Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2636 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 6 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 6 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cabrio kullanan varmi?

Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    833
    260 mesaja 541 teşekkür aldı

Cabrio kullanan varmi?

selam arkadaslar,
    icinizde cabrio araba kullanan varmi?
    benim yas 50 ve birden canim cabrio araba cekti, yasli almanlari görüyorum,kari-koca bir cabrio araba ile günesli günlerde geziyorlar.
    nasil bir cabrio araba,hangi marka? hic bir fikrim yok.
    sizlerden kullanan varsa,biraz tecrübelerinizi yazsaniz. yazin güzel biniliyor,kis gelince ne yapiyorsunuz?nelere dikkat etmeli? benim 3.arabam olaacak, 5000€ filan fiyat düsünüyorum..

2. Sponsor Reklam
    Üye qarizma85 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    14
    34 mesaja 93 teşekkür aldı
    Slm Cabrio alirsan o araba kisin kesinlikle disarda durmasin kapiyi acarken cam asagi az birsey iniyor ama buz tutdugu zaman kapiyi acamazsin veya zorlamis olursun ! verdek dicht mi onu kontroll ettirmen gerek su girmesin diye .. ama kisacasi 5000€'luk cabrio'dan hayir gelmez .. masraf cikartir . bende Audi A5 Cabrio var memnunum ! genel olarak Cabrio sürmesi güzel fakat sadece 5000€ vermek istiyorsan verdeck'e cok dikat etmen gerek ! verdeckde cok nasil desem .. hani acilinca katlaniyor ya onun izi cok belli ise bu demek ki verdeck islak'ken hep acilmis ve bu islak'ken acilmasi verdeck icin iyi deyil diyorlar burda Service yerleri! yani islaken acilmis derken bazilari bende görüyorum arabayi yikiyorlar ve verdecki acip gidiyorlar aslinda kurumadan acilmamasi lazimmis.

umarim yardimci olabilmisimdir

4. qarizma85 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    8
    1 mesaja 1 teşekkür aldı
    Hayirli aksamlar.
    Cabrio kesinlikle kullanmasi cok zevkli bir araba ve canin istiyosa kesinlikle almanida tavsiye ederim.
    qarizma arkadasa bazi konularda katilmiyorum, 5000€ ya cok güzel arabalar var, mobile girip bakabilirsiniz,
    Ben bi göz attim
    VW beetle ler var hemde istemedigin kadar, benzinli ve en fazla 125 bin km de
    VW EOS var
    BMW 3 lük var
    Audi A4 var
    Bmw ve audi biraz daha fazla km de olsa da cok temiz arabalar var.

Cabrio arabalari yaz oldugu gibi kisinda kullanabilirsin, benim 4-5 sene bmw cabriom vardi, tabiki dez avantajlari var ama okadar büyütecek kadar degil bence, en önemlisi eksi derecelerde üstünü acmamak. Ama eksi derecede de gerek duymazsin diye düsünüyorum.

Arabayi alirken dikkat etmen gerek seyler zaten hepsi ayni, cabriolarda ekstra üstüne gelen arkadasin dedigi gibi icine su almamasi, yirtik veya asiri zedelenme olmamasi.
    Bi arabayi begenip almaya karar verirsende kesinlikle bi Waschanlageden gecmeni tavsiye ederim, cikincada elinle cam kenarlarini vs kontrol etmeni. Olan 5-10€ na olur, eger ici su almiyosada kendi arabani yikamis olursun
    Umarim yardimci olabilmisimdir.

6. Onur1981 üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    selam akbaba
    gel ben sana kücük bir peugeot 206 cc veryim catisi komple aciliyor ve metall dach yazinda kullan kisinda sorun yok ama arac dedigim gibi kücük

8. Kayasan üyemize teşekkür edenler:

Üye Blade55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    80
    10 mesaja 11 teşekkür aldı
    bence alirsan hardtop al kisin kapali yazin acik gezersin

10. Blade55 üyemize teşekkür edenler:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Selam,
    bende vardi sattim, birkere Bodensee'ye gittim bir hafta hasta oldum yaz ortasinda grip oldum, havali oluyor fakat 80km hizli gidersen iceri cok Rüzgar giriyor o Rüzgarda insani hasta yapiyor yinede cok zevkli yavas gidersen güzel tavsiye ederim.

12. Erol08 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)