Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2651 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kavga Dögüs (Soru, Fikirleriniz)

Moderator Ozanonur38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dergah
    Ettiği Teşekkür
    1,633
    345 mesaja 2,437 teşekkür aldı

Kavga Dögüs (Soru, Fikirleriniz)

Arkadaslar, ben Mehrfamilienhaus da oturuyorum. Binada assagida bir Imbiss var onunda sahibi
    Türk. Kendisi assagi yokari 2 senedir Imbissi calistiriyor ve ben (ailem) Imbiss sahibi be Karisi ile
    Aramiz iyi degil. Olmadik yere Binanin cöpünü doldurmalar. Kendi müsterileri icin Kendi arabasiyla 2-3 yerlik
    Araba Parki mesgul etmek gibi seyler. 1-2 kez Aramizda Atisma oldu ondan beri selam vermiyorum
    Önünden gecip gidiyorum. Bugün basima olay geldi. Oglum ve Abim ile disariya cikmistik gezmeye.
    Biz tam eve geldik oda ayni anda Arabasiyla geldi (ailesi ile) park etdi. Arabasinda arkada kücük oglu benim ve
    Abimin önüne kapiyi acti. Biz tabi durduk cocuk iner diye önden babasi (Imbiss sahibi) öfkeli bir
    Sekilde arabadan inip cocuguna "Bu serefsizlerin önüne neden kapiyi aciyorsun diye sesli bir halde kizdi."
    Onun üzerine ben sadece uzak durup muhattap olmamak icin. Serefsizligi ben mi sen mi yapiyordun diye yanit verdim ve onun üzerine adam üstüme dogru gelip saldirmaya calisti. Oglum ve Abim araya gecip onu uzak tutmaya calistilar. Ama kesinlikle o tür bende saldirmadim. Kendisi daha öfkeliylen ogluma söyledim
    Polisi ara gelsinler diye. 10 dakka gecmeden geldiler anlatdik olayi. Benim ifademi alip abim ve oglumun da
    Bilgilerini alip Zeuge olarak Yazdi. Sonra bizi eve gönderip onun Ifadesini aldilar ardindan polis zile basip bana
    Assagdakinim Ifadesini anlatdi. Ben onun Karisina küfür etmisim ve ona benzer Küfürler uydurup Polise söylemis. Polisin yaptigi bukadar. Simdi iki taraftda suclu gibi gözüküyor. Yani iki tarafdan da Sikayetci olunmus oluyor. Arkadaslar simdi ben ne yapim?

Burada bir aile olarak sizlere danismak istedim, Cevaplariniz icin simdiden tessekür ederim.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye baltali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    674
    63 mesaja 154 teşekkür aldı
    sayin kardesim önce gecmis olsun tam zamaniymis sana serefsiz dediginde güzel bir islamak ama o kendini kurtarmak icin karisini bile kullaniyor demek benim bildigim aussage gegen aussage olur .

4. baltali üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Selam ozanonur kardeşim
    Önce geçmiş olsun diyeyim
    çevren geniş ise gözünü korkut derim
    Böyle kişiler başka dilden anlamaz.

6. Imparator üyemize teşekkür edenler:

Moderator Ozanonur38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dergah
    Ettiği Teşekkür
    1,633
    345 mesaja 2,437 teşekkür aldı
    Bugün Polisden mektup geldi. Bana karsi dava acilmis Küfür etmisim diye, mektupda ya Evet yaptim diye Isaretlibilirim yada Ne oldugunu anlatmak icin ifade yazabilirim. Sizce en iyisi ne yazmak lazim buraya? Yardimci olursaniz cok cok tessekür ederim.

Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    sen yapmadigini neden yaptim diye isaretleceksin olayi sende anlat gonder o ugrassin dedi demedi diye isin sonu bos cikar yani hic bir sey olmaz .

9. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı Imparator Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam ozanonur kardeşim
    Önce geçmiş olsun diyeyim
    çevren geniş ise gözünü korkut derim
    Böyle kişiler başka dilden anlamaz.
    bu yaklasim hic dogru degil kimse kimsede korkmazz helede bizim Türk milleti Allahtan baskasindan korkmaz, onun haricinde hayat felsefem 5 dakikalik EFELiK 10 sene KÖLELiLiK etmeye degmez derim. Tabi anlayana

11. 2 kişi SesSizliK üyemize teşekkür etti:

Moderator Speedy123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    203
    1,065 mesaja 3,586 teşekkür aldı
    Arkadasim gecmis olsun. Anla$ilan kar$i taraf hukuk yollardan i$i cözmeye cali$iyor. Sana tavsiyem meseleyi avukatina ver, polis ifadesinde yanlis birsey söylersin olay senin ba$inda patlar. Rechtsschutz varsa direk ver derim.

13. Speedy123 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    aussage gegen aussage iki tarafada brise olmaz. konuyu bence hic uzatma basin agirmasin. karsi tarafiyi korkutmak la eline birsey gecmez. konusup isi halet ! malesef birsey yapamasin .

Tecrübeli Üye 1093 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    141
    95 mesaja 146 teşekkür aldı
    usta speedy123 ustanin dedigine katiliyorum.mektubu direk avukata verve avukata herseyi anlat. o senin yerine yazar ve gönderir polise

Moderator atsiz77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene
    Ettiği Teşekkür
    1,298
    524 mesaja 1,151 teşekkür aldı
    Ben başka konuya değinmek istiyorum, ikiniz Mülk sahibimisinz yoksa kiradamı?

Eğer kira ise senin direk muhatabın ev sahibi ona Yazılı olarak şikayetlerini bildireceksin. Zaten insanlar ters baksan hemen kavga etmeye niyetli herkes sinirli. Sen muhatap olma onunla, boşuna başını belaya sokma.

Soruna gelince büyük ihtimal Mahkeme olmaz. Polis çağırdınızdan dolayı her iki tarafı ifadeye çağırır.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)