Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bunda anlamayacak ne var ??

bu yazı seninle ve SSK arasındaki bir yazışma üçüncü kişilerin okuması yasaktır veya ilgilendirmez diyor

eğer yanlişlıkla başka birinin maili senin adresine geldiyse hemen silinmesini istiyor ..

bunda garipsenecek ne var onu anlayamıyorum ...
Pes vallahi kendimi tanimasam aptal oldugumu düsenecegim senin yazini görünce ,ücüncü kisi demek avukat da olabilir sosyal medyada bir baskasi da olabilir ,aciklamak istemedim su ana kadar ama benim paylastigim yazi
ssk sitesinden birisi tarafindan indirilmis ve o kisi yaziyi bir sayfada paylasmis o yazi ssk sitesinden kaldirilmis ,ve o yazinin paylasilmasini istemiyor ,cünkü yazida ssk emekli maasi hesabi nasil yapildigini anlatiyor ve bu gün ssk kendi yazisini inkar ediyor sebebi ise ,bu hesap la yapilan maaslar 200-300 Tl daha fazla maas baglamak zorunda dogrusuda bu kendi de kabul ediyor ve yok etmemi istiyor cünkü bu yaziyla mahkemeye gidildiginde ssk kendi icinden yapilan hesap tablosunu kabul etmek zorunda mahkemede savunma bile yapamaz ,kisacasi bu ama nerelere cektiniz yaziyi su an onlarca yazi aldim hic bir böyle uyari gelmedi .