Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2669 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba Aldım Takyan Automibile Mannheimdan sorunlu çıktı

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    5 mesaja 7 teşekkür aldı

Araba Aldım Takyan Automibile Mannheimdan sorunlu çıktı

Slm aly arkadaşlar Araba Aldım Ford S-Max Takyan Automibile Mannheimdan sorunlu çıktı araba 2 hafta içerisinde koppelstange değiştim kendim ödedim sonra Batterie Leuchte yandı pesine abs ve esp yandı forda götürdüm Diagnose yaptılar Generator defekt dediler aradım aldığım yeri Battarie değiş geçer dediler değiştim geçmedi sonra arabayı buraya getir 1 hafta burda kaldın birde biz bakalım oda masraflı oluyordu bana git gel arabasız 1-2 hafta sonra dediler o zaman parçayı alalım sen değişir kendin tamiri öde kabul ettim ve o günden bugüne bekle dur bugün yarın haftaya derken 8 Aydan 1 aya geldik hala cevap Yok bu hafta bası aradım tekrar ne oluyor diye beni sözde kardeşler biri birine bağlıyor bekle derken telefonu üstüme kapattılar ve birdahada ulaşamadım cep numaramı bloke etmişler Arayınca çıkmıyor ama başka numaradan veya gizli numaradan arayınca cikiyorlar sesimi duyunca üstüme kapatıyorlar ne yapmam gerek avukata verdim Perşembe tüm kağıtları götüreceğim bu kadar namusuzluk olurmu iki defa Türk'ten araba aldım ikisinde serefsiz çıktı biri extra garanti yaptım 400€ verdim adam parayı aldı garantiyi yapmamış arabada sorun çıkınca garanti var diye gittik garantie üstlenmedi çünkü satan Händler Garantie ye Registrieren yapmadığı icin parayı almış cephe atmış bana sahte garantie kağıtlarını yollamış araba bozulmasa anlamayacağız Buda bunu yaptı gelde kalaylama sizden ricam başına gelen barsa bana yardımcı olabilirimi

2. speedy-11 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)