Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2701 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba Aldım Takyan Automibile Mannheimdan sorunlu çıktı

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Ettiği Teşekkür
    356
    42 mesaja 186 teşekkür aldı
    arabaya iyi para yatirmak isteyenler isini sansa birakmamali bence.

iyi bir privat satici bulamadiktan sonra gidip saglam vertragshändlerden almak daha mantikli. fiyatlari ückagitcilara göre biraz daha yüksek ama daswelt auto olunca mesela arabalar %100 saglamdir

http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...er=1&fnai=prev

mesela ben bu jetta icin händleri aramistim yasli sayilabilecek (sesi öyle geldi) bir adam vardi rechts am kotflügel wurde nachlackiert wegen rempler demisti. ilanda hic belirtmemisler. nitekim araba kac aydir duruyor öyle gecenlerde fiyatini bile düsürdüler ama alan kimse yok. motoru eski jetta artik üretilmiyor, model öldü ama fazla inmiyorlar fiyatta

cektikleri resimlerden bir cok arabayi elersiniz zaten. email atmadan direkt olarak telefon acarsaniz kesin bir kaniya varabilirsiniz üstelik kisa sürede. alman privat saticilarda hile hurda pek olmuyor gibime geliyor

kanacke dedigimiz tipler karsimiza cikip duruyor. mümkün mertebe 70000 km gecmesin bir arac. hele hele 13-14 bin euro veriyorsaniz.

iki almandan iki opel aldik masallah 2005 meriva yeni yeni error vermeye basladi. merivayi bir aileden almistik bir tane sharan almislardi acilen satmak istiyorlardi 70 binde aldik suan 140 bini devirdi 2009dan bu güne kadar. ama arizasini giderdik calisiyor simdi degistirmeyi düsünüyoruz basimiz agrimasin diye.

ikincisi 2010 astra. simdiye kadar bir tek frenleri degisti + teker aldik. araba suan 70binde aldigimizda 50 bindeydi. pazarlik da yapmistik ikisiyle. gayet dürüst saticilar cikti.

kleinanzeigeden kullandigimiz telefonlari sattim, almanlar parasini kurusuna kadar hazirlayip geldi. 2 kez hatta. önce parayi verip sonra 1 dk eline yüzüne bakip ok alles klar danke dediler. 1-2 tane arap bozmasi bisey geldi 10-20 euronun hesabini yapiyor. fiyatta zaten düsmüstüm o fiyata geliyorsan gel dedim. tamam sen adresi ver dedi gelince 20 euro daha asagiya almaya calisti. tertemiz telefondu az kullanilmis 1 cizik dahi yoktu. epey baktilar. artik ben dedigin fiyata 10 euro daha eklemezsen kapiyi kapatiyorum yarin biri gelip benim seninle anlastigim fiyata gelecek dedim (gercekten gelecekti) neyse 10 euro daha verdi sahtekar herifler sattim ama cok sinir ettiler yahu. tamam bizde ucuza kapatmak isteriz pazarlik yapiyoruz ama böyle kücük meblaglar icin bile agliyorlar 10-20 euroyu koparirsa kar zannediyor. arabaya gelince ayni sahtekarlar en az 2-3 bin euro kaziklamak ister elbette.
    Konu Mourinho38 tarafından (08 Ocak 2017 Saat 03:18 ) değiştirilmiştir.

2. Mourinho38 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)