Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2764 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ev sahibi eigenbedarf dedi butun binayi bosalti sonrada mültecileri doldurdu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,300
    4,439 mesaja 9,783 teşekkür aldı
    Alıntı hakan dayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar..

16 senedir oturdugumuz binayi bizim haberimiz olmadan ev sahibimiz satmis yeni alan bina sahibi romanyali 2,5 milyona satilamis 12 daire 2 dukkkan

hepimize cikis verdi yeni ev sahibimiz cikis sebebi 8 cocugunun romanyada oldugunu ve 20 tane torunu oldugunu yazmis cikis kagidinda bende ev almak istiyordum ev alip ciktim..evi alan adam
    pek iyi niyeli tekin biri degil 4-5 kisi arkasinda geziyor cok luks arabalarla geliyorlar

9 aylik bir sure verdi bana bana tam gununde evi teslim ettim...buraya kadar yersey normal adama rica ettim ben 1-2 daha durayim evimde yapilacak tamir islerim var diye kabul etmedi kizlarim gelecek oturacak diye..bende tamam dedim

cumartesi gecesi bir arkadasim sizin binayi multeciler oturmaya baslamis bilgin varmi dedi yok dedim..atladim gittim eski eve zillerde hep erkek isimleri bir zilde belki 10 isim mültecilere kiraya vermis uyanik

simdi avukata vermek istiyorum ama adamlar pek tekin degil..ne yapabilir avukattan bugun termin alicam fikirleriniz nedir

selamlar saygilar
    sen şimdi ne için mahkemeye vereceksin ??

adam kündigung yazmış ve kanuni olarak 9 ay Kündigungfrist süresini tutmuş

ve sende kendi rızanla evden çıkmışsın ...

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen şimdi ne için mahkemeye vereceksin ??

adam kündigung yazmış ve kanuni olarak 9 ay Kündigungfrist süresini tutmuş

ve sende kendi rızanla evden çıkmışsın ...
    tamam kendi ailemi çocuklarım oturacak diye çıkış verdi bu şekilde çıktım çıkışı alınca avukata gittim zaten avukat bana ailesini için çıkış verdi dedi multecileri için değil ben bunu anlatmak istiyorum..

Tecrübeli Üye avcilar kirali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    167
    45 mesaja 111 teşekkür aldı
    Alıntı hakan dayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam kendi ailemi çocuklarım oturacak diye çıkış verdi bu şekilde çıktım çıkışı alınca avukata gittim zaten avukat bana ailesini için çıkış verdi dedi multecileri için değil ben bunu anlatmak istiyorum..
    Senin su an demek istedigin "Ne Koparirim"?Kendin diyorsun Belali birine benziyor.Sana bu günden sonra Para verse oraya girmessin.Onun icin basin agirmasin,sana bela olmasin diye hic ugrasma derim.
    Hadi Mahkemeye verdin ve Kazandin,Mahkeme ne diyecek sana"git evde oturmu?"Sana bir miktar Para alabilirsin diyecek,ve o Romanyali sana verecegi 3000-5000 Euroyu burnundan Fitil Fitil getirecek.En iyisi büyüklük sende kalsin ,kapat su deftere.Büyüklerin bir sözü var:"Ne Iti an,ne de Comagi hazirla."misali kapat gitsin.
    Ama sen dahada "El mi Yaman,ben mi Yaman" dersen,sonunu buraya yazarsin,hersey bittikten sonra,kim hakli kim suclu cikti diye...
    saygilar

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı avcilar kirali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin su an demek istedigin "Ne Koparirim"?Kendin diyorsun Belali birine benziyor.Sana bu günden sonra Para verse oraya girmessin.Onun icin basin agirmasin,sana bela olmasin diye hic ugrasma derim.
    Hadi Mahkemeye verdin ve Kazandin,Mahkeme ne diyecek sana"git evde oturmu?"Sana bir miktar Para alabilirsin diyecek,ve o Romanyali sana verecegi 3000-5000 Euroyu burnundan Fitil Fitil getirecek.En iyisi büyüklük sende kalsin ,kapat su deftere.Büyüklerin bir sözü var:"Ne Iti an,ne de Comagi hazirla."misali kapat gitsin.
    Ama sen dahada "El mi Yaman,ben mi Yaman" dersen,sonunu buraya yazarsin,hersey bittikten sonra,kim hakli kim suclu cikti diye...
    saygilar
    avukatla görustum telefonla kanunen verdigi cikis dogru degil ailesinden birinin oturmadigi kanitlanirsa binada oturanlara para ödemesi gerkiyormus bakalim cuma termin aldim yazarim tekrar bilginiz olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)