posta Yasal Uyarısıdır .. Öyle her gelen şeye niye panikliyorsunuz anlamıyorum ...

7. hOrOz üyemize teşekkür edenler:

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    o kadar Basit !

Ettiği Teşekkür
    266
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben bir yerde tehdit göremiyorum ..nerede tehdit ediyorlar acaba ?

bu bir E-posta Yasal Uyarısıdır .. Öyle her gelen şeye niye panikliyorsunuz anlamıyorum ...
    gizlidir. SGK'nin onayi olmaksizin üçüncü kisilere açiklanamaz. Bu mesaji, lütfen mesaji sisteminizden derhal siliniz.

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    gizlidir. SGK'nin onayi olmaksizin üçüncü kisilere açiklanamaz. Bu mesaji, lütfen mesaji sisteminizden derhal siliniz.
    bunda anlamayacak ne var ??

bu yazı seninle ve SSK arasındaki bir yazışma üçüncü kişilerin okuması yasaktır veya ilgilendirmez diyor

eğer yanlişlıkla başka birinin maili senin adresine geldiyse hemen silinmesini istiyor ..

bunda garipsenecek ne var onu anlayamıyorum ...

Ettiği Teşekkür
    301
    haveri68 sgk ya bende yazdım cevaplarında ekte bu ileti vardır sana tavsiyem ;gelen meajı bir yere kayıt et yada fotoğrafını çek ,belli bir süre sonra mesaj otomatik siliniyor...
    Konu tolgahamburg tarafından (27 Eylül 2016 Saat 21:13 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    266
    bunda anlamayacak ne var ??

bu yazı seninle ve SSK arasındaki bir yazışma üçüncü kişilerin okuması yasaktır veya ilgilendirmez diyor

eğer yanlişlıkla başka birinin maili senin adresine geldiyse hemen silinmesini istiyor ..

bunda garipsenecek ne var onu anlayamıyorum ...
    Pes vallahi kendimi tanimasam aptal oldugumu düsenecegim senin yazini görünce ,ücüncü kisi demek avukat da olabilir sosyal medyada bir baskasi da olabilir ,aciklamak istemedim su ana kadar ama benim paylastigim yazi
    ssk sitesinden birisi tarafindan indirilmis ve o kisi yaziyi bir sayfada paylasmis o yazi ssk sitesinden kaldirilmis ,ve o yazinin paylasilmasini istemiyor ,cünkü yazida ssk emekli maasi hesabi nasil yapildigini anlatiyor ve bu gün ssk kendi yazisini inkar ediyor sebebi ise ,bu hesap la yapilan maaslar 200-300 Tl daha fazla maas baglamak zorunda dogrusuda bu kendi de kabul ediyor ve yok etmemi istiyor cünkü bu yaziyla mahkemeye gidildiginde ssk kendi icinden yapilan hesap tablosunu kabul etmek zorunda mahkemede savunma bile yapamaz ,kisacasi bu ama nerelere cektiniz yaziyi su an onlarca yazi aldim hic bir böyle uyari gelmedi .

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    31
    44 mesaja 69 teşekkür aldı
    firmalarda bu tip yasal uyarilar maillerin alt kisminda otamatikmen olur.öncede yoktu diyorsun,demekki yeni uygulamaya gecmisler

Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    Pes vallahi kendimi tanimasam aptal oldugumu düsenecegim senin yazini görünce ,ücüncü kisi demek avukat da olabilir sosyal medyada bir baskasi da olabilir ,aciklamak istemedim su ana kadar ama benim paylastigim yazi
    ssk sitesinden birisi tarafindan indirilmis ve o kisi yaziyi bir sayfada paylasmis o yazi ssk sitesinden kaldirilmis ,ve o yazinin paylasilmasini istemiyor ,cünkü yazida ssk emekli maasi hesabi nasil yapildigini anlatiyor ve bu gün ssk kendi yazisini inkar ediyor sebebi ise ,bu hesap la yapilan maaslar 200-300 Tl daha fazla maas baglamak zorunda dogrusuda bu kendi de kabul ediyor ve yok etmemi istiyor cünkü bu yaziyla mahkemeye gidildiginde ssk kendi icinden yapilan hesap tablosunu kabul etmek zorunda mahkemede savunma bile yapamaz ,kisacasi bu ama nerelere cektiniz yaziyi su an onlarca yazi aldim hic bir böyle uyari gelmedi .
    demek ki ben de anlayış kıt

ilk yazında bana tehdit gibi mektup yollamışlar diyorsun sonrada yok sosyal medyada birinin paylaşmıs olduğu yazı diyorsun ..

Ettiği Teşekkür
    266
    demek ki ben de anlayış kıt

ilk yazında bana tehdit gibi mektup yollamışlar diyorsun sonrada yok sosyal medyada birinin paylaşmıs olduğu yazı diyorsun ..
    Usta derdin nedir senin anlayamiyorum lafi nereden anliyorsun onu da bilimiyorum (sen haklisin ) aynen yine diyorum tehdit gibi yazi yolluyor derhal yok et kimseyle paylasma ne demek ben bunu tehdit olarak anlarim sen selamin aleyküm olarak anlarsan bilemem .

16. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Impostor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,581
    110 mesaja 150 teşekkür aldı
    simdi bu yaziyi sosyal medyadanmi aldin yoksa sanami geldi? benim bile kafam karisti hemso

Ettiği Teşekkür
    301
    Haveri68 itirazını et mahkemeye ver zaman kaybetme;sgk ya yazdığında elektronik ortamda cevaplarında bu ileti oluyor
    Konu tolgahamburg tarafından (28 Eylül 2016 Saat 14:43 ) değiştirilmiştir.

Ettiği Teşekkür
    266
    simdi bu yaziyi sosyal medyadanmi aldin yoksa sanami geldi? benim bile kafam karisti hemso
    Maasima itiraz ettim sebep olarak bir dosya indirdim icinde hesabin nasil yapildigi yaziyor ,bu dosya sgk kendi dosyasi yani maas hesabi yapilirken nasil yapilmasini anlatiyor isin komik yani sgk bu dosya yi siliyor yok ediyor kendi sitesinden biriside bu dosyayi yayinliyor ben uzun arastirmalarim sonucunda ulastim ve indirdim dosya yi indirmis oldugum dosyayi sgk itiraz dilekcesiyle gönderdim hesabin yanlis yapildigini ve dogru hesabin bu sekilde yapilmasi gerektigini anlattim ,ondan sonra yukardaki yazi geldi bana ben bunu tehdit olarak gördüm burda paylastim durum bundan ibaterttir ,bazi arkadaslar ya beni anlayamadi pesin önyargili cevaplar verdi bende olayi anlattim .( dosyanin icerigi ise 3201 sayili yasayla günlügü 3,5 Dolardan borclananlarin emekli maasi nasil hesaplanmali onu anlatan genelge ve SGK Kendi genelgesinin yok edilmesini istiyor kimseyle paylasma diyor )
    Konu bundan ibaret arkadaslar .

20. 2 kişi haveri68 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    301
    Allah islah etsin o sgk yı.....

22. tolgahamburg üyemize teşekkür edenler:

Üye redbull1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mp3 Babaların Babası 67 **** ULtrAslaN ****
    Ettiği Teşekkür
    57
    16 mesaja 23 teşekkür aldı
    sgk yazili tehtit edecek Kadar dezavataja düsmez anca hatayi buldugu zaman fi$i ceker ödemede tehditin t si yok rahat olun bir cok arkadasin dedigi gibi slmlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)