Alıntı Bence Deger Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bugün hem sgk yi hemde Uzman sahsi aradim....

SGK; Sizin adiniza herhangi bir hareketlenme yok,kayit yok,para yatirma yok vs vs

UZMAN KISININ ASISTANLARI: Bekleyin size dönecem, ( dönke yok ) aradim ve agzima geleni söyledim...... Biz islemlerinizi yaptik dedi.Evrak no istedim,bekleyin size dönecegiz.....

iki saat gecti dönen yok ) Bir mesaj attim,yarin avukatim gelip dosyami alcak dedim,karsinizda ahmak yokgüvenip verdik parayi,yaptiginiz ne is ahlakina nede insanliga sigar dedim.

Asistan yazdi; Uzman kisinin tel no verdi,bende dedimki,aramayacagim dedigim dediktir dedim,bir baktim kendi aradi uzman kisi..

nce yatirdim diyor MOSSIP ten ondan sgk da gzükmüyor,sonra diyor 18.11 de belgeler elime gececek uffffffffff.....

Simdi ben bunlari neden yaziyorum biliyormusunuz? Baskalari düstügüm hataya düsmesin diye,birde cevremde akilli derler,nasil akilsaa artik,Tasiyana faydasi yok....

Ayin biriydi oldu on sekizi ölünmü öldürünmü arkadas...

Artik bu sahis isimi yaparmi yapmazmi bilemiyorum,art niyetlimi degilmi onuda bilemiyorum,ama oyaladigi kesin,yalan yanlis bilgiler,bir birini tutmayan cevaplar

Adam gibi deki ben parayi bir iki ay calistiracaam,eyvallah diyelim ama,Islemleri yaptim yaok yapacam yok sudur yok budur

ismini versemmi bilemiyorum kararsizim
Senin işin biraz zor.Rabbim kolaylık versin.