Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2637 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: IPTV TV konusu

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,680 teşekkür aldı

IPTV TV konusu

ya arkadaşlar bu nedir ya

açılan veya cevap yazılan 50 konudan 49 u IPTV konusu

bu kadar TV bağımlısımı oldunuz mübarekler

başka konularla hiç ilgilenen yok

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Eeee ne yapalim? Tilkinin 100 tane hikayesi varmis doksansekizi tavuk üzerineymis,onun hesabi...isine gelirse.

4. 12 kişi ALSANCAK-35 üyemize teşekkür etti:

Kicket memo82a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    2,382 mesaja 7,170 teşekkür aldı
    Arkadaslara saygizlik olmazsa eger bende seninle hemfikirim Millet IPTV derdine düsmüs
    maalesef izlenimlerim son zamanlar bu. Bencil davranmak istemiyorum ama eskisi Kadar acmis
    oldugum Konulara Göz atan yok Kadar diyebilirim !!! Insanoglu'nun varken kiymetini bilmek lazim
    yokken Is isten gecmis olur ama kime fayda !!! Hadi onu gecelim benim Frekans / Canak Anten /Card Files Bölümünü
    diger Bölümler de Ac kalmis Durumda.Millet resmen cogunu takip ederseniz IPTV Online Bölümünde

Ben kendi Sahsim icin yaziyorum kimse üstüne alinmasin hersey bende mevcut IPTV / Canak Anten vs vs valla
    bakiyormuyum diye sorarsan belki 1-2 Saat anca O da bana Cocuklardan firsat kalir ise.

6. 7 kişi memo82a üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    87
    101 mesaja 182 teşekkür aldı
    Aynen katiliyorum memo ustaya. Iptv, cccam bendede var ama sadece maclara bakiyorum. Diger arkadaslarida anlayabiliyorum. Bedava olunca ister istemez bir ilgi olusuyor.

8. Bartini 74 üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    IPTV uzun Vadeli olmuyor ki kaldi ki Server alirsin Yillik O Zaman tat verir hani buradakiler sürekli Güncel tutulmasi gerekiyor ki
    tat versin . Insanoglu herseye doyuyor doymayacagim diye kendini avutarak umarim bu Kelime ile ne demek istedigimi anlamissinizdir !!!

Herseyin bir Ilk'i var ise Sonu'da var demektir !!!

10. 2 kişi memo82a üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye smeilet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,462
    383 mesaja 979 teşekkür aldı
    Bedava iptvler zaten hep sorunlu bencede konularin 1 yada 2 baslikta toplanmasi lazim.Eger mümkünse Beceriksizler iptv plugin kurup sadece üyelerin kullanmasini saglayalim.

12. smeilet üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    smeilet kardes Konu aslinda IPTV'nin bir yere Toplanmasi degil de bu Kadar bu IPTV'ye bagimlilik ((( Sorun aslinda burada )))
    Diger Konular Ac kalmakta . Gercekten söyle bir takip et burada cogumuz IPTV Bölümünde . Bana sahsen biraz abartili geliyor
    dedigim gibi IPTV'de Görev yapan Arkadaslara lafim degildir Saygim sonsuz'dur onlarda kendince burada Yardim etmeye calisiyorlar
    ALLAH razi olsun güzel paylasimlarini yapiyorlar. Ama sürekli Konu IPTV IPTV IPTV ve yine IPTV biraz cok geliyor galiba ???

Dedigim gibi bende normalde IPTV kullanicisiyim Yillik vs önemli degil ama ben IPTV'den doydum yillar öncesi IPTV'den önemli daha cok baska seyler var

14. memo82a üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye smeilet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    1,462
    383 mesaja 979 teşekkür aldı
    Konularin cok olmasinin sebebi bence hicbirinin saglam olmamasi.Saglam iptv bulan zaten baskasina ihtiyac duymaz.Bedava iptvlerden memnun olmayan daha iyisini yada calisani bulmak icin hergün burada arayip duruyor.Kimseye kizip kalbini kirmadan tatli bir sekilde bu konunun toparlanmasi hepimizin yararina!

16. smeilet üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye ALSANCAK-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,271
    427 mesaja 1,247 teşekkür aldı
    Konuya ilgi birazda Almanya da cok yerde canaklarin müsade edilmemesinden kaynaklaniyor.Mesela bende (hanimin israriyla taktigim) zar zor balkonda iyice sakladigim bir TÜRKSAT antenim var,yoksa müsade etmiyorlar.Antenin ucunu görse ev sahibi hemen söktürecek kesin.

18. 2 kişi ALSANCAK-35 üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye Mesut64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fani Dünya
    Ettiği Teşekkür
    486
    552 mesaja 3,594 teşekkür aldı
    Bunlarin cogunlugu Televizyon bagimlilikgindan kaynaklanan sorun aslinda,
    isim itibariyla cogu Aileye anten kurdum ve cogunun televizyonda bir program yada
    film izledigini ( dizi haric ) görmedim dizi bagimlilari var ama cogu da reklamlardan
    yakiniyor. Hangi kanal yoksa bu neden yok antenin ayari kacti bir baksana diyor,
    en son KralTV dogu tarafina yayina baslamasiyla kafayi yedirteceklerdi, artik burada cikmiyor
    diyorum "neden cikmiyor bir ayarlasana, sen yaparsin" diye gaz vermeler de var,

Yani lafin özü IPTV de ayni ise dayaniyor adamin evinde anten var ama bana IPTV yapsana
    cikmayan kanallarda olsun diye soruyorlar.

Bence bu bir hastalik, ve kulaktan kulaga yayilan yalan haberlerin; her duyanin icine birazdaha
    Fantazi katmasiyla büyütülen bir sey,

Kisa bir olay anlatayim;
    Evine anten kurdugum bir sahis oglunun odasindaki VU+ solo reciveri bana öve öve bitiremedi ve ben
    kendisine bundan daha iyi bir reciveri Gigablue Quad Plus ona daha ucuza alabilecegimi söyledim, ve 269,00€
    aldim, kurulumu filan bittikten sonra bu arkadas Türkiye´ye izine gitti ve dönüsünde cok güzel bir reciver aldigini
    her seyi cektigini söyledi 700 tl den 360 tl ye düsürmüs, bende bana bir resmini gönder dedim öve öve bitiremedigi
    reciver meger Korax Vip imis, birde kahvede millete anlatiyor dünya da ne kadar kanal varsa cekiyor, belgesel, spor,
    film diye. Hemen millet bana soruyor varmi böyle bir sey bana da alsana diye yani millet bazen duyduklarini fantezi lerle
    süsleyip anlatiyor ve anlayanda biraz kendi fantezi sini icine koyunca is aslindan cikiyor.

Kolay Gelsin!

20. 5 kişi Mesut64 üyemize teşekkür etti:

Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    Al benden de O Kadar Milletin Ilk etap'ta sorduklari Kanal bana TR Yayinlari özellikle Fox TV
    ne varsa orada bilmiyorum Milletin agzinda dilinde kulaginda Fox varsa yoksa Fox

Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    Fox TV

23. memo82a üyemize teşekkür edenler:

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı memo82a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    IPTV uzun Vadeli olmuyor ki kaldi ki Server alirsin Yillik O Zaman tat verir hani buradakiler sürekli Güncel tutulmasi gerekiyor ki
    tat versin!
    Avrupa kanallarindaki sinir edici reklamlarindan kurtulmak icin ,Bende beyaa bu iptv icin burdan linkler alip bakdim,

IPTV Sorunlu

IPTV Satanlar Takilmiyor diyor ama takiliyor 10-15 saticidan test aldim simdiye kadar ,takilmayana rastlamadim
    sonunda bir yerden aldim o ilk günler takilmiyordu oda takiliyor

Hani bir kere takilip devam etse sorun yok,Eski video sistemlerindeki gibi ,Takildigin yerden tekrar basliyor,tekrar takildimi ayni yeri 2-3 defa seyrediyorsunuz

Artik ben pes ettim,sinir hastasi olmakdansa DT giris ve film paketi almaya karar verdim,sonucda ayni paraya geliyor

25. clon üyemize teşekkür edenler:

Nereden
    BITMISTIR
    Ettiği Teşekkür
    1,704
    Takilmiyor anlaminda hic am hic takilmiyor anlamina da gelmez hani ama cok Nadir takilmalar Server
    üzerinden ne Kadar izlesende takilacakdir Sonucta Internet'ten Streamen yapiyorsun.
    Bedava Serverden bin kat iyidir tabiiki. Haa IPTV benim Favori secenegim mi kesinlikle Hayir

Antenden'den gelen Yayinlardan Görüntü kalitesinden hicbir Zaman sasmam ve vazgecmem !!!

27. 2 kişi memo82a üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    531 mesaja 871 teşekkür aldı
    Benim görüsüme göre bu IP olayi bir hobi olarak geciyor,TV bagimlisi olarak görmüyorum cünkü bu kadar TV'yi bakma zamanimiz yok.
    Cok eskidende kartlarla ugrasirken bilirim,yani muhabet arasi bende IPtv var, suna bakiyorum buna bakiyorum misali en azinda ben hobi olarak ugrasiyorum yapiyorum.

Tabiki bu herkez icin gecerli olmayabilir,bazi vatandaslarimiz anten takamama problemleri var,bunlar icin bir sey demek istemiyorum, yukarda yazdigim gibi bir cogumuz hobi olarak yapiyordur,tabiki bunun yaninda ticarete dökende var bunlari ayiriyorum.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    78
    124 mesaja 208 teşekkür aldı
    nerede hareket orada berekat diyer konularda hic hareketlenmemi yenilikmi varki millet ilgilensin iptv konusu sunumu ve deisimi en cok olan bölüm haliylede yogunluk olmasi normal...

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Ufak bir ekleme yaparsak, iptv nin böyle hızlı yaygınlaşmasının nedenlerinden büyük bir bölümünü kodi ile smartphone ve tablet de bakman, yani istediğin yerde bakabiliyorsun

Tecrübeli Üye Sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    411
    147 mesaja 311 teşekkür aldı
    linklerin neredeyse internette oradan buradan toplanan linkler
    eh ömürleri kisa oluyor tabii,
    sonra yine ara

bana gelirske, benim icin daha cok eglence, hobi amacli

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    3
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Selam arkadaslar
    Ben daha 1hafta once korax ipplus v3 aldım, buna bazı kanallar yüklemek istiyorum, amma hic bilgim yok, nasıl yüklenir, nereye yüklenir,,,,,,,, bilgi edinmek istiyorum, yardımlarınız icin simdikten değerli ustalarıma tesekkur ederim

Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    Horaz abi 50 konudan 50 si iptv oldu simdi

Alıntı Duztepeli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar
    Ben daha 1hafta once korax ipplus v3 aldım, buna bazı kanallar yüklemek istiyorum, amma hic bilgim yok, nasıl yüklenir, nereye yüklenir,,,,,,,, bilgi edinmek istiyorum, yardımlarınız icin simdikten değerli ustalarıma tesekkur ederim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 2 misafir)

1. yubo