Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2791 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Maasima itiraz ettim sgk bana tehdit gibi mektup yollamislar bu ne is anlamadim

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bunda anlamayacak ne var ??

bu yazı seninle ve SSK arasındaki bir yazışma üçüncü kişilerin okuması yasaktır veya ilgilendirmez diyor

eğer yanlişlıkla başka birinin maili senin adresine geldiyse hemen silinmesini istiyor ..

bunda garipsenecek ne var onu anlayamıyorum ...
    Pes vallahi kendimi tanimasam aptal oldugumu düsenecegim senin yazini görünce ,ücüncü kisi demek avukat da olabilir sosyal medyada bir baskasi da olabilir ,aciklamak istemedim su ana kadar ama benim paylastigim yazi
    ssk sitesinden birisi tarafindan indirilmis ve o kisi yaziyi bir sayfada paylasmis o yazi ssk sitesinden kaldirilmis ,ve o yazinin paylasilmasini istemiyor ,cünkü yazida ssk emekli maasi hesabi nasil yapildigini anlatiyor ve bu gün ssk kendi yazisini inkar ediyor sebebi ise ,bu hesap la yapilan maaslar 200-300 Tl daha fazla maas baglamak zorunda dogrusuda bu kendi de kabul ediyor ve yok etmemi istiyor cünkü bu yaziyla mahkemeye gidildiginde ssk kendi icinden yapilan hesap tablosunu kabul etmek zorunda mahkemede savunma bile yapamaz ,kisacasi bu ama nerelere cektiniz yaziyi su an onlarca yazi aldim hic bir böyle uyari gelmedi .

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı haveri68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pes vallahi kendimi tanimasam aptal oldugumu düsenecegim senin yazini görünce ,ücüncü kisi demek avukat da olabilir sosyal medyada bir baskasi da olabilir ,aciklamak istemedim su ana kadar ama benim paylastigim yazi
    ssk sitesinden birisi tarafindan indirilmis ve o kisi yaziyi bir sayfada paylasmis o yazi ssk sitesinden kaldirilmis ,ve o yazinin paylasilmasini istemiyor ,cünkü yazida ssk emekli maasi hesabi nasil yapildigini anlatiyor ve bu gün ssk kendi yazisini inkar ediyor sebebi ise ,bu hesap la yapilan maaslar 200-300 Tl daha fazla maas baglamak zorunda dogrusuda bu kendi de kabul ediyor ve yok etmemi istiyor cünkü bu yaziyla mahkemeye gidildiginde ssk kendi icinden yapilan hesap tablosunu kabul etmek zorunda mahkemede savunma bile yapamaz ,kisacasi bu ama nerelere cektiniz yaziyi su an onlarca yazi aldim hic bir böyle uyari gelmedi .
    demek ki ben de anlayış kıt

ilk yazında bana tehdit gibi mektup yollamışlar diyorsun sonrada yok sosyal medyada birinin paylaşmıs olduğu yazı diyorsun ..

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    269
    206 mesaja 534 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    demek ki ben de anlayış kıt

ilk yazında bana tehdit gibi mektup yollamışlar diyorsun sonrada yok sosyal medyada birinin paylaşmıs olduğu yazı diyorsun ..
    Usta derdin nedir senin anlayamiyorum lafi nereden anliyorsun onu da bilimiyorum (sen haklisin ) aynen yine diyorum tehdit gibi yazi yolluyor derhal yok et kimseyle paylasma ne demek ben bunu tehdit olarak anlarim sen selamin aleyküm olarak anlarsan bilemem .

5. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)