Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2762 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 80 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Para SGK nin hesabina ne zaman girer?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye guengoer52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    26
    112 mesaja 194 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    guengoer52 arkadasim,,,ne demek istedigini cözemedim,,,kimse kimseye zorla bir sey yaptirmak istemiyor,,,sadece islemin yapildigina dair e-devlette görmek istiyoruz,,,bunun yolununda dilekceden gectigini söyledi görevli vatandas,,,dilekcesiz bildigin bir yol varsa buyur bilgilendir.
    Konu ne yazikki bastan yanlis anlasilip tamamen istenmeyen yönlere dogru gittiginden detayli bir aciklamayi gerekli görüyorum. Aslankral arkadasimiza telefonda borclanma ödeme bilgilerinin e-devlette görünmesini istiyorsaniz sgk ya dilekce yazmaniz gerekir denmesi üzerine bende, böyle bir zorunluluk söz konusu olamaz bu bilgiler dilekceye gerek olmadanda e-devlet sayfasina islenir yani arkadasa telefonda verilen bilginin dogru olmadigini belkide bastan savmak icin söylendigini demek istemistim ancak yanlis anlasilip dilekce yazmayin anlamina cekildigini gördüm, saygilar.
    Konu guengoer52 tarafından (16 Kasım 2016 Saat 11:48 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı guengoer52 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konu ne yazikki bastan yanlis anlasilip tamamen istenmeyen yönlere dogru gittiginden detayli bir aciklamayi gerekli görüyorum. Aslankral arkadasimiza telefonda borclanma ödeme bilgilerinin e-devlette görünmesini istiyorsaniz sgk ya dilekce yazmaniz gerekir denmesi üzerine bende, böyle bir zorunluluk söz konusu olamaz bu bilgiler dilekceye gerek olmadanda e-devlet sayfasina islenir yani arkadasa telefonda verilen bilginin dogru olmadigini belkide bastan savmak icin söylendigini demek istemistim ancak yanlis anlasilip dilekce yazmayin anlamina cekildigini gördüm, saygilar.

guengoer52 arkadasim aciklamandan senmi bizi yanlis anladin,, bizmi seni yanlis anladik hala cözmüs degilim.

derdimiz ödenmis olan günlerimizin e-devlette görünmesi yani islenmesi...görevli vatandas,, artik olan yolumu anlatti,yoksa bizi basindanmi savdi bilemiyoruz.

benimde sacma buldugum,gerekli sgk il müdürlügünden bu islemin olmasi icin,yani uygun bir dilekceyle bunu istememiz,,,

kimse dilekce yazmak zorunda degil,,,dolayisiyla,,dilekce yazmazsak o zamanda istedigimiz e-devletteki görüntüleme olusmuyor.

dilekce yazmadanda e-devlette görüntüleme oluyor diyorsan,,yolu ne, anlatta bizde dilekceyle ugrasmiyalim.

tahminime göre,,oturup beklemekle veyahutta okuyup üflemekle bu islem gerceklesmiyecek.
    Konu MEGAbond tarafından (16 Kasım 2016 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)