Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2696 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba Aldım Takyan Automibile Mannheimdan sorunlu çıktı

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    17
    5 mesaja 7 teşekkür aldı
    Alıntı Selam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Susayim dedim ama dayanamadim.

Konuyu acan arkadas, senin adina üzüldüm. artik olan olmus, senin bundan sonra yapacagin is avukat üzeri mahkemeye vermek. keske bu durum olmasaydi basinda agrimasaydi, lakin seni anliyorum cünkü bir nevi benimde basimdan böyle ufak olaylar gecti. Ben her zaman derim, ister alinin ister alinmayin, milliyetcilik duygulari bir kenara birakin ve mantikli düsünün, ben türkten almayin demiyorum ve daha ileri gidiyorum, ben türk kimligi tasiyanlardan (türk, kürt, cerkez, laz...vesaire) ve araplardan araba almayin ve hic ticaret yapmayin diyorum. yapmayin. ne zaman bunlarla karsilasirsaniz hemen geri dönün ve gidin.

Beni irkci damgasi ile suclamayin. Ben Allahin bana verdigi güc ve saglik ile benim ve ailemin rizkini cok sükür helal yoldan kazaniyorum. kimseyi carpmiyorum, kimseyi kaziklamiyorum. hatam olduysa eger özür dilemesinide bilirim, ama hakli olursamda hakkimi söke söke almasinida bilirim.

Bu insanlardan uzak durun. Araba alacaksaniz gidin arabalarin servis acentalarindan bin veya ikibin euroya pahaliya alin ama genede bu türk-arap tüccarlardan almayin. inanin, pahaliya aldiginiz araba sizi ve cüzdaninizi ileride cok cok memnun edecek, sizleri avukat-mahkemelerden koruyacak, yedek parca alimindan kurtaracak, tamirci aramalari son bulacak.

Yeter ya yeter, nedir cektigimiz bu insanlardan? Allah korkusu olmayan, kul hakki yiyen, gözleri sadece para gören ve hic doymayan bu insanlardan biktik ya. nerye gitsek, ister türkiyede, ister avrupanin her ülkesinde, nedir bu insanlarimizin yaptigi?

Türk veya araplardan sadece bir konuda ticareti yapacaksiniz. Oda, meyve-sebze pazarinda. Orda dahi gözünü acik tutacaksin ve teraziyi gözden kaybetmeyeceksin.

Iyi hos dayi, peki almanlar dahami iyi diye soracak arkadaslara gelince, hayir onlarda iyi degil, ama onlar kötülerin biraz iyisi.
    Hay Ağzına sağlık Kardeşim zaten bizim millet diyelim Türk Kürt veya Laz Çerkez hepsi ayni ama sonuçta sözde Müslüman ve arap ve Yugoslav iki araba alman privat aldım sorunsuz bindim 1 araba rus almanından aldım sorunsuz bindim ama son iki araba bizim milletten aldım ikisi de bok cikti artık son satıcı Niğde li ama gerçekten Kayserili ilermiş artık baltayı nereye çarptı isek zaten para korkusu allah korkusunun önüne geçtiği için bizim millette ne basımızdan bela eksik olur nede isimiz rast gider namuslu is yapan bizim milletten çok az insan var ama 80 i bu islerin üçkâğıtçılığında dediğim gibi arabayı aldıktan sonra aufbereitung yaptırdığım firma bana arabanın sol kapı çamurluk boyanmış dedi ve gösterdi adamlar onu bile göstermediler söylemediler bana sonra ben sorunca belki çizik vardır ondan boyanmıştır önemli bir şey değildir deyip geçiştirdiler ben ona bile eyvallah dedim ama bari diğer isimi adam gibi görün vereceğiniz 300€ parça parası alip bana göndereceksiniz ben kendi paramla taktıracağım bu kolaylığımda sundum parçayı en ucuza generalüberholtes buldum haber verdim onu bile yapmadılar suc bende ford un verdiği 650€ luk hesabi onlara ödettirseydim o zaman olurdu ama simdi avukata verdim uğraşınlar avukatla

2. 2 kişi speedy-11 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)