Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2670 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kredi hakkinda bilgi lazim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    Alıntı kurtun58 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cevaplariniz icin tesekkür ederim.faydali bilgiler edindim .ben 46 yasindayim 17 yasinda bir oglumuz var.evin borcunu ödiyelimde ilerde cocuk sIkInti cekmesin diyoruz.gerci onunda dünya umrunda degil ilerde danke dermi bilmiyoruz
    esim internet üzerinden kredi almaya karsi eski kafa hala banka olacak yüzyüze konusmam lazim diyor .benimde almanca tam olmadigi icin ne derse kabul ediyorum
    saygilar
    arkadasim ev kredi vertragini birkez yaparsin,ister direkt banka ile,ister online banka ile,10 senelik mesala, sonra kontondan para otomatikman cekilir, eger normal sekilde parayi ödemeye devam edersen, 10 sene kimseyi görmezsin, fark yoktur. internet bankalarinin masrafi azdir, personal,reklam,kira vs. olmadigi icin daha az faiz isterler.
    almancaniz az ise,sorun yok,kredi ayarlayan Türk Finazberaterlerde var.oturdugun yerde bunlardan mutlaka vardir.
    bence ilk önce kendi bankanizdan bir angebot alin. eger baska bankadan daha iyi angebot alirsaniz, kendi bankaniza tekrar gidin ve baskasi sunu veriyor, sizde bunu verin diye pazarlik yapabilirsiniz.
    yas 46, 17 yasinda erkek cocuk var. ilerde evlat zorluk cekmesin diye borcunuzu bitirmeye calismaniza saygi duyuyorum.
    insan hayati hem cok uzun,hemde cok kisa.özellikle 50 yasindan sonra hastaliklar basliyor. gencken cok para kazanmak icin vucudumuzu zorluyoruz, 50 yasindan sonrada hastaliklar basliyor.tansiyon-seker-romatizma-kalp- bel fitigi..vs. hayatta herseyde cok cabuk gelisiyor,biryerin agriyor diye doktora gidiyorsun,Allah korusun büyük bir hastalik geliyor.
    uzun lafin kisasi, bende 50 yasindayim, illa evin orcunu bitireyim diye kendimi zorlamiyorum. daha rahat yasamaya calisiyorum,daha iyi arabaya binmeye,daha rahat yasamaya calisiyorum. yarin ben hasta olsam,birsürüde param olsa neye yarar.
    evlatlarimiz yinede rahat edecekler, evlerin borcu bitmesede fiyati artiyor. benim 2005 yilinda 440bine aldigim bina simdi en az 800bin ediyor. senin evini kaca aldin, simdi kac para eder? ben Babamdan,serefle tasidigim ismimi aldim,Babamdan ev-daire almadim,ama Babami yinede cok seviyorum.

2. 2 kişi akbaba üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)