Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2693 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aile birleşimi olarak Almanya ya geldim. Dil kursuna yazdılar sonrası ne olacak?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye tolgahamburg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    301
    213 mesaja 428 teşekkür aldı
    b1 fazla büyütme kolayasıl kursun son 1 ayında sonunda verilecek olana yoğunlaş 330 soru verilecek sınavda 33 tane sorucaklar 17 sini bilmelisinfakat fazla korkma tekrar yapma ve tekrar sınavlara girme hakkın bulunmaktadır......bu arada sakın sosyal yardım falan filan bulaşma kurs parasını kendin öde yoksa ileride oturumda sıkıntı olur benden söylemesi,15-20 seneden beri almanyada oturupta her sene oturum yenileyen bilirimdaha evvel dediğim gibi sakın devletten yardıma bulaşma.....Emekliymiş oda ayrı konu ve yapması gerekenler var....ASLANBEY34 willkommen deutschland
    Konu tolgahamburg tarafından (04 Ocak 2017 Saat 14:02 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı tolgahamburg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    b1 fazla büyütme kolayasıl kursun son 1 ayında sonunda verilecek olana yoğunlaş 330 soru verilecek sınavda 33 tane sorucaklar 17 sini bilmelisinfakat fazla korkma tekrar yapma ve tekrar sınavlara girme hakkın bulunmaktadır......bu arada sakın sosyal yardım falan filan bulaşma kurs parasını kendin öde yoksa ileride oturumda sıkıntı olur benden söylemesi,15-20 seneden beri almanyada oturupta her sene oturum yenileyen bilirimdaha evvel dediğim gibi sakın devletten yardıma bulaşma.....Emekliymiş oda ayrı konu ve yapması gerekenler var....ASLANBEY34 willkommen deutschland
    Çok teşekkür ederim. Kayıt olduk bakalım bir yıl kursiyeriz artık. Her biri 100 saat ve 195 euro dediler.

Üye
    Ettiği Teşekkür
    7
    3 mesaja 5 teşekkür aldı
    Alıntı tolgahamburg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kursa bu hafta başladık
    Bir tek ödeme yapan benim
    18 kişinin yarıdan fazlası daha önceden başka kurslara gitmişler. İki yıldır gelen bile var. Türk haricinde her ülkeden var. Suriyeliler kursları sahiplenmişler. Şimdi kurs parasını odememin avantajı yıl sonu oturumu yine bir yılmı uzatırlar. Açıkcası moralim bozuldu kursa gidince.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı Aslanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kursa bu hafta başladık
    Bir tek ödeme yapan benim
    18 kişinin yarıdan fazlası daha önceden başka kurslara gitmişler. İki yıldır gelen bile var. Türk haricinde her ülkeden var. Suriyeliler kursları sahiplenmişler. Şimdi kurs parasını odememin avantajı yıl sonu oturumu yine bir yılmı uzatırlar. Açıkcası moralim bozuldu kursa gidince.
    dostum sen bu konulari kafana takma bilmiyorum kabiliyetin nasildir Almanca ögrenmeye bak 1 yilin sonunda eger kurstan biseyler kapar almancani belli seviyeye getirip, oturum zamani kendin gidip kendini ifade edersen bu cok büyük 1 arti olur oturum almanda onun haricinde Almanyada calisip devlete vergi veren devlete yük olmayan ve az bucuk kendini ifade edecek kadarda almancani gelistirdiginde zaten süresiz oturum alirsin bu yazdiklarimin haricinde her sene 1 ,,yada 2 sene uzatmalara razi olucan

6. 2 kişi SesSizliK üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 10 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 10 misafir)