Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2654 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 7 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 7 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dachbox hangisi ?

Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    8 mesaja 9 teşekkür aldı

Dachbox hangisi ?

Selamin aleyküm Arkadaslar.
    ilk defa dachbox kullanicam
    Araba mazda 6 gh 2.0 mzr-cd sport kombi
    original träger uydun fiata buldum.
    simdi Allah izin verirse 2017 yaz izni icin dachbox düsünüyorum.
    kullanmis bir kac arkadasa sordum.
    genis ve kisa olanlar cok ses yapip rüzgar aliyormus. tabut gibi olanlar daha iyi dedi bir kisi dogrumu ?
    hangi markalar iyi ?
    hangi malzemeden yapilan daha iyi ?
    cok büyük olmasina gerek yok 50 kg tasisin yeter.
    varmi bilgisi olan kleinanzeigede cok var ama thule , original mercedes ,bmw falan
    benim original mazda träger aya bask a bir arabanin dachboxu olurmu ?

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    119
    82 mesaja 147 teşekkür aldı
    Ben 2007 de ATU dan 320 lt büyüklükte almistim. Arabamiz o zamanlar Opel-Meriva idi. Bununla 6-7 sefer TR ye tatile gittim. Bütün hediyeler ve elbise falan filan Dachbox un icine dolduruyorduk, arabanin icinde sadece yiyecek icecek falan oluyordu. Yillarca problemsiz kullandik, hala da sapasaglam duruyor. Benim bildigim Dachbox lar universal oluyor, ama arabaya baglanti yeri tirnakliysa, o arabaya özel alinmasi gerekiyor. Yalniz bunu alirken mümkün oldukca Trägerstange lerin iyilerinden almaya bak. Yolda giderken en cok rüzgari neticede stangeler ve arabaya baglanti yerleri karsiliyor.

Selamlar
    05300 - Merzifon

4. *05300 üyemize teşekkür edenler:

Üye murtazza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    60
    12 mesaja 14 teşekkür aldı
    Slm aracın kombiymis fazla bir şey götürüp getirmiyorsan hiç tavsiye etmem. Aracın yakit ve performans açısından etkiliyor. 100 km de bir liter fazla yakarsin. Söylendiği gibi aşırı ses yapmıyor. Her ihtimale karşı dachbox ip ile bir kere bağla.

6. murtazza üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    sagol tesekkürler.
    kombi olmayipda kombi lerden daha cok yük alan limuzinlerde var.
    3 kiz ve bir hanim . malum
    sart aslinda bana..
    Konu ozy_1976 tarafından (26 Aralık 2016 Saat 21:10 ) değiştirilmiştir.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    11
    8 mesaja 9 teşekkür aldı
    Alıntı *05300 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben 2007 de ATU dan 320 lt büyüklükte almistim. Arabamiz o zamanlar Opel-Meriva idi. Bununla 6-7 sefer TR ye tatile gittim. Bütün hediyeler ve elbise falan filan Dachbox un icine dolduruyorduk, arabanin icinde sadece yiyecek icecek falan oluyordu. Yillarca problemsiz kullandik, hala da sapasaglam duruyor. Benim bildigim Dachbox lar universal oluyor, ama arabaya baglanti yeri tirnakliysa, o arabaya özel alinmasi gerekiyor. Yalniz bunu alirken mümkün oldukca Trägerstange lerin iyilerinden almaya bak. Yolda giderken en cok rüzgari neticede stangeler ve arabaya baglanti yerleri karsiliyor.

Selamlar
    05300 - Merzifon
    Sagol hemsehrim
    05 Tasova

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    130
    8 mesaja 12 teşekkür aldı
    Bende bir tane Dachbox arıyorum Hyundai i30 için. Hangisini tavsiye edersiniz?

Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,597
    473 mesaja 1,213 teşekkür aldı

senin araba bu heralde arkadasim..yukardaki dachtregerleri ayni benim araba gibi sanirsam,,bendede golf 5 kombi var.

benim dachtreger e takilacak demirler böyle.cokta saglam tutuyor,,birde calinmasin diye kilit sistemi var her iki demirdede.

benim dachbox ta bu

cok memnunum..tabut seklinde olanlar hosuma gitmiyor,,,ses ve yakit olayina gelince,,hangi dachbox u takarsan tak,,cok hafif ses yapiyor,,ama öyle rahatsiz edici degil,,,sadece dikkat edecegin,,,o dachbox u daha güvenli olsun ne olur ne olmaz diye en az bir defa spanngurt ile baglarsan dahada saglam oluyor..

sadece dikkat edecegin spanngurt u bagladiktan sonra fazla uzun kalan ucunu bosta sallanmiyacak sekilde gerilmis gurt un altina güzelcene sokman,,gerekirse bir bantla ucu baglaman,,,ben ilk yaptigimda ucunu düzgün saklamamisim,,rüzgardan o ucta biraz acilmis,,,lapir lapir ses yapmaya ve rahatsiz etmeye baslamisti,,,durup tekrar güzel bir sekilde baglamak zorunda kalmistim.

yakit olayina gelince diger arkadaslarinda dedigi gibi cok hafif yakis fazlalasiyor,,ama o da cok kayda deger birsey degil,,ben dachboxsuz kesinlikle gitmem,cok memnunum,,,arabanin ici bayagi rahatliyor,,,marifet olsun diye demiyorum,bayir asagiya salladigim,160-170 hizla gitmisligimde vardir.düzgün bagladiysan birseycik olmuyor,,bilgine.

simdiden hayirli yolculuklar dilerim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)