Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2761 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Esimin emeklilik durumu

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    Alıntı saltuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cevabınız için teşekkürler bu gün gittim sgk'ya 2007 ile 2009 yılı sonu 1080 gun bagkurlu olduğu için şimdide nisan 2015 yılindan buyana ek5 tarım yatirdigimizdan dolayi bagkurdan sgk geçtiğimizden 3.5 yıl ek5 den çıkamıyoruz cevabı aldım, 660 gün daha ek5 yatırmak zorunda oldugumdan yurt dışı borçlanmasını 91 yılından itibaren 3150 gün olarak borçlanma dilekçesi verdim.ve bana ssk'lı olarak emekli olacağım soylendi hayırlısı artık. Birde şu sorum var sgk sordum peki eşim ek5den emekli olacak alacağı maaş düşük olur diyirlar dogrumu dedim bana hayır doğru degil normal ssk maaşı ile olur çünkü 2008 den once en fazla hizmet süreniz oldugundan dolayi diye cevab verdiler bu cevab doğrumudur? veya ek5 den emekli olduğunda maaş ne kadar olur tahmini bir bilginiz varmı?...

saltuk,su borclanma tarihlerini ve sürelerini kontrol ederek yeniden belirtinmisin ? 3 ve 7 nolu mesajlarda farkli belirtilmis,emeklilik kurumu ikiden fazla kurumlardan oldu ise salt cogunluk süresi emeklilik kurumunu belirliyor konuyu daha net belirliyelim.

2. karadeniz üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)