Alıntı hekimoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
dadaloglu38 haklisin arkadas senin konu bayagi dagilmis buna birazda benimde katkim oldu icime dert olan bir meseleye deginmeden edemedim. Senin ögrenmek istedigin konuya kesin cevabi zannedersem bulamazsin, tatil yada turistik seyahatlar icin yapilan saglik sigortalari acil akut durumlarda yasanan saglik problemlerini karsiliyor, önceden var olan kronik rahatsizliklar sigorta kapsaminda olmuyor. Türkiyede ikamet edip yurtdisinda tedavi görmek icin resmi yollar mutlaka vardir yurtdisina tedaviye giden sgk lilarin oldugunu duydum ama bunun icin önceden nelerin yapilmasi gerektigi konusunda bir fikrim yok bunu ögrenmenin en kolay yoluda TR de en yakin sgk ya basvurmak olmali.

Birde yolunda gitmeyen iyi islemeyen görevini düzgün yapmayan kurum yada kisiler elestirildiginde neden herkes konuyu siyasete ceker hatta cok ileri gidip hükümet bilmem ne düsmanligina kadar ceker anlamiyorum. Yanlis olmadan dogruyu bulamayacagimiz gibi hatalar söylenmeden yanlislarinda düzeltilmeyecegini bilmemiz gerekir. Görevini düzgün yapmayana görevinin ne oldugunu hatirlatacaksinki kontrol altinda oldugunu bilsin.
haklısınız kardeşim bayağı araştırdım burda olacak gibi değil artık türkiyede çaresine bakmalı bronşit nefes darlığı var norkOz verilemiyor sorun orda onun türkiye de ameliyat yapamıyorlar