Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2648 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Turist akrabaya kalb nakli almanyada yapılabilir mi ?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    https://t.me/pump_upp
    Ettiği Teşekkür
    0
    28 mesaja 46 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    saka yapmiyoruz dogrulari söylüyoruz türkiye saglik sisteminde almanyadan ilerde sasirdigin konu nedir onu anlamadim, sen kendi vatanini cok kücümsüyorsun anlasilan eger vatanin türkiye ise.
    Gercekler kotu ve bunlari soylemek vatanini sevmiyorsun anlamina gelmiyor

Almanya olsun avrupa olsun hem egitimde hem saglikta kalite dusuklugunu herkes soyluyor ama inanin o dusus turkiyede daha beter

Aneem istanbul anadolu yakasinda yasiyor. Kendisi ilik kanseri. Kan almasi gerekiyor sik sik haftada 1 sanirim. Koskoca istanbul anadolu yakasinda 1 tane bile devletin ne hematologu nede onkologu var. Inanabiliyormusunuz?

Bitmedi koskoca istanbul anadolu yakasinda yalnizca 1 tane ssk farki alan hematolog bulabildik. Baskent hastanesi bu.

Yahu insan inanamiyor peki fakir bir insan kansere yakalaninca ne oluyor diye annemin oradaki hematologuna sordum. Oluyorlar beyefendi diye cevap verdi.

Bu ozel bir hastane ama iceri giriyorsun sanki persembe pazari. O kadar dokuk okadar basit ve profesyonellikten uzaklar.

Oradaki sekretere sordum dedimki neden bu hastane bu kadar kalabalik sanki pazara gelmis gibi. Cevap: beyefendi buralarda ssk farki alan tek hastane biziz ondan. Artik devlet hastanesini dusunemiyorum

Annem kan almak icin taksiyle gidiyor taksi 30 lira kan almak 90 lira geri donus 30 lira

Devletin avrupadaki yaslilara bedava ulasim hizmetide yok. Fakir insan bunlari nasil verebilir

25 sene once devletin saglik imkanlari fersah fersah ilerideydi. Daha yazacak cok sey var. Avrupayi goren turkiyedeki hastanelerin ne kadar geri ve kotu oldugunuda bilir. Birde tr de indanlari gabersiz gss icin borclandiriyorlar. Gencecik issiz insanlara binlerce lira borc cikarmislar. Yarabbi sen bana cevap verenlere ilkonce akil ihsan eyle. Akil

2. misterno üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)