Alıntı Disbeliever Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu tür sorunla karsilasmamak icin alisverisimizi insani duygularla degil, teknik olarak yapmaliyiz.

Satici Türk, Alman, orali-burali farketmez. Aralarinda iyiside kötüsüde vardir. Ancak özellikle bizim Türk saticilar, Türk insaninin manevi degerlerden ne kadar cok etkilendigini bildikleri icin, müsterisi Türk oldugunda haksiz kazanc saglamaktan kacinmiyor.

Arabayi ister privat, ister händlerden alalim. Satin almadan önce servisine götürüp check ettirmek cokta pahali olmasa gerek.

Ben 2013 de, piyasa fiyatinin 1000-2000€ üzerinde vererek aracimi yetkili saticisindan aldim. Bu ve buna benzer hicbir problem yasamadim.

Bilginize.
iste kardeşim bizim sorunda öyle oldu gibi inandık ve başkasına davranır gibi yapmadık bizden dedik onun içinde nasıl olsa garantisi var türk bize yamuk yapmaz diyerek ne baktırdık nede bir yere götürdük ama bunu öğrendiki hele bizim insanlarla ticaret yaparken 100 defa düşünüp 1 defa karar vereceksin ve altın bile olsa almayacaksın az parada vermedik dedik en azından başımız ağirmasın ama eski arabam 3000€ luk bundan sağlam cikti