Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3212 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cep telefonu faturasinin Abonelik bahanesiyle yüksek gelmesi olayi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,736
    2,398 mesaja 6,439 teşekkür aldı

Cep telefonu faturasinin Abonelik bahanesiyle yüksek gelmesi olayi

Selam arkadaslar,
    Ben cep telefonuyla fazla internete girmem ama nasil olduysa gezinirken bana az önce abo oldugum iddiasiyla bir SMS gelmisti, 7,49 benden aldilar.Arastirdim, ückagitci bir firmaymis.Zaten hemen Drittanbietersperre yaptiydim, tamam dendi abo olayi kapatildi.Bu Drittanbietersperreyi aslinda yeni bir Vertrag yaptigimda hemen hallediyorum ama bu kez unutmusum, dalginligima gelmis.Herkes bunu kesinlikle yapsin.

Ancak, bu 7,49 u ödemek gücüme gittigi icin buna kafayi taktim ve adreslerini bulup email yazdim.Abo Kündigungu kabul ettik ancak parayi ödeyemeyiz cünkü abone olmak icin bir yerlerde bir seyi tasdiklemisim hesapta.Aradan zaman geciti icin ne yaptigimi tam hatirlamasamda herhangi bir seyi tasdiklemedigimi iyi biliyorum.Neyse bunlara, eger parayi geri ödemezlerse kesinlikle avukata gidecegimi, internette ayni firmanin tuzagina düsenlerin bir sitede toplandiklarini ve komple avukata gidilmesinin planlandigini vs. yazdim, bugün su email gelmis:

Guten Tag,

wir haben Ihren Fall nochmals von der technischen Abteilung prüfen lassen und die Information erhalten, dass der Dienst einwandfrei aktiviert wurde.
    Aus diesem Grund sehen wir leider kein Grund für eine Rückerstattung.

Die Aktivierungsdaten und Schritte haben wir Ihnen bereits mitgeteilt.
    Ob der Dienst durch Sie oder jemand Drittes aktiviert wurde ist leider nicht ersichtlich.

Dennoch, bedingt durch Ihre Unzufriedenheit, möchten wir Ihnen aus Kulanz die entstandenen Kosten rückerstatten - 7,49 EUR.

Bitte beachten Sie, dass der Dienst einwandfrei aktiviert wurde und die Rückerstattung nur aus Kulanzgründen erfolgt.

Mit freundlichen Grüßen,

Tatjana Kügler
    Bakin Kulanz diyor ama cok iyi biliyorlarki avukata gittigimde hic bir sanslari yok.Ayni yöntemi umuma aciklarsam baskalarida cesaret alir mantigiyla "Kulanz" diye yazmislar.

Kisacasi:Bu seviyesiz dolandiricilara haksiz kazanc saglama imkani vermeyelim, gerekirse hic cekinmeden avukata gidin, paranizi vede mahkeme masraflarinizi geri alirsiniz.Mesele 3-5 Euro degil, kimbilir kac kisiyi böyle dolandirip dünya kadar para kazaniyorlardir, yedirmeyin, bosvermeyin.

S&S
    mxm
    Konu mxm tarafından (16 Ağustos 2015 Saat 14:51 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)