Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2744 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kuru slkl tabanca almanyad yasakmi cezasi nedir

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,214 teşekkür aldı
    Benim Basimdan Gecen Kücük olayi anlatayim.

bundan 2 sene öncesinden Frankfurtan Dubai a giderken, bavulumdan sIKILMIS bir kursun mermisi bulundu el bagajinda..
    Bu mermi benim valize nasil geldi bende anlamadim.Tatile gidecegimizden Havaalanina trenle gitmistik. Trendemi birisi atti. yoksa bende eskiden kalmami artik bilemiyorum.
    Neyse tek sansli yanim suydu bileti aldigimizda ucak bölümüne erken gitmem oldu.

Normal valizlerimizi verdikten sonra ucak bölümüne gittigimizde, xray cihazlarindan ucak bölümüne gecerken valizde buldular, bulanda bir Türktü tabiki görevini yaptigi icin birsey diyemiyorum. Neyse normal polis geldi, Polis bana piskolojik baski yapti ucusunu unut basini büyük belaya soktun vs vs.

Sonra 2 Kisi Geldi svilgiyinimli bilmiyorum sivilpolismiydi neyse artik ifademi aldilar, bende birebir herseyi anlattim ve tatile gidiyorum diye inandilar morelini bozma bir yolunu buluruz diye sakinlestirdiler bir yandan ucak gitcek yapmis oldugum masraflar bosa cikcak diye telas icindeyim. Nöbetci Mahkemeye aradilar durumu anlattilar ve beni sadece 500 euro verirsem ucaga binebilcegimi aksi taktirde ucagi kacircagimi dile getirdiler, Bende Ucagi kacirmamak icin 500 euro ödemeyi kabul edip tatile cikmistim.
    Bende bos kullanilmis kovandan 500 euro aldilar arkadasim, artik hayirlisi insallah kuru sIKI Oldugundan cezasi insallah yüksek olmaz.

Olmusla Ölmüse care yok, beklemekten baska caren yok.

sizin Olayinizin üzerine bende bunu anlatim dedim. birsey olmaz diye bos kursun kovasi dahi getirmeyin.

saygilar

2. 2 kişi karam82 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)