Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2778 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanya da iyi bir Göz cerrahi tanıyan varmı?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    215
    67 mesaja 121 teşekkür aldı
    Kardesim Gecmis olsun.

Malesef Almanya da tip cok ileri olmasina ragmen doktor lar cok tecrübesiz.. Iyi doktorlar da normal hastaneler de görev yapmiyorlar ve ulasmak cok zor oluyor. Ben de yaklasik 12 senedir Behcet hastasiyim ve Behcet hastaligi nin vucudumda tutmadigi organ kalmadi. Son dört senedir ise gözlerime vurdu. Ve her iki üc ayda bir gözlerimde Behcete bagli Üveit olusuyor. Burada ki doktorlar o kadar tecrübesiz ki dogru düzgün teshis bile koyamiyorlar. En son Ankara Univeristesi Behcet ve ayni zaman da Ankara Uni tip fakultesi göz merkezinde tedavi oldum. Gercekten bizim doktorlarimiz müthis bilgili, muthis özgüvenleri var ve cok tecrübeliler.

Sunu da eklemek isterim ki; Ankara Univeristesinde 3 tane profesör bana INTERFERON ALFA isimin de özel bir igne yazdilar hemde tam 36 tane. Bu ignenin Almanya da ki bir taneinin fiyati 900 euro. Türkiye saglik sigortasi hepsini ödedi SGK. Almanya ya geldim 6 tane hastaneden uni kiliniginden onlarca doktorlardan raporlarim olmasina ragmen malesef krankkassem bu ilaci bana ödemedi. Türkiye den getirdigim 36 tane ilac bitince gözlerim tekrar üveit olmaya basladi.

Almanya da bence hicbir sey yapamazlar hatta yapmazlar.. Birde sana sunu tavsiye debilirim. Ankara incek te Dr Suat Arusanin saglik merkezi var. Orada ozon, hacamat, sülük gibi alternatif tip uygulaniyor.. Benim sol gözüm Tr de yüzde 0,5 e düsmüstü 15 gün oarada sülük tedavbisi görerek gözümün görmesi tekrardan yüzde 40 a cikti..Sülügün göz hastaliklarina faydali oldugunu orada bircok kiside canli olarak sahit oldum.. Mesela Tavuk karasi, üveit, gloukom, sekere bagli görme kaybi, göz snirlerinin zayiflamasi veya ölmesi durmunda olan bir cok kisi mucizevi bir sekilde daha iyi gördüklerini söylüyorlar di.. Ben de bizatihi bunu yasadim..
    Suan Almanya da eczaneden sülük alip kendi kendime sülük teedavisi yapiyorum.

Ankara Universitesi Tip fakultesine gidersen eger orada Prof.Dr Fatima Nilufer Yalcindag hanim var.. Gercekten cok iyi bir hekim.. Kendisinle bir görüsün isterseniz.. Allah siflar versin.
    Konu Cologne tarafından (10 Ekim 2016 Saat 21:35 ) değiştirilmiştir.

2. Cologne üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)