Arkadasim yazimda kimseyi sahis itibariyla hedef kimse yok sadece biz variz sen üstüne alinma ama tabiki sanada bir parcasi dolayli yoldan dokunmustur onu ben bilemem.Herkesin karar verecek kendi vijdani var,asil mahkeme yeri herkesin kendi vijdanidir.Aslinda ben yazimda anaya babaya dinimizinde emri olan MUTLAK iTAATTEN bahsediyorum ve kisileri baglamayan özelliklerinden de bahsetmiyorum.Ama mutlak itaat sart.Kitabta bahsedilen "anaya baba yaninda kocamak zorunda kalirlarsa onlara UFF bile deme" Bu emrin amasi suysu buysu olmaz.Eger simdiden iste anamiz böyle hatali davrandi,yok babamizin hatalari daha fazlaydi polemiklerine girersen önünü alamazsin dolayisi ile cocuklarimizi yanlis yönlendirme gibi bir baska hata da biz yapariz.Demekki neymis?
1-Hele ki bu dünyadan göcmüs ana baba sadece hayirla anilacak.
2-Analar babalar velevki yasiyorlarsa daha fazla ilgilenilecek (Yok benim isim gücüm var sonra ariyamda bir hediye alirim gönlünü öyle veya böyle alirim havasinda olunmayacak)
3-Yazimdan kimin neler alacagi veya neler almiyacagi kendi vijdaniyla ilgilidir,kimseyi hedef göstermisligimiz yoktur.

VESSELAM.