@alkolikkedi sen kendi cocugunu iyi bilirsin ama ögretmenlerinde bi bildigini vardir !

1. cocugunun durumuna bak. dersleri nasil, okul nasil vs....

2. Konsantrayon da problem var mis o zaman kesinlikte ergo ya gönder. ben kendim kendi cocugumdan ve arkadas cevremden biliyorum herkez ergo dan cok memnun !

3. Förderschule ya belki degil onun yerine okul degistirseniz nasil olur ? bu da benim kendi tecrübem. benim oglum 2 sinifta okulu degistirdi ve. yeni okulla biz acik acik konusduk. bize 3.sinifta kala bilir vs. demisdiler yeni okul. ve ne oldu simdi benim olum 4 sinifta ve insallah 5 gececek sene ye . suan okul ariyoruz bakiyoruz
tank denke istedigim suan notlari iyi ve sinifdada hic kalmadi ve hersey sükür yollunda. 1 ci okulda bizim problem ögretmenledi !

ama seni burada yanlis yönlendirekmek istemiyorun o nun icin tavsiyem ergo ve nachhilfe. nachhilfe cok önemli cünkü bizim ile ders yapmasini sevmiyor. onun icin iyi bir nachhilfe veren bulabilirseniz sizin icin daha iyi olur diye düsünüyorum

gerissen sie ailece karar verin. ama okulda basarili degilse belki förderschule iyi ola bilir herseye negativ bakmamamiz lazim .

bol sans dilerim ...