Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2735 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: is yerinin güvenini kayip etme

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı
    abi cocuk 20 yasinda ona ne anlatayimki , bu kesin bu aksam babasina veya abilerine anlatmistir onlarda bir kac gün icinda beni buroya cagirirlar ,telefon acamiyorlar cünkü 2 haftadir benim tel bozuk, hatta dün patron 250eu verdi kendime tel alayim diye, benide yikan zaten bu adamlar beni ailelerinden biri gibi görüyorlar ramazanda bir kac kez evlerine davet etiler yemege, bekar oldgum icin patronun tanidigi bir kac kebaci var , patron oralara söylemis ben gidip ordan yemek yersem benden para almasinlar diye,bana bu kadar deger veren insanlarin simdi yalis bir fikre kapilmalari beni cok üzüyor, simdi ne desem belkide inanmiyacaklar veya inanmis gibi yapacaklar, baktim bunlardan ses cikmazsa gözlerinin önünda birkac kez o 20 litreli bodonlari tanka bosaltirim, belki görürlerse anlarlar yanlis birsey yapmadigimi,

aslinda ayni olay bundan 6-7 ay önce de bizim eski söföre olmustu adam autobahnda kalmisti, bu yüzden o soför her 200-250 km de tank yapiyordu, ama onun gittigi yer cok kisa yol 20 km gidip geliyor, onun gidip geldigi her iki taraftada aral var , bizim gittigimiz yolda bazen 100-150 km mesafede aral yok, aslinda tanki göstergesini bizim yeni söför bozdu gecenlerde dizel yerine benzin koymus, benzini bosaltmak icin tanka gecirdigi pompanin sert plastik hortumunu tankin icindeki samandraya degdirmis veya egmis olmaliki tank düzgün calismiyor
    Konu Memoli1976x tarafından (27 Kasım 2016 Saat 01:12 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)