Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2693 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Bel Fitigi icin uzman Dr ariyorum

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    121
    40 mesaja 82 teşekkür aldı

Bel Fitigi icin uzman Dr ariyorum

Selamlar,Bel fitigindan dolayi cok sancilarim olmasi beraberinde is hayatinida etkiledigi icin cok sikintilarim oliyor,25 yildir bu sorun var ama son 5 senedir agirlasdi.NRW de yasiyorum cok kez belimin tutulmasi dolayisiyla hastaneye yattim,serum veriyorlar - gun sonra taburcu olup eve geliyorum,ayricada baska bir Dr da belden igne vuruyorlar, Bu tedavilerin hic biri bir sonuca ulasmiyor,hatta Dr a sorunumu anlatmaya calisincada kasapa yetisecekmis gibi dinlemiyor bile.
    once psikolojik dediler kura gondediler sonra mrt cekince sorun görüldü,isin zor yani yalniz yasiyorum vede dolayisiyla belim tutulunca hayat dahada zorlasiyor
    Ben NRW civarinda Bir Turk Dr ariyorum,yardimci olacaklara sonsuz tesekkurl ederim,artik corabimi bile giymez hale geldim,
    saglikli gunler sizin olsun

2. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    6 mesaja 9 teşekkür aldı
    Arkadasim öncelikle gecmis olsun. Moralini yüksek tutmaya bak... bu herseyin ilacidir. Bendede bel fitigi sorunu var, ben dr degilim ama sana bazi tavsiylerde bulunayim ...ameliyata hemen karar verme.. benim doktorum bana ameliyatin ancak su durumlarda kacinilmaz oldugunu söyledi ; ayak basparmagini oynatamaz isen, bacaginda uzun süren bir uyusukluk olursa bu durumda ameliyat kacinilmaz dedi.. sana tavsiyem yapabiliyorsan egsersiz yap, yüzmeye git, bisiklet sür, yatagin sert olmasina bak gerekirse yatagiyin altina sunta yani spannplatte koy, belini sicak tur hele bu kis günlerinde. Allah yardimcin olsun kardesim. Sayet Mannheimde isin olursa Soner Muhcu diye bir Türk doktoru var, bel icin uzman bir doktor.

4. göremeli üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    gecmis olsun Allah sifalar versin ustam nrw nin neresindesin?

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Öncelikle gecmis olsun,senin mrt cekilmis ama ne oldugu yazmamisin.Bel agrisi bendede var bes yildir cekiyorum iki yildirda schmerzterapiye gidiyorum oda devamli igne vuruyor ve agri kesici aliyorum,yalniz bu belagrilarinin degisik olanlari var,mesela bendeki asinma,bana söylenen bol bol spor yapmak,egzersiz bel kaslarimi güclendirmem gerekiyor.

Bundan dolayi kendine cok dikkat etmelisin,sayet sendede asinma varsa?bol spor,yüzme egzersiz ve kaslarini güclendirmelisin,nereye gidersen git sana ayni seyi söyleyecekler,zaten rehaya gitmisin orada yeterli bilgi vermislerdir sana.

7. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    66
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Alıntı MEGAbond Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecmis olsun Allah sifalar versin ustam nrw nin neresindesin?
    Slm,arkadaslar;bu ve benzeri sikayetleri bazi eksersiz ve görülmemis masaj teknikleriyle(normal masörlerin yapmaya korktuklari tarzda)gideren bir ortopedie uzmaninin oldugunu biliyorum.Ama su an itibariyle kesin bir Adres veremiyecegim.Yer NRW Mülheim (Ama hangisi Köln oder Mülheim an der Ruhr ikisinden biri oldugu kesin.Pazar günü insaallah kesin bir paylasim yapacagim.Adres bilgileri vs.Hepinize gecmis olsun dileklerimle...

9. Labarnas üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Önce bir chiropraktikere git

11. moralist üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    121
    Dortmund Paderborn arasi

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    Yalniz bu chiropraktikeri kendin ödüyorsun ben 5 aylik bebegi götürdüydüm 250 DM falan tuttu tabii bu tedavi basarili oldu sihhat oldumu paraya kiyarim anlamam

14. moralist üyemize teşekkür edenler:

Kicket
    Ettiği Teşekkür
    41
    42 mesaja 57 teşekkür aldı
    Usta gecmis olsun Ayaklarin uyusana kadar bekleme Hasar birakir Ben iki Defa oldum teknoloji cok ilerledi korkma hatta benim iki tane daha var simdilik fena degil cok sikarsa onuda aldiririm yalniz Ameliyat olacagin doktoru hastaneyi iyi arastirman gerekir Frankfurt civarinda olsaydin yardimci olurdum gecmis olsun.

16. Bancek üyemize teşekkür edenler:

Üye turan38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    125
    13 mesaja 28 teşekkür aldı
    http://bonn-fix.com/priv-doz-dr-med-...-bad-godesberg

buraya bir göz atmani tavsiye ederim Türk degil iranli ben 2003 te ameliyat etti. 5 sene birsey olmadi ayni yerden tekrarladi.

18. turan38 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı
    arkadasim bende sana süchteln landesklinik i tavsiye etmek isterim.

bende bir zamanlar kreuzband ameliyati olmustum,yanlis hatirlamiyorsam bir zamanlar,galatasarayli okan burukta orda ameliyat olmustu.

gitmeden hastahane hakkinda internetten arastirma yapabilirsin.cok fazlada abartmak istemiyorum,ama belki derdine care olabilir.

hastane viersen e bagli süchteln kasabasinda,,, sana uzakligi tahminimce 120-130 km

Allah sifalar versin gecmis olsun tekrardan.

20. MEGAbond üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    http://www.klinikbewertungen.de/klin...haus-suechteln
    5 üzerinden 3.8 almis fena degil

22. 2 kişi moralist üyemize teşekkür etti:

Üye Dedikli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    126
    13 mesaja 22 teşekkür aldı
    Alıntı göremeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadasim öncelikle gecmis olsun. Moralini yüksek tutmaya bak... bu herseyin ilacidir. Bendede bel fitigi sorunu var, ben dr degilim ama sana bazi tavsiylerde bulunayim ...ameliyata hemen karar verme.. benim doktorum bana ameliyatin ancak su durumlarda kacinilmaz oldugunu söyledi ; ayak basparmagini oynatamaz isen, bacaginda uzun süren bir uyusukluk olursa bu durumda ameliyat kacinilmaz dedi.. sana tavsiyem yapabiliyorsan egsersiz yap, yüzmeye git, bisiklet sür, yatagin sert olmasina bak gerekirse yatagiyin altina sunta yani spannplatte koy, belini sicak tur hele bu kis günlerinde. Allah yardimcin olsun kardesim. Sayet Mannheimde isin olursa Soner Muhcu diye bir Türk doktoru var, bel icin uzman bir doktor.
    Selam kardes Dr. Soner Muhcu adresini paylasirsan bizahmet..
    Birde buraya göz atin: http://www.drsenyurt.de/

tsk,ler
    Konu Dedikli tarafından (22 Ocak 2017 Saat 14:40 ) değiştirilmiştir.

24. Dedikli üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye cemoo58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    FFM
    Ettiği Teşekkür
    20
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Alıntı Bancek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta gecmis olsun Ayaklarin uyusana kadar bekleme Hasar birakir Ben iki Defa oldum teknoloji cok ilerledi korkma hatta benim iki tane daha var simdilik fena degil cok sikarsa onuda aldiririm yalniz Ameliyat olacagin doktoru hastaneyi iyi arastirman gerekir Frankfurt civarinda olsaydin yardimci olurdum gecmis olsun.
    Slm ustat benimde bel sorunum var bir kaç Dr gittim hiç birinden fayda görmedim aynı şeyleri söylediler...ben frankfurttan kalıyorum senin tavsiye edeceğin bir Dr varmı ortopedi....

Moderator brian_usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    hinter Mond gleich links
    Ettiği Teşekkür
    511
    361 mesaja 1,127 teşekkür aldı
    slm,

benimde 6 yildir bel fitigim var (bandscheibenvorfall) 4 hafta reha, kemer takma spor derken 3-4 ayda bir siddetli agrilarim oluyor.en iyi yüzme gelyior sahsen.

ama bir arkadasimin hamburgda bir doktora gitmis ve 15dk. ameliyatsiz fitigi yerine yerlestirmis..suan cok iyiyim diyor hatta futbola yeniden baslamis..bana siddetle tafsiye ediyor..

bewertunglari okudum sadec pozitif..hic sikayetci yok.

bakalim randevu alip oraya gidecegim..cok uzak ama iyilestirecekse dünyanin öbür ucuna gitmeye raziyim..ücret pek fazla degimis..100-150 €civariymis

27. brian_usta üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    121
    Alıntı moralist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yalniz bu chiropraktikeri kendin ödüyorsun ben 5 aylik bebegi götürdüydüm 250 DM falan tuttu tabii bu tedavi basarili oldu sihhat oldumu paraya kiyarim anlamam
    Selam Bu tedaviden biraz bahsedermsiniz

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    121
    Alıntı brian_usta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm,

benimde 6 yildir bel fitigim var (bandscheibenvorfall) 4 hafta reha, kemer takma spor derken 3-4 ayda bir siddetli agrilarim oluyor.en iyi yüzme gelyior sahsen.

ama bir arkadasimin hamburgda bir doktora gitmis ve 15dk. ameliyatsiz fitigi yerine yerlestirmis..suan cok iyiyim diyor hatta futbola yeniden baslamis..bana siddetle tafsiye ediyor..

bewertunglari okudum sadec pozitif..hic sikayetci yok.

bakalim randevu alip oraya gidecegim..cok uzak ama iyilestirecekse dünyanin öbür ucuna gitmeye raziyim..ücret pek fazla degimis..100-150 €civariymis
    adresini veya telefon Nr sini verebilirmisiniz

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    arkadasin bahsettigi chiropraktiker iste dortmund da dr.sacher yapiyor bu isi hastayi evirip cevirip kemiklerini dogru pozisyona yerlestiriyor

31. moralist üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76

Üye
    Ettiği Teşekkür
    66
    11 mesaja 14 teşekkür aldı
    Alıntı Labarnas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Slm,arkadaslar;bu ve benzeri sikayetleri bazi eksersiz ve görülmemis masaj teknikleriyle(normal masörlerin yapmaya korktuklari tarzda)gideren bir ortopedie uzmaninin oldugunu biliyorum.Ama su an itibariyle kesin bir Adres veremiyecegim.Yer NRW Mülheim (Ama hangisi Köln oder Mülheim an der Ruhr ikisinden biri oldugu kesin.Pazar günü insaallah kesin bir paylasim yapacagim.Adres bilgileri vs.Hepinize gecmis olsun dileklerimle...
    Arkadaslar,yukarida belirtigim gibii doktorun adi ve Telefon nr.paylasiyorum:Herr Kopp. Tel:02088484215 Sehir -Mülheim /Ruhr Sahsen giden hastalar özellikle tavsiye ediyorlar.Umarim sikintida olan arkadaslara faydali olur.

34. 3 kişi Labarnas üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)