Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2674 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yaz tatili icin otel Tavsiyeleriniz

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    Ben hersene Antalyada farkli otellerde tatil yapiyorum bizde 4 kisiyiz ( 2 cocuk ) bu sene belekde 01.07 - 11.07 Asteria Club belek de kalacagiz ucak dahil hepsi 2650€ ya mal oldu .
    Istedigin fiyata kemer ve belek zor ( all inkl istiyorsan ) alanya tarafi olabilir. ben holidaycheck deki bewertunglara güvenip 1 kere alanyada tatil yaptim birdaha asla diyorum kaldigim otel dizalya . hala 3bini askin iyi bewertungu var fiyatlarida ucuz belki sen memnun kalirsin gerekli bilgiler burada : https://www.holidaycheck.de/hi/hotel...b-e455d59f05ca

Eger biraz fazla ödemek istersen daha önce kaldigim otellerden
    Hotel Ulusoy Kemer Holiday Club fiyati orta halli
    Hotel Akka Antedon biraz daha pahali ancak cok güzel bir otel , daglarla deniz arasinda kurulmus cok büyük güzel bir havuzu var egerki yeni otelleri görmek istemesem yine buraya giderdim.

Alanyanin kötü tarafi
    1. Havaalanina cok uzak ,yol insani bunaltiyor
    2. Asiri sicak nem ile birlesiyor nefes almak bile yorucu oluyor
    3. Denizi ( her otelde degisebilir) kayalikli

Benim simdiye kadar hep öceligim kemer idi bu sene beleki deneyecegim .

simdiye kadar duydugum ancak fiyatlari yüzünden gidemedigim oteller

maxx royal kemer resort ( arastirdigim kadariyla antalyanin en lüks otellerinden biri )
    Voyage Belek Golf & Spa ( düzgün bir fiyat bulursam belki sezon disi gitmek istedigim bir otel )

.....................
    Ben hersene holidaycheck den rezervasyon yapiyorum bir sorun yasamadim ancak dikkat etmen gereken ucus saatleri , ben ucuslari ayri olarak direk pegasusun ve sunexpressin sayfasindan aldim cünkü holidaycheckdeki saatlar cok kötü idi . Ucus saatlerinni öye bir ayarlaki otele giris saatin ortalama sabah 10 gibi olsun , hemen odaya giremezsiniz ancak üzerinizi degistirip kahvalti yapar , havuza girersiniz , oda bosalinca size haber ederler gider yerlesirsiniz. Cikis saatinizde ögleden sonra olsun odayi bosaltir , ögle yemegini yer sonra cikis yaparsiniz.

Simdiden iyi tatiller.
    Konu durak78 tarafından (23 Mayıs 2017 Saat 12:06 ) değiştirilmiştir.

2. durak78 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 4 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 4 misafir)