Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2767 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye`den emekli maasi icin istenilen bel.vs

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye rutas06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    19
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Alıntı sayin28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben yeni müracaat ettim ve aylık almaya başladım muracatta Güncel alış tarihi 3 haftayı gecmiyen Renterversicherungsverlauf, TC kimlik kart hepsi o kadar başka bir şey yok forumları onlar veriyor doldurmadada yardım ediyorlar. Eger ikamettiniz yurtdisi ise aylik baglandiktan sonra her yıl güncel Renterversicherungsverlauf göndermeniz lazım dediler.ve birde yurtdışında hastalık sigortasi ndan faydalanmak için bir yıllık belge verdiler.bende AOK verdim bana her 3 ayda Krankenschein veriyor onla sağlıktan faydalanıyorum.
    Sayin28,bilgi icin cok tesekkürler.
    En saglam bilgi sizin söyledikleriniz galiba yenide maas baglanmis Allah güzel günlerde,saglikla yemeyi nasip etsin.
    Bende 5. ayda parami yatirdim simdi burda calismiyorum TR`den emekli olayim dedim.
    Sizce bir mahsuru yoksa Yasiniz kac ve hangi yillari borclandiniz,ne kadar maas baglandi onunda bilgisini verebilirmisiniz.
    Benim yas 51 ve 1983ve 1984 yillari TR`de calismisligim ve burdada(almanya) 1990 ve 2004 yillari boclandim. Bilmem ne maas aliriz. Sizinle kiyaslamak icin sordum eger mahsuru varsa paylasmayin.

Saygilar,
    sayin28
    Konu rutas06 tarafından (25 Ekim 2016 Saat 15:46 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)