Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2693 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 51 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Almanyada sac ekimi hakkinda bilgi istiyorum

Tecrübeli Üye smeilet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,462
    383 mesaja 979 teşekkür aldı
    Saç ekimi yaparken çevreden bazı soru ve tepkiler geliyor haliyle.Bu video yaralı olacaktir.

2. smeilet üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    35 mesaja 80 teşekkür aldı
    Bende ektırdım sonucları buraya yazarım ben kardesımı tanıdık bır arkadasıydı buraya yazamam reklama gırer turabi ve bır cok dızılerde fılmlerde hatta tanıdıgınız futbolcularıda bu sac ekim merkezı yapıyor ben yenı yaptırdım hatta ekilen saclar döküldü nasıl cıkacaklar buraya yazarım durum nasıl dıye

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,462
    Sayın @maltepeli54
    Sana da hem geçmiş olsun hemde hayırlı olsun.
    Sana 2 sorum olacak cevaplarsan sevinirim.
    1-Ekilen saçların kaç gün sonra döküldü?
    2-Ekilen saçların hepsi mi döküldü ?
    Sanırım 3. yada 4. aylarda tekrar çıkmaya başlayacak.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    170
    35 mesaja 80 teşekkür aldı
    merhaba arkadaslar
    ortalam 1 ay sonra belki 1 kac gun fazla olmus olabilir suan durdu hepsi dokuldu söyle soyleyim 23.10.2016 dikilme islemi oldu 1 ay sonra dökülmeye basladi suan dokuldu ama benimde merakim var tabiki hala kafam uyusuk morfinlenmis gibi daha gitmedi doktora email yazdim kendisi mesgul galiba belki yapan arkadaslar cevaplar uyusukluk ne zaman gider azaliyor git gide tabiki ama doktorun verdigi dosyalarda 3 ,4 ay icerisinde kendi saclarinizin gelecegini yaziyor

7. maltepeli54 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,462
    Bugün 14. gün.Ense bölümünde köklerin alindigi bölgede sivilceler var ve sadece onlar cok az bir rahatsizlik veriyor.Genel olarak bakarsak tamamen memnuniyetlik var.Allaha sükürler olsun.

9. smeilet üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye keno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    142
    47 mesaja 330 teşekkür aldı
    acele etmeyin yeni teknoloji cikmis agrisisz sizisis inceleyin haberi http://www.yenisafak.com/foto-galeri...book-yenisafak

Tecrübeli Üye keno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart
    Ettiği Teşekkür
    142
    47 mesaja 330 teşekkür aldı
    SAÇ SİMÜLASYONU KANAL D ANA HABER

12. keno üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Merhaba arkadasalar
    ben 16 aralikta sac ekimi yaptirdim istanbulda suana kadar memnunum hemde euro olarak degil TL olarak anlastim hastaneden.
    istanbul esenlerde özel avicenna hastanesinde 2600TL +150TL sampuan ve krem paketi. cok arastirdim hepsi ayni islemi yapiyor fais fiyat istiyorlar bende sonunda bu hastaneye karar verdim. zaten bir günde en fazla 4500 Gref ekebiliyorlar , benim ekim yaklasik 8 saat sürdü 3700 gref ekebildiler. Suana kadar herseyden memnunum.

önemli olan sac ektirmeye karar vermek, ben son dakkaya kadar cok kararsizdim o yüzden cok heyecan yasadim ama suan iyikemde ektirmisim diyorum.

14. Metin75 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye karayigit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    40
    2 mesaja 17 teşekkür aldı
    Iyi günler arkadaslar
    Bende sac ektirmek istiyorum ama cok tedirginim, ekim yapilirken izledim korktum kanamalar falan. Ama genede burdaki sonuclar dan memnun olan kisiler beni cesaretlendirdi. Burdan bir yerle anlastim Istanbul da iki büyük hastane birinde yapiyorlar isim verebilirmiyim bilmiyorum. 1700€ 3500 graft Transfer yok Hotel icinde degil. Iki arada bir derede kaldim bide ekim güzel olacakmi? bide seyrek olursa dogal görünmezse. Haftaya kadar karar vermem lazim bu Angebot icin. Nelere dikkat etmek lazim ne gibi seyler ters gidebilir?

Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,462
    Merhaba,
    Senin sacini görmedigimiz icin 3500 greftin ne kadar yarayacagini bilemeyiz.Ama icinde birsey yoksa bence cok para.4000 Greft icin 1200 Euro kadar parayla rahatlikla yaptirabilirsin.
    Aci konusuna gelince dislerini eger yaptirdiysan onun acisini iyi bilirsin.Dis acisi kadar degil ama uzun sürdügü icin sorun oluyor.Ama aksama kelligin gidecegini düsünen biri icin o kadar agri dayanilmayacak birsey degil.Birazda insanin yapisina bagli birsey.

17. smeilet üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı karayigit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Iyi günler arkadaslar
    Bende sac ektirmek istiyorum ama cok tedirginim, ekim yapilirken izledim korktum kanamalar falan. Ama genede burdaki sonuclar dan memnun olan kisiler beni cesaretlendirdi. Burdan bir yerle anlastim Istanbul da iki büyük hastane birinde yapiyorlar isim verebilirmiyim bilmiyorum. 1700€ 3500 graft Transfer yok Hotel icinde degil. Iki arada bir derede kaldim bide ekim güzel olacakmi? bide seyrek olursa dogal görünmezse. Haftaya kadar karar vermem lazim bu Angebot icin. Nelere dikkat etmek lazim ne gibi seyler ters gidebilir?
    kardes ben 3700 graf 2600TL ye yaptirdim istambul avicenna esenler hastanesinde

19. Metin75 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)