Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2690 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Raporluyum, ayakta calisamam, jobcenter is icin zorluyor

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Nereden
    Düsseldorf
    Ettiği Teşekkür
    136
    83 mesaja 223 teşekkür aldı
    Sevgili Kardesim

Anladigim sey Raporlu oldugunuz halde Sizi nasil daireye cagiriyorlar orasini anlayamadim. Nasil bir kisi Bir is yerinde calisirken Raporlu durumda o isyerine gidemez ise Ayni seyde ALG 1 ve Alg2 iki icinde gecerli suanda onlar sizin bir isvereniz durumunda.
    Bir zamanlar bende sizin gibi Raporlu oldugum halde Beni davet etmislerdi gittim ve ordaki Memur bana Is basvurusu yapacagim belgeleri uzatti tabiki ben almadim gerekce olarakta Raporlu oldugumu söyledim ve Bana raporunuz iki hafta sonra bitiyor ozaman basvurabilirsiniz. Bende iyi oldugumu sizmi söylüyorsunuz yoksa bir Doktor olarakmi belirtiyorsunuz - Siz kimsiniz simdi Memurmu , Dotormu bunu belirtin vede gerekli ervraklari gösterin bana. Siz is reddinde bulunuyorsunz. Verweigerung) Laf cambazligina gerek yok ben öyle birsey demiyorum yasalarin belirtigi sekilde Raporlu oldugumu söylüyorum. Bir üstümü cagirayim dedi gitti. Gele gele daha öncedende irtibatta bulundugum Memur geldi. Bumu sizin üstünüz evet. Gelin ozaman ben sizi gercek üstünüze götüreyim dedim sasirdilar ve beni gönderdiler.
    Aradan bir vakit gecti hala Raporluyum gene davetiye geldi. Bende Herzamanki gibi Oglumu yanima alarak gittim. Daireye varinca Memur ismimi belirttikten sonra aynen söyle dedi niye geldiniz. Bende Siz cagirdinizya . hayir Call centerdendavetiyeler cikiyor ordakilerde genellikle Rapor varmi yokmu demeden hazir Davetiyeleri isimleri ekleyerek gönderiyor.
    Siz raporlu odugunuz icin buraya gelemezsiniz nasil ben gelemiyorsam Raporlu oldugum zaman sizin icinde aynisi gecerli. Yolda size bir sey olsaydi bunun cezasini biz ödeyecektik. Peki ama ben ne yapayim Mecbursunuz gelmeye deniyor. Hayir öyle bir Talep olamaz. Ozaman Lütfen Gönderdiginiz davetiyeye yazarmisiniz bu dediginiz gerekceyi . Hemen aldi ve yazdi . Birdaha davet etsekte geleme.
    Raporlar devam edince Medezinischedienst davet ettiler. Hasta olduguma kanaat getirdiler Emeklilik icin basvuracaklarini söylediler . Emeklilik kasasindan birsey cikmadi. Raporlara devam. Taki 2003 ten 2009 kadar Rapor devam etti. En son Medezinischdienst ayni görüsleri Emeklilik kasasina bildirdi. Ve Ayreten Emeklilik kasasina karsi kazandigim davadaki gerekcelerei LVA yerine getiremedigi icin Emekli etmek zorunda kaldi.
    Egerki Alg 1 bir Aliyorsan MZD dikkatli olmani tasfiye ederim. Isizlik parasini ödememek icin hileye basvurlmakta.
    Sen senden vede sagligindan sorumlu oldgunun icin yazan Arkadaslara aldirma. Ne isci bulma kurumu nede Isyerleri Sana altin takmayacak. Bende 22 Seneden sonra kapiya konuldum. Dogru veya yanlis . Karar senin baskasini dert etme.
    Birde Daierelere Veya MZD gittiginde kesinlikle yanliz gitme. Yanindaki kisi Eline bir Defter alsin Konusmalari yazabiliyorsa yazsin . Yoksa yaziyormus gibi davransin. Kanusmalari degisiyor vede sonradan sana sunu Redetti diyemiyorlar Bu Doktor seni kontrol edecekse mutlaka seninle beraber iceri girecegini talep et . Bu senin dogal hakkin oldugunu Rededemezsiniz mutlaka benim yanimda olacak diye belirtin.
    Saygilarimla

2. 3 kişi dalga üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)