Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2694 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kayan yazi led tabela

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

kayan yazi led tabela

iyi günler özbeceriksizler
    ben döner dükani isletiyorum.
    reklam olarak evin dis cepesine kayan led yazi tabelasi astim
    yazi yanip sönüyo ,soldan saga kayiyor.renk olarak kirmizi.
    yazin belediyeden adam geldi,böyle olmaz diye.yasal degil.
    belediyenin auflagleri var diyor,en azindan yanip sönmesin sabit kalsin dedi,ve kirmizi olmaz dedi,yazin türkiyeden beyaz panel aldim
    ve beyaz yapdim,simdi mektup geldi cok aydinlik oluyomus,araclar gecerken göz aliyomus.gemeinderat böyle karar almis.
    bir hafta icinde sök yoksa 150 euro ceza kesecegiz diyor.
    beni sikayet eden yanimda ki komsu,onun da yan tarafimda cafeteriyasi var terasli.30 yildir isletiyor.
    bu komsu yazin gece 12 ,1 kadar müsterisi oluyo terasda,kanunen aksam 10 müsteri terrasda olmasi yasak.ben bugüne kadar hic sikayet etmedim.
    hatte belediyedeki calisan ve gemeinderata olan kisiler bile 11-12 kadar oturdugunu cok kere sahit oldum.
    bu arada da belediyenin bir binasi var tam bizim evin giris kapisina dogru,denkmalschutzgebäude.bu evin dachrinnesi yok,ve kuvetli yagmur yagisinda
    bizim tam evin giris kapisina su bosaltirsina gibi yagmur geliyo.belediyeden gelen yazin sahsa onu söyledim,tamam dedi,zuschuss gelecek denkmalamtan.o zaman yapdiracagiz dedi.
    ben bugün mektubu aldim ,reklam isinden ilgilenen verwaltunga cikdim.tamam dedi haftaya belediye deki adamdan geliriz dedi.ben ordan cikdim,belediyeden gelen adama bilgi verecekdim.kapiyi tikladim bakdim telefondan verwaltung daki adamdan görüsüyoz.kulak misafiri oldum.belediyedeki adam diyor ki,ben ona yazin söyledim .neyse ben iceri girim ve dedim,telefon görüsmenizi duydum ve bende size yazin söyledim.hala dachrine yok ,ne zaman yapilacak.bilmiyorum dedi.tabi cok sinirliydim.ve dedim peki bu kanunlar tek bana mi gecerli diye.sordu neden diye.
    bu köyde 5-6 kisini mekan isletiyo terasli (alman tabiki)ve bunlar dedim gece 12-1 icecek veriyo disarda bunlr mektub gönderdin mi bugüne kadar dedim.yok diyo sikayet eden olmadi ki diyo.bende dedim o zaman beni sikayet eden var,yok diyo,gemeinderatin karari.o zaman ben simdi sikayet ediyorum,terasi olan mekan sahiblerine ayni bana gönderdigin sekil bir mektub gönder.hem dedim sikayet etmememe gerek yok,zaten yasal degil,neden mektub göndermiyosun,bundan sonra dedim aksam dükanimi kapatikdan sonra dolasacam carsiyi ve pokisi aricam her aksam dedim.kanunsa kanun,yanimdaki mekanci senelerce 12-1 kadar terasda müsteri bulunduruyo sesiniz cikmiyo,benim reklmam mi sorun oldu dedim,isine gelmedi sinirlendi,cik diasari diyo konu
    kapanmisdir.
    simdi soru size ben belediye baskanindan randevu istedim,sekretär arayib hangi gün oldugunu söylicek.sayet belediye baskani ayni tutumu gösterirse bunlari ben nereye sikayet edebilirim.
    sonuna kadar gidecegim ,cünükü gururuma yediremiyorum,ayrimcalik yapdiklari icin
    bu ara polise de gitim burda sorumlu olan kisiye.hem polis hem gemeinderata.
    anlatim durumu ,belediye baskanin cik ve anlat olan seyleri,oda sasirdi bu reklam isine.
    oda edi auflage olabilir ama baska auflageler de var,herkes uysun o zaman diye belediye baskanina anlat
    kusura bakmayin birz uzun oldu

2. Sponsor Reklam
    Üye kral64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    32 mesaja 50 teşekkür aldı
    usta sende panelin isik seviyesini düsür biraz o paneller geceleri gercekten cok isik yapiyor yol kenari ise gelip gecen araclari rahatsiz edebilir

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    onu bende düsündüm de,yalniz neden her zaman cifte standart uygulanyo,bu kanunler tek bize mi gecerli.
    yok usta ben bu isin sonuna kadar gitmeyi üsünüyorum,
    sizen tek ricam nerelere baska basvuru yapabilirim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)