Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2733 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 8 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 8 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BLOG ile para kazanmak

Tecrübeli Üye
    Nereden
    ALMANYA |Nordrhein-Westfalen| |_| |Nevşehir| TÜRKIYE
    Ettiği Teşekkür
    9
    12 mesaja 16 teşekkür aldı

BLOG ile para kazanmak

Merhaba Arkadaslar,

ben bir Blog kurmak istiyorum ve haliyle bununla para kazanmak istiyorum. Bir nevi ticarete atilmak istiyorum. Yani zengin olmaktan ziyade, bir ek gelir olarak görüyorum.

Bu konuda bana yardimci olabilirmisiniz? Yani Blog'un asil hedefi nedir, ne anlatir. Ne gibi seyler paylasabilirim?

Bilgisi olan, hatta bununla para kazanan arkadasimiz var mi acaba?

Tesekkürler

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    11 mesaja 36 teşekkür aldı
    http://www.googlekullan.com/2011/12/...-kazanmak.html
    ama anket siteleriyle ugras daha iyi.ben bu sekilde para kazaniyorum! ama bu is Zaman ister!

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    9
    Hangi isle para kazaniyorsun? Blog isi ile mi, Anket mi? Anket nasil birsey. Ne gibi bir ugras istiyor bu is? Kazancin ne kadar?

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    blogla is olmaz! Google adsende kullanacaksin, hile yaparsan hesabini keserler,zamaninda hesabim kesildi.hem bunlar check yolluyor!
    Anket yani Umfrage! Toluna,meinungsstudio.de(Valued Opinions),meinungsort,omnipanel,mysurvey,globaltes tmarket,opinion people
    myiyo cogu IT Umfragen oldugundan para toplamak basit degil! 5,5 sene icinde toplam 366€ yaptim.burasi sadece PayPal Kabul ediyor!
    ve bircok CINT panelleri mymarktforschung,hiving,testraum <<bunlarin verdigi para yada puan cok düsük!
    bazilari banka hesabina havale ediyor,issizken dikkat etmek gerek! tabii bazilari hem havale hem Amazon Gutschein vb. Gutschein sunuyor!
    her anketi dolurup bitiremezsin! bazilarinda kontrol sorulari var! Panellerde banlanma sperre yeme Risikosu da vardir, en iyi örengi TOLUNA!!
    Amazon da 9. Juli 2016 bugüne Kadar aktardigim Gutschein miktari 260€ 5-6 senedir amazondayim ve hicbir Zaman amazonda kenim para yatirmadim!
    iyiysen bir senede bin€ ya Kadar varabilirsin..
    almanin dedigi gibi "Kleinvieh macht auch Mist" her Panel önemlidir miktar Kücük olsada

mystery Shopping yada cihaz mihaz testi yaptiran sayfalarda vardir!

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    9
    Bilgi icin tesekkürler, fakat Blog daha enteresan geldi bana. Bu Anketleri yapmis olmak icin yapmak gerekiyor anlasilan. Blog isinde ise biraz Hobbide mevcut. Yani birazda zevk meselesi. O yüzden arastirmaya devam. Hem bildigim kadariyla, Blog'un icind Adsense gibi uygulamalari da yerlestirip para kazanabiliyorsun.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    kendi icerigin olacak kendin yazip cizeceksin baska yerden kopyala yapistir olmuyacak! profesyonel olacaksinki para kazanasin!
    ben 3 senede anketlerde 6-7bin€ yapmisim!

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Ettiği Teşekkür
    9
    Tesekkürler arastiracagim. Toluna mi aralarinda en iyisi? Hem Appi de varmis.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    5
    toluna Gutschein secenek coklu
    mysurvey,globaltestmarket Gutschein secenek coklu
    meinungsstudie Gutschein secenek fazla degil! poara yok sadece Gutschein! bazi gutscheinler postayla yolluyorlar!
    https://www.medientrend.de direk kyit olunmuyor, sansa bir anket üzeri buraya kayit olabiliyorsun. Stern vb. dergi yolluyorlar,dergiyi okuyorsun sonra dergi hakkinda anketi dolduruyorsun.. +40puan veriliyor, Best choice kullaniyorlar! burada Amazon gt yok!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)