Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2699 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 2 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 2 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tankstelle isletmek

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Münih
    Ettiği Teşekkür
    68
    51 mesaja 72 teşekkür aldı

Tankstelle isletmek

Selam arkadaslar,

bana bir Total firmasinda hali hazirda calisan bir bayisini teklifi gettiler. Bugüne kadar yapmis oldugum islerle hic alakali degil o yüzden teredütteyim.
    Teklifin detaylarina girmeden önce kisaca teklifi aktarayim size belki icinizde bu isi yapmis olan yada halen yapan arkadaslar vardir.
    Tankstelle münih yakinlarinda ve onlarin dediklerine göre suana kadar sene de 2 milyon litre satis yapiyormus. ( litre basina totalin isletmeciye verdigi para 0,137 cent ).
    Waschanlage yari yariya , Backwaren den 30%.
    Elemanlar icin sene de 137 bin EUR ödenek veriyorlarmis.
    Tankstelle 7/24 acik.

Bilgilendirirseniz sevinirim!

dipnot : Daha önce bir arkadasimizda sormustu sanirim tankstelle isletmeciligin , arattim ama bulamadim!.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    senin verdigin bilgilere göre bir cevap vermek zor . herkezin durumu farkli olabilir . baska birisi icin kötü iyse senin icin kötü anlamina gelmez !
    ve benim tahminim burada sana hic kimse bir tavsiyede bulunamaz. bir tavsiye icin bütün bilgiler lazim.

örnek Kac kisi yaziyor, kac tane petrol istasyonu, masraflar vs vs..... Sirket GMBH ise bundesanzeiger.de bilanco yu görürsün bunu steuerberater ine verirsin o sana sayilari aciklar.

söyle bi soru sorsam. Ben MC Donalds acmak istiyorum tavsiye eder misiniz ? Yer önemli bir Merkez ici var ve bir disi vs vs.....

Kolay gelsin

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)