Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2706 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: JopCenter Raporlu oldugundan dolayi Gesundheitsamt gönderiyor.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    13 mesaja 19 teşekkür aldı

JopCenter Raporlu oldugundan dolayi Gesundheitsamt gönderiyor.

Arkadaslar. Rahatsizligim Dolaysi ile 2,5 ay Krank yaptim. ve halen su an daha 15 gün krankliyim. JopCenter bana dedi bu böyle olmaz. eger bir daha Krank yaparsan Eger. Gesundheitsamt a gideceksin dedi ve elime kagit verdi ve imza atim.
    Acaba Gesundheitsamt Dr. Kontorlerinde bulunacak bildigim kadari ile bunun eksisi artisi nelerdi bileniniz varmi tskl

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    arkadasim önce gecmis olsun
    soruna gelince job center seni oraya göndermesinin nedeni hastaligin gercekmi degilmi diye
    Gesundheitsamt in verdigi rapor jobcenter icin gecerli olacaktir.
    saygilar

4. mercanadasi üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim önce gecmis olsun
    soruna gelince job center seni oraya göndermesinin nedeni hastaligin gercekmi degilmi diye
    Gesundheitsamt in verdigi rapor jobcenter icin gecerli olacaktir.
    saygilar
    tskl cevabiniz icin. Tam üstüne bastiniz. Bende buna kanahat getirmek istemistim. Acaba JopCenter. Dr.un Bana yazmis oldugu Krank raporunami inanmadi,mi. Sanki Dr. benim Bir Tanidigim, Tanimam etmem. Simdi ben Gesundheitsamt gitmem gerklimi.

Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    arkadasim sen jobcenterde ne belgeye imza attin bilmiyorum o imzaladigin belgenin icerigi ne dir onu bilmiyorum,yukarda yazmisin bir daha krank yaparsan Gesundheitsamta gitmeni istemis jopcenter senden,,, yine yukarda yazdigindan anladigima göre simdilik gitmene gerek yok.

7. mercanadasi üyemize teşekkür edenler:

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Vertrauens arzt a gönderiyor
    Hasta olmasan bile numara yap

(kimse haram maram ayaklarina girip elestiri yapmasin)

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadasim sen jobcenterde ne belgeye imza attin bilmiyorum o imzaladigin belgenin icerigi ne dir onu bilmiyorum,yukarda yazmisin bir daha krank yaparsan Gesundheitsamta gitmeni istemis jopcenter senden,,, yine yukarda yazdigindan anladigima göre simdilik gitmene gerek yok.
    aynen öyle simdilik Gesundheitsamta gitmeme gerk yok ama bu Krank im bittiginde tekrar krank yaparsam o zaman Gesundheitsamta gittmem gerk.
    Imzaladigim kagit ise Eger bir daha Krank yaparsam MECBUR Gesundheitsamta Gidecem diye imza atim Ha eger krank yapmasam Gesundheitsamta gitmek zorunda degilim. ama kran alirsam Gesundheitsamta gitmesem %30 Parami keseceklermis.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Ne bilim Kafam karisti gitsem ne olcak, gitmesem ne olacak. Bu Gesundheitsamta nerden cikti, Zaten Dr. Kran yaziyor her seferinde. Neyse sizlerinde Kafasi karisti galiba. Bir ata sözü var, Hersey olacagina varir. tskl.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    21 mesaja 52 teşekkür aldı
    Alıntı Cihan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar. Rahatsizligim Dolaysi ile 2,5 ay Krank yaptim. ve halen su an daha 15 gün krankliyim. JopCenter bana dedi bu böyle olmaz. eger bir daha Krank yaparsan Eger. Gesundheitsamt a gideceksin dedi ve elime kagit verdi ve imza atim.
    Acaba Gesundheitsamt Dr. Kontorlerinde bulunacak bildigim kadari ile bunun eksisi artisi nelerdi bileniniz varmi tskl
    Gerçekten rahatsızlığın varsa korkma git benide çağırmışlardı 8 sene krank mı olur diye gider gitmez 6 aylık daha verip eve gönderdiler.

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    bencede korkma birsey olamz !

Üye OmOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    456
    21 mesaja 55 teşekkür aldı
    Güzel kardeslerim, yalana gerek yok. Gurbette yasayan herkes rahatsizdir. Nedenini tartismaya gerek yok. Herkes kendisinden bakarsa dogruyu bulur. Fakat bu rahatsizlik cok ciddimi degilmi kisi kendisi karar verir.

Cihan kardesim cekinmene gerek yok. Eger seni göndermek isterlerse gidebilirsin. Onlarin doktoru calisabilir desede senin kendi doktorun calisamaz dedikten sonra hicbir sey olmaz. O kadar basitmi senin doktorunun raporuna inanmiyoruz demek. O zaman o doktoru doktorlukdan men etmeleri gerekirki onun raporunu tanimasin. Hos ve Dost kalin.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Arkadslar Cevaplariniz icin ttskl, JopCenter göndermis oldugu ( Gesundheitsamt ) Gidecem mecburen Ama OmOz Arkadsin dedigi gibi
    Ben bunuda Almanyada kanahat getirmisim. Bir Dr. Verdigi Rapora diger Dr. aynsini Söylemiyor. Ne bilim sanki Gesundheitsamt
    denince Insanin icine Bir korku Bir sühpe giriyor.

Üye OmOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    456
    21 mesaja 55 teşekkür aldı
    Arkadslar Cevaplariniz icin ttskl, JopCenter göndermis oldugu ( Gesundheitsamt ) Gidecem mecburen Ama OmOz Arkadsin dedigi gibi
    Ben bunuda Almanyada kanahat getirmisim. Bir Dr. Verdigi Rapora diger Dr. aynsini Söylemiyor. Ne bilim sanki Gesundheitsamt
    denince Insanin icine Bir korku Bir sühpe giriyor.
    Inan cihan kardesim korkacak bir sey yok. Korkuyu biz icat ediyoruz. Belkide cevremizden yalan yanlis duyduklarimizdan yasadiklarimizdan dolayi. Cok kere gittim. Seni oraya gönderen sana biraz baski yapmak istiyorki calismaya baslasin diye. Birde sorumlulugu gutachteye veriyor. Kendisinin yapacak baska birseyi kalmiyor.

Onlarin gutachtesi calisabilirde dese önemli olan sana rapor yazan doktordur. Sana rapor yazan doktor sana hasta diyorsa sen hastasindir. Kanuni düsün. Korkma kardesim benim. Dogrudan ayrilmadikca sorun yok. Yanlis yapanlar elbette korkar. Senin bir yanlisin yokki dokturun calisamaz diyor vesselam. Hos ve Dost kal

16. OmOz üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    23
    41 mesaja 49 teşekkür aldı
    Ben bir kac kere gittim.En son gittigimde en az 6 ay krankli diye rapor verdiler.Gercekten hasta filan degilim.Tek hastaligim agresif olusum.
    Sana tafsiyem gutacterin raporun bir kopyasini al.Sonra sana oyun oynuyorlar haberin olsun.

18. Mafyan üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Alıntı Mafyan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bir kac kere gittim.En son gittigimde en az 6 ay krankli diye rapor verdiler.Gercekten hasta filan degilim.Tek hastaligim agresif olusum.
    Sana tafsiyem gutacterin raporun bir kopyasini al.Sonra sana oyun oynuyorlar haberin olsun.
    Slm. Cevabiniz icin tskl. Gutacter derken. Benim su an gittigim Dr. Raporlarinimi kast ettiniz. tskl

Tecrübeli Üye Tanyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marburg
    Ettiği Teşekkür
    86
    46 mesaja 167 teşekkür aldı
    Slm. Cevabiniz icin tskl. Gutacter derken. Benim su an gittigim Dr. Raporlarinimi kast ettiniz. tskl

Hayir Mafyan arkadasin kastetdigi ( Gesundheitsamt ) dakilerin sana verecegi rapor. Zamanindada ben calisirken benim basimada gelmisti. Eski is yeri beni AOK ya sikayet etmisti biz bunun krankina inanmiyoruz diye. AOK da beni MDK ya göndermisti. Gittim termine, bakti ordaki doktor evet hastasin kranka devam edebilirsin dedi. Siz dedim inanmiyormusunuz doktorada beni krankli buraya cagiriyorsunuz dedim. Adamin dedigi bu devirde ev doktoru herseye krank yaziyor oldu. Eger rahatsizligin ortopediyse gidicen ortopediden alican o zaman birsey olmaz demisti...

21. Tanyel üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    100
    Ben ortopediden degilde, CHIRURGIE Dr. Bana Krank yaziyor. iste bende gidince o zaman ondan aldigim roporlari ( Gesundheitsamt ) gösterecem. baklaim ..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)