Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2677 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Holzspalter almak istiyorum,tecrübeleriniz neler...

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye BYsabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Stuttgart--izmir
    Ettiği Teşekkür
    4
    3 mesaja 3 teşekkür aldı
    Alıntı akbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    12 ton ve 400v tavsiyen icin tesekkürler
    Globusbaumarkt'da Güde marka holzspalter var,alman markasi degil, birde ebay'de Scheppach markalilar var, alman mali.
    400€ civari ödemek istiyorum,önerecegin marka varmi? bunlarda marka cok önemlimi, evim icin senelik 5-6 m³ odun kesiyorum.
    ormandan alip,ormanda kesip eve getirmekde iyiymis.bu heryerde varmi?fiyat olarak kaca aliyorsun? ben Frankfurt yakinlarindayim.
    selamlar

Arkadasim,ben stuttgart civarinda kaliyorum ve fiyatlat sartlar farkli olur yani acik artirmada ne kadar insan okadar
    fiyat cikar ,ben her iki senede bir katiliyordum asagi yukari 2 senelik odunumu aliyordum ve 4 kisi ile 1 hafta isciligi var ve iki sene kurumasi gerekiyor .Malatya arkadas benim söyleyeceklerimi zaten acik bir sekilde yazmis.
    Bendeki Güde markasiydi marka okadar önemli degil cünkü senede 1 hafta kullanirsin zaten iki sene garanti var ben 700€ almistim .iki sene evvel evimi sattim bütün malzemelerimide sattim simdi kiradayim kalorifer kullaniyorum.

2. BYsabir üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)