Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2734 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Banyo ve WC Renoviren hakkinda bilgi lazim

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    5 mesaja 71 teşekkür aldı

Banyo ve WC Renoviren hakkinda bilgi lazim

Merhaba arkadaslar baslikta dedigim gibi kismetse komple banyoyu ve wc yi yeniliyorum .. bukonularda sizlere danismak istedim..

1-WC komple set almak istiyorum WC-Set.Spülkasten orwandelement + Wand WC + Drückerplatte (taharet baglantili) stuttgart civari uygun fiyata alabilecegim bir yer varmi??

2-yeni fliesen satin almak icin gene stuttgart tarafinda kaliteli önerebileceginiz bir yer varmi ?

3- banyodaki fliesen lerin üzerine mineralputz öneriyorlar bilgisi olan varmi?

2. Sponsor Reklam
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,731
    2,395 mesaja 6,431 teşekkür aldı
    Alıntı komando_cavus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

3- banyodaki fliesen lerin üzerine mineralputz öneriyorlar bilgisi olan varmi?
    Diger konular hakkinda bilgim yok ama Mineralputz degilde Kunstharzputz önerebilirim.Eskiler kalacaksa üstüne mutlaka quarzsand grundierung yapmak gerekir, onun üstünede misal klebe ile düzlestirebilirsin yoksa Fugenlar görünür, en kalin 1,5 mm tavsiye ederim, daha güzeli 1 mm.
    Önceden catlak olan yerler varsa üstüne Gewebe cekmek gerekir, onun üstüne ise her seyi yapmak mümkün.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)