Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2713 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ev sahibi eigenbedarf dedi butun binayi bosalti sonrada mültecileri doldurdu

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    1 mesaja 1 teşekkür aldı

ev sahibi eigenbedarf dedi butun binayi bosalti sonrada mültecileri doldurdu

selam arkadaslar..

16 senedir oturdugumuz binayi bizim haberimiz olmadan ev sahibimiz satmis yeni alan bina sahibi romanyali 2,5 milyona satilamis 12 daire 2 dukkkan

hepimize cikis verdi yeni ev sahibimiz cikis sebebi 8 cocugunun romanyada oldugunu ve 20 tane torunu oldugunu yazmis cikis kagidinda bende ev almak istiyordum ev alip ciktim..evi alan adam
    pek iyi niyeli tekin biri degil 4-5 kisi arkasinda geziyor cok luks arabalarla geliyorlar

9 aylik bir sure verdi bana bana tam gununde evi teslim ettim...buraya kadar yersey normal adama rica ettim ben 1-2 daha durayim evimde yapilacak tamir islerim var diye kabul etmedi kizlarim gelecek oturacak diye..bende tamam dedim

cumartesi gecesi bir arkadasim sizin binayi multeciler oturmaya baslamis bilgin varmi dedi yok dedim..atladim gittim eski eve zillerde hep erkek isimleri bir zilde belki 10 isim mültecilere kiraya vermis uyanik

simdi avukata vermek istiyorum ama adamlar pek tekin degil..ne yapabilir avukattan bugun termin alicam fikirleriniz nedir

selamlar saygilar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Ben kisa yazayim,sen evden cikmisin,avukat hic bir sey yapamaz,evsahibide ev bosaldiktan sonra istedigine evi kiraya verebilir kimse karisamaz,devlet asullere evini kiraya verenleride ödüllendiriyor diye duydum,bu kisilere ev sahiplerine fazla para veriyor.

Bundan dolayi sen evi bosaltigina görede hic basini agartma derim.

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    Alıntı hakan dayi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar..

16 senedir oturdugumuz binayi bizim haberimiz olmadan ev sahibimiz satmis yeni alan bina sahibi romanyali 2,5 milyona satilamis 12 daire 2 dukkkan

hepimize cikis verdi yeni ev sahibimiz cikis sebebi 8 cocugunun romanyada oldugunu ve 20 tane torunu oldugunu yazmis cikis kagidinda bende ev almak istiyordum ev alip ciktim..evi alan adam
    pek iyi niyeli tekin biri degil 4-5 kisi arkasinda geziyor cok luks arabalarla geliyorlar

9 aylik bir sure verdi bana bana tam gununde evi teslim ettim...buraya kadar yersey normal adama rica ettim ben 1-2 daha durayim evimde yapilacak tamir islerim var diye kabul etmedi kizlarim gelecek oturacak diye..bende tamam dedim

cumartesi gecesi bir arkadasim sizin binayi multeciler oturmaya baslamis bilgin varmi dedi yok dedim..atladim gittim eski eve zillerde hep erkek isimleri bir zilde belki 10 isim mültecilere kiraya vermis uyanik

simdi avukata vermek istiyorum ama adamlar pek tekin degil..ne yapabilir avukattan bugun termin alicam fikirleriniz nedir

selamlar saygilar
    sen şimdi ne için mahkemeye vereceksin ??

adam kündigung yazmış ve kanuni olarak 9 ay Kündigungfrist süresini tutmuş

ve sende kendi rızanla evden çıkmışsın ...

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı hOrOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen şimdi ne için mahkemeye vereceksin ??

adam kündigung yazmış ve kanuni olarak 9 ay Kündigungfrist süresini tutmuş

ve sende kendi rızanla evden çıkmışsın ...
    tamam kendi ailemi çocuklarım oturacak diye çıkış verdi bu şekilde çıktım çıkışı alınca avukata gittim zaten avukat bana ailesini için çıkış verdi dedi multecileri için değil ben bunu anlatmak istiyorum..

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    kardes, tasinmissin ve evi teslim etmissin. Herhangi bir sorunda yok...

Peki, adami sen mahkemeye verip ne elde etmek istiyorsun ben onu tam olarak anlayamadim? Tazminat mi istiyorsun yoksa eve geri dönmekmi istiyorsun? Ulasmak istedigin noktayi bir aciklasan daha saglikli olacak...

Tecrübeli Üye avcilar kirali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    167
    45 mesaja 111 teşekkür aldı
    tamam kendi ailemi çocuklarım oturacak diye çıkış verdi bu şekilde çıktım çıkışı alınca avukata gittim zaten avukat bana ailesini için çıkış verdi dedi multecileri için değil ben bunu anlatmak istiyorum..
    Senin su an demek istedigin "Ne Koparirim"?Kendin diyorsun Belali birine benziyor.Sana bu günden sonra Para verse oraya girmessin.Onun icin basin agirmasin,sana bela olmasin diye hic ugrasma derim.
    Hadi Mahkemeye verdin ve Kazandin,Mahkeme ne diyecek sana"git evde oturmu?"Sana bir miktar Para alabilirsin diyecek,ve o Romanyali sana verecegi 3000-5000 Euroyu burnundan Fitil Fitil getirecek.En iyisi büyüklük sende kalsin ,kapat su deftere.Büyüklerin bir sözü var:"Ne Iti an,ne de Comagi hazirla."misali kapat gitsin.
    Ama sen dahada "El mi Yaman,ben mi Yaman" dersen,sonunu buraya yazarsin,hersey bittikten sonra,kim hakli kim suclu cikti diye...
    saygilar

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Nekadar gereksiz bir konu ....

Hiç mi başka işin gücün yok usta ??

Evden çıkmışsın aylar geçmiş

Bak yeni evinde keyine

Adam belalı diyorsun ... sana rahatmi battı ??

Belamı arıyorsun??

9. 4 kişi TipiTip üyemize teşekkür etti:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı avcilar kirali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Senin su an demek istedigin "Ne Koparirim"?Kendin diyorsun Belali birine benziyor.Sana bu günden sonra Para verse oraya girmessin.Onun icin basin agirmasin,sana bela olmasin diye hic ugrasma derim.
    Hadi Mahkemeye verdin ve Kazandin,Mahkeme ne diyecek sana"git evde oturmu?"Sana bir miktar Para alabilirsin diyecek,ve o Romanyali sana verecegi 3000-5000 Euroyu burnundan Fitil Fitil getirecek.En iyisi büyüklük sende kalsin ,kapat su deftere.Büyüklerin bir sözü var:"Ne Iti an,ne de Comagi hazirla."misali kapat gitsin.
    Ama sen dahada "El mi Yaman,ben mi Yaman" dersen,sonunu buraya yazarsin,hersey bittikten sonra,kim hakli kim suclu cikti diye...
    saygilar
    avukatla görustum telefonla kanunen verdigi cikis dogru degil ailesinden birinin oturmadigi kanitlanirsa binada oturanlara para ödemesi gerkiyormus bakalim cuma termin aldim yazarim tekrar bilginiz olsun

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    tüm arkadaslar "ugrasma" diye yazmis, usta sen ya gurur meselesi yaptin yada koparabildigin para pesindesin
    peki adamin sana evden cikmaniz icin söyledigini ispatlayabilecekmisin ? $ahidin varmi ?
    ispatlayamazsan mahkeme ve avukat masraflarida sana kalir.

Tecrübeli Üye Akbulut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    859
    56 mesaja 419 teşekkür aldı
    Avukat para kazanmak icin mahkemeye gidelim der, benden söylemesi.

Avukatlar hic bir zaman kaybetmez unutma , aksine para kazanir........

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    ArkadasLar kanun Hakan Dayi'dan yana tazminat aLir kanit koLay Adam Eigenbedarf dedigine göre ( bu isLem anca yaziLi oLarak oLur ).

Hakan Dayi güzeL tazminat aLirsin 2000€ - 4000€ arasi muhtemeLen.

YanLiz bu Adam burnundan bu parayi fitiL fitiL cikaracagina inaniyorum yani ya senin sirtin Saglam yere geLmeyecek sekiLde etrafin vardir yada bu ise hic girme sonu iyi gitmez.

ALLAH yardimcin oLsun

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Alıntı ANILKAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ArkadasLar kanun Hakan Dayi'dan yana tazminat aLir kanit koLay Adam Eigenbedarf dedigine göre ( bu isLem anca yaziLi oLarak oLur ).

Hakan Dayi güzeL tazminat aLirsin 2000€ - 4000€ arasi muhtemeLen.

YanLiz bu Adam burnundan bu parayi fitiL fitiL cikaracagina inaniyorum yani ya senin sirtin Saglam yere geLmeyecek sekiLde etrafin vardir yada bu ise hic girme sonu iyi gitmez.

ALLAH yardimcin oLsun
    (Haksızlık karşısında Susan dilsiz şeytandır ). Sonu ne olursa olsun . Burası almanya. Romanya. Adamı şişe oturturlar. Avukat sigorta varsa devam et .

15. mustafa200222 üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Tecrübeli Üye avcilar kirali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    167
    45 mesaja 111 teşekkür aldı
    Alıntı mustafa200222 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    (Haksızlık karşısında Susan dilsiz şeytandır ). Sonu ne olursa olsun . Burası almanya. Romanya. Adamı şişe oturturlar. Avukat sigorta varsa devam et .
    Uzaktan Gaz vermek cok kolay.Bunlarlen ugrasilmaz.Adamin colugu cocugu vardir.Allah korusun basina bela gelmesin derim.

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    selam arkadaslar..

selamlar saygilar
    Alıntı avcilar kirali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uzaktan Gaz vermek cok kolay.Bunlarlen ugrasilmaz.Adamin colugu cocugu vardir.Allah korusun basina bela gelmesin derim.
    Gaz vermek icin bir neden yok,sigortasi karsiliyorsa avukata gitmekte yarar vardir.Adam ailemi yerlestirecem demis ama o asulleri doldurmus,her hangi yasal bir islem yapilasi gerekiyorsa avukatta yapar.

18. tr-22 üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Ettiği Teşekkür
    440
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gaz vermek icin bir neden yok,sigortasi karsiliyorsa avukata gitmekte yarar vardir.Adam ailemi yerlestirecem demis ama o asulleri doldurmus,her hangi yasal bir islem yapilasi gerekiyorsa avukatta yapar.
    Olay Mahkemeye gitti

Adam evet Ailemi Cocukkarımı yerlestirecektim
    Aile için kavga çıktı
    Çocuklarım beni Babaliktan ben onları Evlatlıktan
    Red ettik konuşmuyoruz hiç biri evime tasinmadi
    Bende mecbur kaldım başkasına kiraya vermeye dese
    Ne olucak neyi ispat edebilirler ???

İşin ilginci belki adamın çocukları evde kalıyor

Diğerleri Untermieter olarak görünüyor ???

Arkadaşın şansı 0000%

Mahkeme sonrası evden çıkarken eve girerken
    Arabaya binerken inerken
    O karanlık Adamlardan korkusuna coooookkk
    Korku dolu günler geçirmesin

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olay Mahkemeye gitti

Adam evet Ailemi Cocukkarımı yerlestirecektim
    Aile için kavga çıktı
    Çocuklarım beni Babaliktan ben onları Evlatlıktan
    Red ettik konuşmuyoruz hiç biri evime tasinmadi
    Bende mecbur kaldım başkasına kiraya vermeye dese
    Ne olucak neyi ispat edebilirler ???

İşin ilginci belki adamın çocukları evde kalıyor

Diğerleri Untermieter olarak görünüyor ???

Arkadaşın şansı 0000%

Mahkeme sonrası evden çıkarken eve girerken
    Arabaya binerken inerken
    O karanlık Adamlardan korkusuna coooookkk
    Korku dolu günler geçirmesin

Konuda gecen konu tek daire degilki,adam 12 daire iki dükkana ailesini yerlestirecek degil herhalde,hakimde senin gibi konuyu okumadan karar verirse.o zaman yapacak bir sey yok.

Ettiği Teşekkür
    440
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuda gecen konu tek daire degilki,adam 12 daire iki dükkana ailesini yerlestirecek degil herhalde,hakimde senin gibi konuyu okumadan karar verirse.o zaman yapacak bir sey yok.
    Sen konuyu iyi okusan
    Yada okuduğunu anlasan nasıl olur ???

Adamda 8 Çocuk 20 Torun var

8 daire her bir çocuğun
    1 daire Kendisinin
    Diğer kalan 3 daireyide 18 yaşını doldurmuş torunları icin hesaplarsan geriye ne kalıyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    19
    9 mesaja 9 teşekkür aldı
    ArkadasLar tartismaya gerek yok, basit tarafindan bakaLim: Adam Mafya ugrasiLirmi bu adamLa ? buyrun istiyen ugrassin göze göz dise dis.

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    bence hic urasma ve enerjini baska yere harca. Bide su var onu bunu mahkemeye verecem derken Rechtsschutzda seni kündigen yapmasin.... onun icin hic kafani yorma . evden cikmisin etmisin ne gerek var.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    69
    13 mesaja 16 teşekkür aldı
    kavga cikar gibime geliyor konuyu acan ortalikta yok siz kavga edin sizede madalya takarlar.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)